Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 w którym miejscu ktoś go przekręcił?
3
@MesQueUnClub96 miał po prostu pecha, że musiał tyle czekać, sędziowie nic tu nie mogli zrobić
0
@Barcanajlepszyteam ja też go nie lubię, no ale szanujmy się
1
@masa11 a co mieli zrobić?
4
@Oskar00 przecież puszczenie go w takich warunkach to szkoda dla Krafta. Musiałby rekord skoczni skoczyć, żeby wygrać TCS
0
@Hajny co to za porównanie?
1
Zniszczoł w drogiej serii 140, a Wąsek atakuje top 6
7
Nominuję @emeu za piękny charytatywny quiz, który był połączeniem dobrej zabawy, rywalizacji i pomocy potrzebującym
1
@Herato trzeba liczyć, że zgodzi się na pół roku wakacji i nie zerwie kontraktu, bo jak gdzieś pójdzie na pół roku to chyba i tak mamy ogromne straty księgowe
0
@tadzik447 w Zakopanem, dzisiaj Kraft Hoerl i Deschwanden
0
@Gronek musisz wstawić jako "tylko ja" chyba
0
@gumaz dobrze się wylosowało
1
@esem91 nie no, spokojnie. Stabilne top 10 już będzie bardzo dobrym wynikiem
4
@Alvarinho @Gibbon_FCB graty mordo
3
@Alvarinho masz konto tutaj założone przed 2011 i nabrałeś się na coś takiego, gratuluję
3
@Alvarinho spokojnie, jeszcze mamy czas
5
@Alvarinho każdy potrafiłby strzelić 400 goli w tamtym Realu, żadne osiągnięcie
1
@Stinger_ no i to jest dowód, że u niego forma jest, ale leży wszystko w głowie, a na to trener nie ma za bardzo wpływu
0
@Popitek12 Lewandowski
1
@Criss18Barca
1 Planica
2 Zakopane
3 Oberstdorf
0
@Stinger_ ja od niego nie oczekuje teraz walki o podium, tylko właśnie miejsc w pierwszej/początku drugiej dziesiątki. Na większych skoczniach prawdopodobnie będzie mu ciężej zajmować dobre miejsca, ale to też nie tak, że przyjdzie takie Willingen i Wąsek będzie się musiał martwić o punkty, oczywiście jeśli forma nie spadnie. Ważne, żeby teraz sam na siebie nie narzucał presji, ale po nim się tego nie spodziewam
0
@Kengo a dla mnie dziwne
0
@Stinger_ Bischofschofen to ogólnie dość specyficzna skocznia, ale Wąsek na większych obiektach też skakał nieźle. Miał dobre skoki w Ruce i Titise. Może trochę traci, ale też nie ma tragedii, na pewno nie aż tak jak kiedyś. On dawniej skakał bardzo pasywnie, a teraz jest coraz bardziej agresywny w locie, przez co jego skoki są lepsze
0
@Stinger_ Wąsek w wywiadach przed treningami mówił, że nie lubi w zimie skakać w Insbrucku xD ja uważam, że to po prostu dobra forma (cały TCS skacze bardzo dobrze), on też wydaje się mieć dużo lepszy mental od Zniszczoła, może jest to związane z tym, że powoli wchodził na ten poziom, a nie tak jak Olek
0
@Stinger_ to, że jako tak na prawdę jedyny w 100% zaufał trenerowi i nie próbował samodzielnie bawić się w własnego trenera
6
@Arden sami sobie to robimy xD
0
@Arden pewnie Pena
1
@ShawnC na szczęście Pedri daje liczby
0
@Faro głowa nie dojeżdża
1
@Toretto bo jeśli zostali wyrejestrowani, to teorytycznie nie można zarejestrować tego samego zawodnika dwa razy podczas jednego sezonu