1

@Sysia11 w którym miejscu ktoś go przekręcił?

3

@MesQueUnClub96 miał po prostu pecha, że musiał tyle czekać, sędziowie nic tu nie mogli zrobić

0

@Barcanajlepszyteam ja też go nie lubię, no ale szanujmy się

1

@masa11 a co mieli zrobić?

4

@Oskar00 przecież puszczenie go w takich warunkach to szkoda dla Krafta. Musiałby rekord skoczni skoczyć, żeby wygrać TCS

0

@Hajny co to za porównanie?

1

Zniszczoł w drogiej serii 140, a Wąsek atakuje top 6

7

Nominuję @emeu za piękny charytatywny quiz, który był połączeniem dobrej zabawy, rywalizacji i pomocy potrzebującym

1

@Herato trzeba liczyć, że zgodzi się na pół roku wakacji i nie zerwie kontraktu, bo jak gdzieś pójdzie na pół roku to chyba i tak mamy ogromne straty księgowe

0

@tadzik447 w Zakopanem, dzisiaj Kraft Hoerl i Deschwanden

0

@Gronek musisz wstawić jako "tylko ja" chyba

0

@gumaz dobrze się wylosowało

1

@esem91 nie no, spokojnie. Stabilne top 10 już będzie bardzo dobrym wynikiem

4

@Alvarinho @Gibbon_FCB graty mordo

3

@Alvarinho masz konto tutaj założone przed 2011 i nabrałeś się na coś takiego, gratuluję

3

@Alvarinho spokojnie, jeszcze mamy czas

5

@Alvarinho każdy potrafiłby strzelić 400 goli w tamtym Realu, żadne osiągnięcie

1

@Stinger_ no i to jest dowód, że u niego forma jest, ale leży wszystko w głowie, a na to trener nie ma za bardzo wpływu

0

@Popitek12 Lewandowski

1

@Criss18Barca
1 Planica
2 Zakopane
3 Oberstdorf

0

@Stinger_ ja od niego nie oczekuje teraz walki o podium, tylko właśnie miejsc w pierwszej/początku drugiej dziesiątki. Na większych skoczniach prawdopodobnie będzie mu ciężej zajmować dobre miejsca, ale to też nie tak, że przyjdzie takie Willingen i Wąsek będzie się musiał martwić o punkty, oczywiście jeśli forma nie spadnie. Ważne, żeby teraz sam na siebie nie narzucał presji, ale po nim się tego nie spodziewam

0

@Kengo a dla mnie dziwne

0

@Stinger_ Bischofschofen to ogólnie dość specyficzna skocznia, ale Wąsek na większych obiektach też skakał nieźle. Miał dobre skoki w Ruce i Titise. Może trochę traci, ale też nie ma tragedii, na pewno nie aż tak jak kiedyś. On dawniej skakał bardzo pasywnie, a teraz jest coraz bardziej agresywny w locie, przez co jego skoki są lepsze

0

@Stinger_ Wąsek w wywiadach przed treningami mówił, że nie lubi w zimie skakać w Insbrucku xD ja uważam, że to po prostu dobra forma (cały TCS skacze bardzo dobrze), on też wydaje się mieć dużo lepszy mental od Zniszczoła, może jest to związane z tym, że powoli wchodził na ten poziom, a nie tak jak Olek

0

@Stinger_ to, że jako tak na prawdę jedyny w 100% zaufał trenerowi i nie próbował samodzielnie bawić się w własnego trenera

6

@Arden sami sobie to robimy xD

0

@Arden pewnie Pena

1

@ShawnC na szczęście Pedri daje liczby

0

@Faro głowa nie dojeżdża

1

@Toretto bo jeśli zostali wyrejestrowani, to teorytycznie nie można zarejestrować tego samego zawodnika dwa razy podczas jednego sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?