0

@VeB 1899 zarejestrują go

0

@LukaszFan chyba nie mogą

0

Jeśli FC Barcelonie nie uda się zarejestrować Daniego Olmo to Joan Laporta będzie musiał podać się do dymisji. [@Alfremartinezz]

Laporta walczy o życie xD

1

Wojtek, który nadal nic nie zagrał

1

@Sysia11 to, że mają świetnie szkolenie to swoją drogą, te kontrole też są dziwne, bo tak jak np. Żyłę zdyskwalifikowali w Engelbergu za nieprzepisowy kombinezon, to potem skakał w tym samym i już wszystko było dobrze. Tak naprawdę bardzo dużo zależy od tego jak staniesz do kontroli, nawet jak masz przepisowy kombinezon, a jakoś krzywo się ustawisz to leci dsq

0

@Criss18Barca to, że coś mają to raczej pewne. Sprzętowo odjechali nam strasznie

0

@okiemtypera_lucaxx95 taki na twoim poziomie

1

@okiemtypera_lucaxx95 ty ogólnie mało co łapiesz

4

@okiemtypera_lucaxx95 nigdzie nie widziałem, żeby ludzie mieli problem o strzelanie w sylwestra o północy, zwykle chodzi o to, że nawalają tym kilka dni wcześniej

1

@VegetaPolska bez sensu zwalniać trenera jak w PZN zostanie cały czas ten sam syf

1

@Balboa901 Salpingidis

1

@okiemtypera_lucaxx95 a to akurat prawda, na darcie można nieźle zarobić, bo bardzo często wygrywa underdog, a kursy są dość fajne

0

@Stinger_ Kubacki powie w wywiadzie, że to przez warunki, bo nie było noszenia xD

0

@Stinger_ po tym co pokazał dzisiaj chyba należy "przyznać się" do błędu i go odesłać z powrotem

0

@Criss18Barca a w konkursie pokaże to co zwykle

0

@Stinger_ liczyłem po cichu na jakiś cud, bo tydzień wcześniej w Wiśle, i Ruce jego skoki wyglądały dość solidnie. Przy takiej formie Dawida to ja już bym wolał jechać tutaj w 4, a na Ga-Pa albo Innsbruck powołać jakiegoś Joniaka, nie sądziłem, że będzie aż tak tragicznie

1

@VegetaPolska Stoch by walczył o drugą serię, widocznie on sam czuję, że stać go na coś więcej, dlatego chciał potrenować

0

@Criss18Barca my też podobno mieliśmy coś przygotowane, ale chyba poprawy wielkiej nie ma

1

Olmo do wtorku.

0

@barcelonaLM tak szczerze to oczywiście, że można i nie trzeba być geniuszem, ale wszyscy wiemy, że @MesQueUnClub96 ma 28

0

@Criss18Barca i bardzo dobrze, oby więcej takich, jeszcze jakby Polacy dowieźli to już w ogóle pięknie by było. W sumie trochę nie wiem czego się spodziewać po naszych, wiem że są w stanie w pojedynczych skokach wskakiwać na spokojnie do top 10 (tak na prawdę wszyscy oprócz Kubackiego) ale czy dadzą radę być na tyle stabilni, aby skończyć na jakiś względnie wysokich miejscach to już cięższe pytanie.

0

@Criss18Barca ja bym zamienił miejscami Laniska i Krafta, wierzę w Słoweńca, a wiadomo jak wygląda Kraft w Ga-Pa, poza tym chyba git, chociaż ci Niemcy i tak gdzieś się wywalą

4

To City ostatnio to jakbym Barcelonę Xaviego widział. Bez pomysłu, jakieś wrzutki, strasznie wolno, niby zamykają przeciwnika ale w sumie to nic sobie nie stwarzają

0

@Rewolucja123 albo maszynisty

0

@Encore Robercik by trafił

1

Haaland XDDD już nawet z karnego nie strzela

0

Everton rozkłada nogi

0

@Prorokk no ale od czegoś trzeba zacząć. Jak przez x lat piłeś kilka razy w tygodniu to wątpię, że nagle dasz radę w ogóle przestać

0

@FcPortoFan1999 nie wiem, dałem tylko moje podium

0

@Gall zwykle kończy się to powrotem do normalnego picia, trzeba mieć bardzo mocną psychikę, żeby tak o przestać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?