3

Pora skupić się na pozytywach. Następny mecz Barcelony to debiut Wojtusia

0

@July_6_BcN teorytycznie najgorzej ma być około 13-15. O 17 prognozy przewidują "ciszę", zapowiadany jest śnieg

1

@okiemtypera_lucaxx95 to, że grał na nie swojej pozycji nie usprawiedliwia np. nie wykorzystanego sam na sam

Tam jak się Lewemu od sęka krzywo odbiło był spalony przy podaniu do Ferrana, ale to też nie jest dobre usprawiedliwienie, bo powinien to trafić

0

@okiemtypera_lucaxx95 Fermin też ma ogromne problemy z wykończeniem, powinien mieć co najmniej 1 gola. Szkoda, że Raphinha nie trafił tego loba

0

@Prorokk ja zawsze stawiam jakieś 5-10 zł na naszego rywala i jak siądzie to git, a jak nie siądzie to jeszcze lepiej

5

@FcPortoFan1999 6:40 nadchodzi, więc zbieraj się do kościoła

6

Boże święty co to za podanie

0

@Katalończyk 99 nie no gdzie karny

0

Ferran trafia tą setkę Fermina

0

Musimy coś jeszcze strzelić

0

@Marian_Pazdzioch ja bym dał mimo wszystko drugą z Realem. Może i tutaj jest większa dominacja, ale jednak brakuje trochę goli. Jak strzelasz w jedną połowę 4 gole Realowi, to bardzo ciężko to przebić

0

@Stinger_ według mnie karny, ale wydaje mi się, że nie podyktowali, bo wcześniej była ręka Inigo, ale to trzeba powtórkę zobaczyć

0

Gaviemu się ładnie od sęka odbiło :P

0

@Stinger_ pewnie dlatego, że piłka leciała poza boisko i nic za bardzo ten kontakt nie zmienił, ale czy to jest wystarczająca okoliczność łagodząca nie wiem, nie mi to oceniać

0

Pedri jest piękny

2

@Kitek1640 piękna jest

0

No to co? Lenglet dzisiaj mecz życia

0

@dzefrej234 nie musisz, ale chcesz

1

@emeu no jak nie na jutro to potem przerwa dla większości lig, zostałoby 26.12 w premier league, ale jednak to 3 typy trzeba skleić. Dałbym coś z innego sportu ale ciężko mi pewniaczka znaleźć

0

@emeu idę czegoś szukać, ale może być problem bo jak patrzyłem na jutro to ciężko, może Chelsea, a boje się 3 raz z rzędu dawać Fiorentinę, bo w końcu muszą przegrać

2

@Eklerek dobrze, że Olmo jest w formie

0

@Stinger_ ja gdzieś w sierpniu, jak założyłem konto stwierdziłem, że chce być na podium, no i jestem :P

2

@emeu fan fc porto może mieć kłopoty, bo ekstraklasy już nie ma, chociaż może to dobrze, że jej nie obstawi :P

@Stinger_ 100% racji

0

@emeu ostatni kupon musi być zielony

1

@emeu ja dziękuję za przygotowanie quizu

0

@Stinger_ szkoda, blisko było

1

@emeu u mnie jest 6' :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@emeu Lech Poznań

0

@Stinger_ żeby padł rekord to chyba trzeba skopiować sobie odpowiedź i liczyć, że trafisz. Jeszcze trzeba dobry moment na odświeżenie strony wyczuć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?