Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest kurna hit
0
@Szymemdymek on chociaż miał przebłyski
0
@Ilka10 będzie na wiosnę
1
@Toretto też mi to przeszło przez myśl, Leganes i tak się będzie murować, Casado grozi zawieszenie na Atletico
0
@Szymemdymek Gavi od powrotu kompletnie nic dobrego nie pokazuje, Torre grał tylko w końcówkach przy dobrym wyniku, więc nie wiadomo czy byłby w stanie coś wnieść
0
Tak zacząłem patrzeć bardziej na sędziego, niż na ten paździerz i mam wrażenie, że gość już sam się gubi e tym co pokazuje. Chłop macha rękami na wszystkie strony nie wiadomo o uj mu chodzi
0
@Szymemdymek a kto inny?
0
De Jong za Olmo, Ferran za Lewego
0
Nie no bez kitu czysciutko
0
Bardzo przypomina mi to mecz z Mallorcą. Jak strzelimy na 1-1 to powinni się posypać
1
Eric oprócz błędu przy bramce rozgrywa naprawdę dobry mecz
0
@Krzysztof1987 o dziwo, tylko 1.70
1
@sokot żeby to wygrać to musimy strzelić w pierwsze 10 minut, potem będzie chaos i leżenie
3
Tak mi się nie chce oglądać drugiej połowy. Wiem, że tu prawdopodobnie nic nie wpadnie i będzie to typowy mecz z Getafe, czyli leżenie przez połowę czasu, a ja się będę wkur..ał bo mi Yamalka połamią
0
@okiemtypera_lucaxx95 o, wróciłeś
1
Oby Yamal nie wypadł na Atletico
0
5 minut to tak z co najmniej 7 za mało patrząc na to ile oni leżą
0
@Lordzi wątpię. Raczej nic tu nie strzelimy
0
@szymonekk optymistyczny scenariusz
0
@FCB24 gdyby nie genialne przyjęcie to nie miałby nawet okazji do strzału
0
Ciekawe czy doliczy więcej niż 3 minuty
1
@Bernard777 bronił
0
Lewy fajnie przyjęcie, ale kurw
0
@zygzakmaklini 15
0
My tu nic nie strzelimy dzisiaj. Leganes, Getafe, Espanyol idealny zestaw do spadku
0
Ciekawe dla jakiej drużyny będzie pierwsza żółta kartka
3
22 minuta, a oni już na czas grają XDD
0
Przecież Yamal żyje, więc nie ma faulu. Czego nie rozumiecie?
0
Yamal... Nieeeee
0
Jesteśmy dziadami