1

To jest kurna hit

0

@Szymemdymek on chociaż miał przebłyski

0

@Ilka10 będzie na wiosnę

1

@Toretto też mi to przeszło przez myśl, Leganes i tak się będzie murować, Casado grozi zawieszenie na Atletico

0

@Szymemdymek Gavi od powrotu kompletnie nic dobrego nie pokazuje, Torre grał tylko w końcówkach przy dobrym wyniku, więc nie wiadomo czy byłby w stanie coś wnieść

0

Tak zacząłem patrzeć bardziej na sędziego, niż na ten paździerz i mam wrażenie, że gość już sam się gubi e tym co pokazuje. Chłop macha rękami na wszystkie strony nie wiadomo o uj mu chodzi

0

@Szymemdymek a kto inny?

0

De Jong za Olmo, Ferran za Lewego

0

Nie no bez kitu czysciutko

0

Bardzo przypomina mi to mecz z Mallorcą. Jak strzelimy na 1-1 to powinni się posypać

1

Eric oprócz błędu przy bramce rozgrywa naprawdę dobry mecz

0

@Krzysztof1987 o dziwo, tylko 1.70

1

@sokot żeby to wygrać to musimy strzelić w pierwsze 10 minut, potem będzie chaos i leżenie

3

Tak mi się nie chce oglądać drugiej połowy. Wiem, że tu prawdopodobnie nic nie wpadnie i będzie to typowy mecz z Getafe, czyli leżenie przez połowę czasu, a ja się będę wkur..ał bo mi Yamalka połamią

0

@okiemtypera_lucaxx95 o, wróciłeś

1

Oby Yamal nie wypadł na Atletico

0

5 minut to tak z co najmniej 7 za mało patrząc na to ile oni leżą

0

@Lordzi wątpię. Raczej nic tu nie strzelimy

0

@szymonekk optymistyczny scenariusz

0

@FCB24 gdyby nie genialne przyjęcie to nie miałby nawet okazji do strzału

0

Ciekawe czy doliczy więcej niż 3 minuty

1

@Bernard777 bronił

0

Lewy fajnie przyjęcie, ale kurw

0

0

My tu nic nie strzelimy dzisiaj. Leganes, Getafe, Espanyol idealny zestaw do spadku

0

Ciekawe dla jakiej drużyny będzie pierwsza żółta kartka

3

22 minuta, a oni już na czas grają XDD

0

Przecież Yamal żyje, więc nie ma faulu. Czego nie rozumiecie?

0

Yamal... Nieeeee

0

Jesteśmy dziadami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?