Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 będziesz oglądał mecz Atalanty?
0
@noface jak nie wiesz na kogo stawiać to stawiaj na Real. Sytuacja win-win
0
@Encore żal nie postawić nawet symbolicznie
0
To co? Dzisiaj Atalanta rozkłada nogi?
0
@PIWOSZ89 hit kolejki
0
@TheNekro94 a co dla zwierząt?
0
Atletico - Sevilla
xG: 1.20 - 0.39
Wynik: 1 - 3
1
@Rust_Cohle
Szczerze, obecnie w Barcelonie ciężko mi znaleźć piłkarzy, których nie lubię, chyba tylko Ferran mi do głowy przychodzi, może Pena, bo miejsce Rodakowi ukradł
0
@Criss18Barca szczerze, nie wiem jak można korzystać z Facebooka
1
@MesQueUnClub96 a w 1996 się urodziłeś
1
Julian Alvarez!
0
@MesQueUnClub96 ja zapomniałem
1
@MesQueUnClub96 powiedz nam lepiej kto jest pierwszy
0
@MesQueUnClub96 nie
0
@MesQueUnClub96
Lewandowski - 14
Raphinha - 10
To są prawdziwe goaty
Dobranoc
0
@Sysia11czasem lepiej nic nie pisać :P
0
@PIWOSZ89 zależy o jakim alkoholu mówimy. Jak o wychlaniu czteropaka to nie ma opcji, ale jakieś wino spoko
0
@Criss18Barca a słyszałeś, że za obrażanie sędziego będzie kara? Bellingham chyba nie słyszał
0
@Azazel_Pazuzu mnie głowa boli
0
@PIWOSZ89 jeszcze pytasz
0
@Sysia11 wniosek jest prosty:
"Baba z wozu koniom lżej"
0
@MesQueUnClub96 ja mogę, ale nie o chłopakach
5
@Uukasz_93 jak mu to przynosi radość to dla mnie może się plątać nawet po pk
1
Bardzo dobry konkurs, pytanie czy forma rośnie, czy to przez swoją skocznię
0
@Stinger_ no to o ile Stoch nie chciałby jakiejś przerwy, a raczej nie ma do tego większego powodu, to nie ma sensu brać Żyły
0
@Criss18Barca to też ma sens, zobaczymy co będzie w drugiej serii
2
@Stinger_ Wolny, a nie Wąsek :P
0
I teraz będzie zagwozdka kto powinien jechać do Titise. Ja mam trochę obawy, że taki Wolny radzi sobie tylko w Polsce, bo sama dobre te skocznie, a za granicą będzie kolejna Ruka
2
@MesQueUnClub96 masz
0
Dawać tego Daniego Rodrigueza na skrzydełko do nas xD