Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem dobra, myślałem, że jest jakaś przybliżona data
0
A kiedy gramy w tym pucharze króla?
0
@MesQueUnClub_87 może masz rację, zastanawiający jest też fakt, że skoro Pena miał być jedynką to po co nam Szczęsny? Zarabia całkiem sporo, a rezerwowym mógłby być już nawet Astralaga. Nie wiem czy aż tak bardzo bali się kontuzji Iniakiego, ale w zasadzie on i tak jedyne co robi dobrze to wyjścia na przedpole
3
@jaras121 na 99% Pena
0
@Herato ja nie mówię, że Pena to dobry bramkarz, ale coś musi mu dawać przewagę nad Szczęsnym. W jego wyjścia na przedpole nie wierzę, bo idąc tą logiką, wystawny na bramkę jakiegoś Ferrana i niech się nauczy wyjąć na przedpole, na linii efekt będzie podobny. Tego, że Flick nie chce niszczyć szatni nie wierzę, w takim Realu Lunin dociągnął ich do finału lm, a na finał wchodzi Courtois i nikt się o to chyba nie obraził
@MesQueUnClub_87 a ja myślę, że nie chciałoby mu się wracać z emerytury, aby być rezerwowym jakiegoś przeciętniaka. Fajnie mieć Barcelonę w cv, ale jednak Wojtek pewnie wolałby spędzić czas z rodziną, zresztą w wywiadach też mówił, że obiecał synowi spędzać z nim więcej czasu. Przy podpisaniu kontraktu raczej wiedział na co się pisze
0
Z drugiej strony, ciekawe w jakiej formie jest Szczęsny, że został ściągnięty z emerytury, aby być nr 1 (Wojtek raczej nie zgodziłby się na bycie rezerwowym, więc musieli mu powiedzieć, że będzie w postawie) sądzę, że gdyby Szczęsny miażdżył Penę na treningach, to dostałby jakąkolwiek szansę. Według mnie Flick nie jest takim betonem, szczególnie gdy tracimy w lidze punkty 3 mecz z rzędu, a dalej żadnych zmian
1
@PatrykBarca przecież Hiszpańskie media też domagają się debiutu Szczęsnego, może nie aż tak bardzo jak Polskie, co oczywiste, ale też o tym piszą
0
@FcPortoFan1999 teorytycznie tak, ale prawie każdy pucharowicz na jesień ma problemy z punktowaniem w lidze, to doprowadziłoby do tego, że w jednym sezonie w pucharach będzie np. Legia, Lecha, Raków, Jagiellonia, a w kolejnym np. Pogoń, Cracovia, Śląsk, Widzew.
W taki sposób raczej ciężko zbudować mocną ligę, a ostatnio coś ruszyło, więc chyba lepiej nic nie zmieniać
0
@FcPortoFan1999 bez sensu. Jak na jesień polskie kluby grałyby w Europie, to musiałyby też walczyć o mistrzostwo lub dobre miejsce w lidze, żeby znowu zakwalifikować się do tych pucharów. Tak jak jest teraz to na wiosnę spokojnie mogą skupić się na lidze i odrabiać straty
0
Swoją drogą, Endrick na razie zmierza drogą Roque
0
Bellingham kontuzja, że zmiana w przerwie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michal1889 początek stycznia
0
@adamek20151 Getafe, tak jak Espanyol, jak trzeba byłoby to i samobója strzeliliby
1
@KamQiX jak ktoś chce za to płacić to płaci, a jak nie płaci to na 99% nie zapłaci
0
No i warunki się psują, a Paweł i Kamil stoją na górze i marzną...
2
XDDDDD zasłużony karny, czego nie rozumiecie
0
@Sysia11 w lm jest świetny, to fakt, ale dzisiaj to on się nie popisał, błędy defensywy go nie usprawiedliwiają
0
@Sysia11 Emiliano też w formie
0
@Stinger_ jak byłyby równe warunki to też bym chciał, ale proszę nie w tym syfie
4
@Arden można by to w książkę skleić
0
Wysoko Aigro wysoko Polacy, mogą odwołać drugą serię to będzie pierwsze top 10
0
@Stinger_ to już raczej dociągną, druga spróbują zrobić, ale odwołają, tak mi się wydaje. Fajnie jakby Aigro utrzymał podium
Edit. Jednak nie utrzyma
0
@Stinger_ teoretycznie ma być coraz gorzej z wiatrem. Pewnie dlatego tak się spieszyli. Mimo wszystko według mnie mogą być problemy z drugą serią
0
Ale bomba Wellingera. To co? Belka w dół i zaczynamy zabawę od nowa
0
@Stinger_ myślę, że jednak nie utrzyma się na podium, teraz kilka solidnych skoków
1
@tadzik447 i 3 Polaków na bardzo dobrych miejscach, Olek może doczłapie do punktów.
Gdzie wady?
1
@MesQueUnClub96 dobrze jest, dobrze chłopaki robią, szykuje się podium dla Estonii jak tak dalej pójdzie
0
Niech to dociągną to chociaż jakieś punkty zdobędziemy sensowne ;)
0
Ilu jeszcze ma spaść na 70 metr, żeby oni to przerwali