Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu np. strona fisu
1
@July_6_BcN tak szczerze, to będę się cieszył jak utrzyma się w top 10
1
Zniszczoł 4 po pierwszej serii, 0,3 pkt straty do podium, ale będzie bardzo ciężko zaatakować
0
@MesQueUnClub96 drugą mogliby odwołać ;)
0
Olek jest liderem, niech się utrzyma na podium do końca pierwszej serii, a drugą może odwołają i będzie podium :P
0
Ale wiało Lindvikowi teraz, dobrze że to ustał
0
@FcPortoFan1999 ostatnio w Lillehammer 33, dzisiaj w najgorszym wypadku również 33
1
@misterio strasznie krzywo lata, dostał podmuch i bez szans
0
Dawidowi znowu może zabraknąć dosłownie punktu do drugiej serii
0
Trochę ruszył ten konkurs. Oczywiście jest loteria, ale ciekawe czy będzie tutaj druga seria
0
@FcPortoFan1999 tutaj problemem też jest kombinacja norweska, akurat jutro z tego co pamiętam to oni zaczynają od biegania, więc skocznia niby jest wolna, teoretycznie wiatr ma powoli słabnąć, pytanie czy jury będzie chciało dociągnąć dzisiaj jedną serię, czy przełożą na jutro rano jednopartyjny konkurs, po południu raczej i tak się nie uda rozegrać niedzielnych zawodów
6
My to mamy farta
0
@Lewy952468xx a Legia kiedyś zremisowała z Realem
0
@FcPortoFan1999 tam chyba lepiej byłoby skakać rano, albo po prostu coś zrobić z tym wiatrem
0
@FcPortoFan1999 jutro też może nie być lepiej, dzisiejsze kwalifikacje bardzo dobre w wykonaniu Polaków, więc trochę szkoda
0
W Kuusamo raczej maksymalnie jedna seria konkursu
9
@MesQueUnClub96 możesz na nią nie wchodzić
3
Mam pomysł. Skoro u nas na bramce najważniejsze jest wychodzenie na przedpole to postawmy tam jakiegoś Ferrana. Jest szybszy od Peni, a bronić gorzej nie będzie, bo się nie da
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co XD niesamowite
2
Doliczy +3 minuty i wszyscy szczęśliwi
2
A on nie widzi, że stoi 2 metry na spalonym?
0
@VegetaPolska dzisiaj też gramy jak Calgiari
3
@kuz no właśnie problem w tym, że on broni praktycznie tylko to co leci w niego
0
Wojtuś to broni :P
0
@Piecu11 i kto za niego? xD
0
Zaczęliśmy ich dusić i jest gol Raphy, od zmian Las Palmas nie mogło wyjść z własnej połowy, De Jong zamyka mordy :P
0
Mam ochotę to wyłączyć, ale tego nie zrobię
0
I oczywiście Sandro
14
Czemu za Torre, a nie Fermina??