Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rafalloxfcb dzisiaj jest solidny
6
Kto by się spodziewał, że Rambla jedzie po Olmo, to Olmo strzela gola, jeszcze asysta Martina
0
@F3DO postaw jeszcze live na gola Brest, skoro już się bawisz w takie klątwy
2
Dembele dalej jest tak samo głupi jak kiedyś
0
Gdzie jest capitano ja się pytam
0
@Bilon87 jak coś to polecam po serbsku, włosku, cokolwiek, ale nie polski
3
Robercik ależ obrona
0
@Robert_Kubica chyba wraca w weekend
0
Feyenord zapłacił rachunek
0
@Stinger_ a to oczywiście, ale według mnie to ich kadra jest na ćwierćfinał (półfinał przy dobrym losowaniu) oni nie będą faworytem z takim Bayernem, City, Realem itp. wydaje mi się, że tam potrzeba teraz czasu na zbudowanie jakiejś sensownej kadry
0
@Encore wylosowali najtrudniejszy terminarz, więc mają jakieś usprawiedliwienie
1
@KacperVEB jak nie dostanie zmiany to są szanse
6
I po co Lewy strzelał tego setnego gola, skoro i tak nie dogonił Messiego i Ronaldo?
3
Generalnie nie gramy źle, ale trzeba coś jeszcze strzelić
0
Lekcja włoskiego na wieczor?
1
@blakkudium z jednej strony dobrze, z drugiej źle
20
I po co oglądać ten mecz z Brest, skoro i tak skończy się około 23?
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie no, tak szczerze nie mam pojęcia dlaczego ci to usuwają, tego q&a nie zdążyłem przeczytać, więc nie wiem, ale tego jak ze mną pisałeś wcześniej to już nie rozumiem. Element to widział, bo mi dał herb, ale zamiast odpisać coś to po prostu usunął twoje. Może na pv go zapytaj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@graco14 ja go kupiłem Tacie w czerwcu i jak na razie podobno bardzo fajnie chodzi
0
@Who_you_mam od czegoś trzeba zacząć
0
@Kamiloza91 jak bym stawiał 2,5 w meczu, ale tutaj potrzeba opinii eksperta @okiemtypera_lucaxx95
18
@partymaker Martina*
1
@okiemtypera_lucaxx95 wtedy ban na 15 lat
3
@Salchent no jak widzisz tutaj narzekanie na to samo dziesiąty raz dzisiaj to inaczej na to patrzysz. Sam też mogłeś po prostu powiedzieć, że nie wiedziałeś, a nie wychodzisz z tekstem o lepszym życiu
0
@okiemtypera_lucaxx95 zgłoszone za prowokacje, koniec tego
5
@Salchent jak chcesz narzekać to chociaż sprawdź czy masz o co
0
@okiemtypera_lucaxx95 zostałeś nowym ulubieńcem
0
@PaPo biorę w ciemno
0
@okiemtypera_lucaxx95 faktycznie xD