Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PizzerMan podbijam 3
0
@PizzerMan podbijam 2
0
@PizzerMan podbijam
1
W Europie nie ma już słabych drużyn
1
@Popitek12 Lewandowski
0
@Uukasz_93 zdobywca Złotej piłki
1
@barcelonaLM jak widać zmiany trenerów co rok nie przynoszą rezultatów
1
@bartekvisca Souse bym przygarnął
1
Daliśmy z siebie wszystko, gdzieś tam zabrakło szczęścia, wykończenia, mogliśmy zamknąć ten mecz w pierwszej połowie, gdzieś tam mieliśmy swoje okazje, niestety nie udało się utrzymać, był to trudny mecz, Szkoci zagrali bardzo dobrze, byli świetnie zorganizowani, musimy to przeanalizować wyciągnąć wnioski i gdzieś tam skupiać się powoli na kolejnych spotkaniach
1
No i po robocie
0
@FcPortoFan1999 baraż to dwumecz, więc na drugie spotkanie wróci
1
@kanver_ kontuzja
0
@FcPortoFan1999 nie mów tak!
1
@RinooniR faktycznie, nie widziałem go na tej ławce
4
San Marino XDD Brawo chłopaki
0
Ale klepiemy ich tera
1
@MesQueUnClub96 a no chyba, że tak
0
@Stinger_ chyba brakuje im jednego gola, lub Chorwacja musi coś jeszcze stracić
1
@Robert_Kubica @MesQueUnClub96
Jeśli zremisują to mają baraże, jak wygrają bezpośredni awans
0
San Marino!!! Oni to robią
0
@MesQueUnClub96 Mariusz?
0
@Kapitan hawk też cenię ludzi, wszystkich ludzi
@AFA ja myślałem, że to przemyślenia z warsztatu
0
@FcPortoFan1999 po meczu fotkę z Robertsonem
1
@Deeespacito to, że mają zdjęcia z CR7
0
Ale chociaż coś strzelmy, przynajmniej btts siądzie
3
@Kuchar akurat nasza liga idzie w dobrym kierunku, przynajmniej jeśli chodzi o wyniki
1
@misterio to co jest obecnie im wystarcza, czyli Szkocja 1:0, Chorwacja 0:1
1
San Marino... :((
0
@Pedri16Future połamał się?
0
@MesQueUnClub96 ostatnio 8:0 wygrali, więc chyba jest forma