0

@PizzerMan podbijam 3

0

@PizzerMan podbijam 2

0

@PizzerMan podbijam

1

W Europie nie ma już słabych drużyn

1

@Popitek12 Lewandowski

0

@Uukasz_93 zdobywca Złotej piłki

1

@barcelonaLM jak widać zmiany trenerów co rok nie przynoszą rezultatów

1

@bartekvisca Souse bym przygarnął

1

Daliśmy z siebie wszystko, gdzieś tam zabrakło szczęścia, wykończenia, mogliśmy zamknąć ten mecz w pierwszej połowie, gdzieś tam mieliśmy swoje okazje, niestety nie udało się utrzymać, był to trudny mecz, Szkoci zagrali bardzo dobrze, byli świetnie zorganizowani, musimy to przeanalizować wyciągnąć wnioski i gdzieś tam skupiać się powoli na kolejnych spotkaniach

1

No i po robocie

0

@FcPortoFan1999 baraż to dwumecz, więc na drugie spotkanie wróci

1

@kanver_ kontuzja

0

@FcPortoFan1999 nie mów tak!

1

@RinooniR faktycznie, nie widziałem go na tej ławce

4

San Marino XDD Brawo chłopaki

0

Ale klepiemy ich tera

1

@MesQueUnClub96 a no chyba, że tak

0

@Stinger_ chyba brakuje im jednego gola, lub Chorwacja musi coś jeszcze stracić

1

@Robert_Kubica @MesQueUnClub96
Jeśli zremisują to mają baraże, jak wygrają bezpośredni awans

0

San Marino!!! Oni to robią

0

@MesQueUnClub96 Mariusz?

0

@Kapitan hawk też cenię ludzi, wszystkich ludzi

@AFA ja myślałem, że to przemyślenia z warsztatu

0

@FcPortoFan1999 po meczu fotkę z Robertsonem

1

@Deeespacito to, że mają zdjęcia z CR7

0

Ale chociaż coś strzelmy, przynajmniej btts siądzie

3

@Kuchar akurat nasza liga idzie w dobrym kierunku, przynajmniej jeśli chodzi o wyniki

1

@misterio to co jest obecnie im wystarcza, czyli Szkocja 1:0, Chorwacja 0:1

1

San Marino... :((

0

@Pedri16Future połamał się?

0

@MesQueUnClub96 ostatnio 8:0 wygrali, więc chyba jest forma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?