Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek ciężko stwierdzić, ja żadnym ekspertem nie jestem. Polska - Szkocja wydaje się być "pewniaczkiem"
0
@Gronek może być ciężko, tak jak patrzyłem to tam zwykle jest jakieś 0-0 albo 1-0, choć wszystko zależy od przebiegu meczu, fajny kurs, więc można spróbować ja wrzuciłem czyste San Marino
0
@Khajio ja mimo wszystko wolę ściągnąć kogoś takiego za kilka lub kilkanaście milionów, niż kolejny brazylijski wynalazek typu Roque
0
@PatrykBarca taki 17 latek z Mali, gwiazda ostatnich mistrzostw świata u 17
0
@kulek22 też o tym pomyślałem, ale dla niego chyba lepiej byłoby pójść do jakiegoś klubu z 2 ligi i zbierać doświadczenie, a nie kisić się w rezerwach. Byłaby to ciekawa opcja gdyby przyszedł teraz do końca sezonu a potem poszedł gdzieś wyżej
0
@KrwawiaceoczyVEB Marquez wróć
0
@barcelonaLM raczej będzie Albania, nie Gruzja, szczerze mówiąc boje się tej Norwegii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 my w tych najważniejszych meczach potrafimy zagrać na 0 z tyłu i przepchać jakoś zwycięstwo
0
@FcPortoFan1999 nasza średnia straconych goli to 2,8 na mecz
0
@okiemtypera_lucaxx95 San Marino wygra, a tym samym awansuje do dywizji C
3
@zadafcb powodzenia!
8
@Rastafarnianin skoro ktoś ma źle to wszyscy muszą mieć źle
0
@RinooniR Xavier Hernández Creus
0
@emeu listopadowa się wyrównała
1
@mordini123 za to Sam Marino ma całkiem realne szanse na awans do dywizji c
2
@Stinger_ Polska już nie jest najgorsza!
3
@AFA w 2026 może nie będzie Maroka
1
A więc Bośnia i Hercegowina wyrównuje wynik reprezentacji Polski - 14 goli straconych, a to jeszcze nie koniec spotkania
0
@Stinger_ chciałeś, to masz
1
@Encore tak jak Antony - Ten Hag w United? :P
2
@Stinger_ ja na pierwsze też odpowiedziałem, nawet byłem szybszy, tyle że przeczytałem strzelca w finale... Na to z najmłodszym strzelcem, przeczytałem w historii ligi mistrzów, a pytanie było o puchar mistrzów/ligę mistrzów, według tego co przeczytałem podałem prawidłową odpowiedź i to w 6 sekund, ale cóż. Z wulkanem popłynęliśmy tak samo...
Inicjatywa oczywiście świetna, dla mnie lepiej byłoby o 16, teraz to kilka pytań tak jednym okiem widziałem
0
@FcPortoFan1999 ważne zwycięstwo bo to ostatni mecz rundy, dało to awans na 2 miejsce, a Ruch... 0 punktów bilans bramkowy 6:89, mogłoby być lepiej
0
@Zoker no taka była moja pierwsza myśl, nie śledziłem tego jakoś bardzo, nie wiem kto podchodził po zdjęcia. Fakt jest taki, że akurat Zieliński miał w swojej karierze sporo okazji do tego, jeśli inni też byli to ogólnie spoko. nie mam nic przeciwko, że przegrali 5:1 a mimo to idą po zdjęcie z legendą piłki nożnej
0
@FcPortoFan1999 dziś byłem szybszy
5
Ruch Młoszowa - Ciężkowianka Jaworzno 0:8
0
@MesQueUnClub96 dobra przekonałeś mnie
2
@NeroTFP1 czytać nie umiem
@Stinger_ ja chciałem zdobyć jakiekolwiek punkty, ale wyszło jak wyszło
5
@damian16161212 dlaczego wstyd? Nie można zrobić zdjęcia z jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej, bo z nim przegrałeś? już niech sobie zrobią to zdjęcie i nie będą mieć wyrzutów sumienia, że przegapili taką okazję
1
To co, dzisiaj manita?