0

@Gronek ciężko stwierdzić, ja żadnym ekspertem nie jestem. Polska - Szkocja wydaje się być "pewniaczkiem"

0

@Gronek może być ciężko, tak jak patrzyłem to tam zwykle jest jakieś 0-0 albo 1-0, choć wszystko zależy od przebiegu meczu, fajny kurs, więc można spróbować ja wrzuciłem czyste San Marino

0

@Khajio ja mimo wszystko wolę ściągnąć kogoś takiego za kilka lub kilkanaście milionów, niż kolejny brazylijski wynalazek typu Roque

0

@PatrykBarca taki 17 latek z Mali, gwiazda ostatnich mistrzostw świata u 17

0

@kulek22 też o tym pomyślałem, ale dla niego chyba lepiej byłoby pójść do jakiegoś klubu z 2 ligi i zbierać doświadczenie, a nie kisić się w rezerwach. Byłaby to ciekawa opcja gdyby przyszedł teraz do końca sezonu a potem poszedł gdzieś wyżej

0

@KrwawiaceoczyVEB Marquez wróć

0

@barcelonaLM raczej będzie Albania, nie Gruzja, szczerze mówiąc boje się tej Norwegii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 my w tych najważniejszych meczach potrafimy zagrać na 0 z tyłu i przepchać jakoś zwycięstwo

0

@FcPortoFan1999 nasza średnia straconych goli to 2,8 na mecz

0

@okiemtypera_lucaxx95 San Marino wygra, a tym samym awansuje do dywizji C

3

@zadafcb powodzenia!

8

@Rastafarnianin skoro ktoś ma źle to wszyscy muszą mieć źle

0

@RinooniR Xavier Hernández Creus

0

@emeu listopadowa się wyrównała

1

@mordini123 za to Sam Marino ma całkiem realne szanse na awans do dywizji c

2

@Stinger_ Polska już nie jest najgorsza!

3

@AFA w 2026 może nie będzie Maroka

1

A więc Bośnia i Hercegowina wyrównuje wynik reprezentacji Polski - 14 goli straconych, a to jeszcze nie koniec spotkania

0

@Stinger_ chciałeś, to masz

1

@Encore tak jak Antony - Ten Hag w United? :P

2

@Stinger_ ja na pierwsze też odpowiedziałem, nawet byłem szybszy, tyle że przeczytałem strzelca w finale... Na to z najmłodszym strzelcem, przeczytałem w historii ligi mistrzów, a pytanie było o puchar mistrzów/ligę mistrzów, według tego co przeczytałem podałem prawidłową odpowiedź i to w 6 sekund, ale cóż. Z wulkanem popłynęliśmy tak samo...
Inicjatywa oczywiście świetna, dla mnie lepiej byłoby o 16, teraz to kilka pytań tak jednym okiem widziałem

0

@FcPortoFan1999 ważne zwycięstwo bo to ostatni mecz rundy, dało to awans na 2 miejsce, a Ruch... 0 punktów bilans bramkowy 6:89, mogłoby być lepiej

0

@Zoker no taka była moja pierwsza myśl, nie śledziłem tego jakoś bardzo, nie wiem kto podchodził po zdjęcia. Fakt jest taki, że akurat Zieliński miał w swojej karierze sporo okazji do tego, jeśli inni też byli to ogólnie spoko. nie mam nic przeciwko, że przegrali 5:1 a mimo to idą po zdjęcie z legendą piłki nożnej

0

@FcPortoFan1999 dziś byłem szybszy

5

Ruch Młoszowa - Ciężkowianka Jaworzno 0:8

0

@MesQueUnClub96 dobra przekonałeś mnie

2

@NeroTFP1 czytać nie umiem

@Stinger_ ja chciałem zdobyć jakiekolwiek punkty, ale wyszło jak wyszło

5

@damian16161212 dlaczego wstyd? Nie można zrobić zdjęcia z jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej, bo z nim przegrałeś? już niech sobie zrobią to zdjęcie i nie będą mieć wyrzutów sumienia, że przegapili taką okazję

1

To co, dzisiaj manita?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?