1

@bartekvisca na to wygląda

0

@wawrzyn1 druga połowa klasyku np

0

@Sapos93 za Fermina

7

Czemu Pedri nie strzelał?

0

Straszny haos dzisiaj

0

@budel17



Chyba jednak może być mowa o wałku

0

Dobrze, że De Jong wraca

0

Chyba stłuczenie po prostu

0

@budel17 no ale Robert ma jasne buty, a tam wystaje czarny

0

@MesQueUnClub96 nie mam pojęcia co to jest. Wydaje mi się, że Robercik nie ma rozmiaru buta w okolicach 55

3

@MesQueUnClub96 proszę xD

3

CO XDDDDD Negreira pamiętajcie

2

Aha, a linii to już nie pokażą XDDD

1

Ale się wylało xD

0

@Swistus172 czułem to 10h przed meczem. To, że mam takie przeczucie nie oznacza, że tego chce
Edit: tak, dalej

0

Czuję starte punktów dzisiaj

0

@PoGGi tak zastanawiałem się czy to żart czy jednak nie :D ludzie potrafią mają różne pomysły

0

@FCB_dimiC podobno doznał urazu z Crveną i dalej odczuwa dyskomfort

1

@FCB_dimiC słychać wycie?

0

Na szczęście będzie wypoczęty na kadrę

0

@pero1983 raczej nie
Edit: na pewno nie

3

-Wojtek
-Co?
-Wstawaj, już szósta
-Kur** znowu strzelili?

1

Słychać ciszę? Znakomicie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@Wojciech123 co ty tak cicho? Martwimy się. Podobno słyszałeś jakieś wycie, wszystko w porządku?

0

@Gibbon_FCB Nottingham mocne

1

6

Słychać wycie? Znakomicie! :P

1

@MesQueUnClub96 znakomicie

2

A więc hity z ekstraklasy nie zawodzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?