Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker za to obecnie u Guardioli też gra kupę
4
@skubi99 szkoda trochę, że Lionel Andrés Messi Cuccittini nie pograł u nas trochę dłużej, tylko poszedł do tego PSG
1
@stone80 ja pytałem. I co? Teraz pewnie ci głupio?
0
@Gandalf55 @Misiusessi naprawdę trzeba wam na środku caps lockiem napisać "żart" żebyście zrozumieli?
6
@Comentateiro nie podniecaj się bo graliśmy z ogórkami. Trudny terminarz w październiku nas zweryfikuje
0
@ViscaelBarca2007 ja też ostatnio nie oglądałem, ale jak patrzę to oni tak już grali ostatnio z Atletico i wygrali 1:0, więc może to będzie punkt zwrotny
0
@ViscaelBarca2007 Betis zmienił formacje. Ciekawe jak zagra Roque w dwójce napastników
1
@LukaszFan w poprzednim sezonie Fort miał problemy z wytrzymaniem całego meczu pewnie dlatego go zmienia
0
@visca_josef otóż to
0
Nie no teraz gol
0
Wpuść Wojtka proszę albo na Crvenę chociaż
0
Yamala zdejmuj bo go zabiją
0
@visca_josef spokojnie, wróci z wypożyczenia i wam pozamyka mordy. Xavi po prostu nie umiał wykorzystać Oriola. Jak mieliśmy w pomocy Oriola z De Jongiem na początku sezonu to Romeu wyglądał świetnie jak na swoją cenę i każdy się nad nim spuszczał. Potem wypadł De Jong a Romeu się posypał. Mam wrażenie, że Flick by z niego wyciągnął dużo więcej niż Xavi
2
Tylko nie Yamal
3
Ale Oriolek by tutaj chodził zamiast Casado i obok niego Frenkie
0
@Derean ale przydałoby się coś dołożyć bo coś czuję, że Mbappe zacznie gonić
0
@Katalończyk 99 szczególnie Ferran
0
@palel95 tylko Ferran jest niepodatny na rękę Flicka
0
Robert musi dzisiaj strzelić
0
@Xxxbarca4ever dobrze, że się zgadzamy
2
@Xxxbarca4ever grał lepszy
2
@Cvzx Balde też miał nie ogarniać
2
Wojtusia wpuść na drugą połowę
0
@RafiVeB @MesQueUnClub96 opinia?
2
@DonAndresFCB 3 gole, Casado trochę leżał, w Espanyolu też kontuzja i zmiana, był var
0
@Janas11224 już wolałbym, żeby Realowi kibicował
1
@MesQueUnClub_87 będzie żył
2
Zostawcie mi Casado
3
Szkoda, że nie weszło Robercikowi
0
@VamoSBarca88 jak nie ma jak jest