0

Frankie De Jong proszę państwa

2

Ojej co to się stało. Rozjechaliśmy kolejnych frajerów. Ale kolejny mecz to już musi być weryfikacja

0

@AlexDark00 no ale dostał Olmo

0

@Seledynowy dobrą zmianę dał przecież

6

Ferran by się przydał teraz, żeby wejść na końcówkę skosić banana dostać czerwo i zawieszenie

0

@La Pulgaa coś jak Real Madryt

2

Yamal nic nie grał dzisiaj, ale wykończył jak nie on

0

Pena jesteś piękny dzisiaj

0

Czuje, że się to zemści

1

offside a favor del real madrid

1

Wojtuś chyba się szybko z ławki nie podniesie

0

Yamal dzisiaj nie istnieje

0

@Ptasior zaraz Olmo wejdzie pewnie

2

Wszedł De Jong i już 2:0

1

Pamiętajmy że 2:0 to niebezpieczny wynik

1

@tomekjd wszedł De Jong i patrz ci się dzieje

1

@Jakchcesz wylizany

0

@Murazor ja cały czas w niego wierzę

1

Robercik kocham cię

0

Jak strzelał z 16 metra to już się prawie wydarłem czemu nie podejdzie bliżej, wybaczam

2

Robercik!! Ależ podanie od Casado i ogromna dziura w obronie Realu. Nie wiem czy tam spalonego nie było

0

Olmo na rozgrzewce. Zaraz pewnie wejdzie za Casado

2

Jestem chyba jednym z niewielu fanów Frenkiego

0

Spodziewałem się tej zmiany. Za chwilę wejdzie Olmo za Casado z kartką

1

@Elosek w takim razie mamy farta od początku sezonu, że w każdym meczu jest luźno 7 spalonych przeciwników

1

De Jong na rozgrzewce

2

@Faro na szczęście spalonych nie da się wydrukować

0

Teraz jednak znalazł kartkę, no proszę

3

Sędzia zapomniał chyba kartek zabrać do kieszeni

2

Mam nadzieję, że Flick im coś powie w przerwie i uspokoimy grę. Olmo potrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?