Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frankie De Jong proszę państwa
2
Ojej co to się stało. Rozjechaliśmy kolejnych frajerów. Ale kolejny mecz to już musi być weryfikacja
0
@AlexDark00 no ale dostał Olmo
0
@Seledynowy dobrą zmianę dał przecież
6
Ferran by się przydał teraz, żeby wejść na końcówkę skosić banana dostać czerwo i zawieszenie
0
@La Pulgaa coś jak Real Madryt
2
Yamal nic nie grał dzisiaj, ale wykończył jak nie on
0
Pena jesteś piękny dzisiaj
0
Czuje, że się to zemści
1
offside a favor del real madrid
1
Wojtuś chyba się szybko z ławki nie podniesie
0
Yamal dzisiaj nie istnieje
0
@Ptasior zaraz Olmo wejdzie pewnie
2
Wszedł De Jong i już 2:0
1
Pamiętajmy że 2:0 to niebezpieczny wynik
1
@tomekjd wszedł De Jong i patrz ci się dzieje
1
@Jakchcesz wylizany
0
@Murazor ja cały czas w niego wierzę
1
Robercik kocham cię
0
Jak strzelał z 16 metra to już się prawie wydarłem czemu nie podejdzie bliżej, wybaczam
2
Robercik!! Ależ podanie od Casado i ogromna dziura w obronie Realu. Nie wiem czy tam spalonego nie było
0
Olmo na rozgrzewce. Zaraz pewnie wejdzie za Casado
2
Jestem chyba jednym z niewielu fanów Frenkiego
0
Spodziewałem się tej zmiany. Za chwilę wejdzie Olmo za Casado z kartką
1
@Elosek w takim razie mamy farta od początku sezonu, że w każdym meczu jest luźno 7 spalonych przeciwników
1
De Jong na rozgrzewce
2
@Faro na szczęście spalonych nie da się wydrukować
0
Teraz jednak znalazł kartkę, no proszę
3
Sędzia zapomniał chyba kartek zabrać do kieszeni
2
Mam nadzieję, że Flick im coś powie w przerwie i uspokoimy grę. Olmo potrzebny