Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karolszymek wszyscy przed nami rozkładają nogi
0
Mam pytanie, pierwszy lepszy mocny rywal nas już wyjaśnił czy jeszcze nie?
0
@ArcziArtt całkiem fajny był
0
Neuer nic nie broni dzisiaj
0
Raphinha usiądź mi na mordzie. Już czekam
0
@MesQueUnClub96 no ciekawe czemu. Dobrze wykonuje swoją robotę, dlaczego mają go nie wybierać
1
@JoeSatriani jest też szansa, że stracimy 3-4 bramki
0
I teraz byle bez kontuzji
0
@ali3gator ale wciąż zdążały się głupie błędy. Generalnie nie gramy jakoś dobrze ale wynik cieszy
0
@ali3gator a my mimo wyniku gramy przeciętnie
1
@NeroTFP1 akurat trochę obsrania było
0
@visca_josef a BVB wczoraj zagrało z nimi mecz życia.
0
@D10SLEO miał rację :)
0
@Roobo aż tak to nie
0
Hahahaha ale fart XD
0
@Veysel raczej nie miał okazji się wykazać
0
@Coutinho007 kim jest ten pomocnik za 60 mln na ławkę?
1
Tylko to utrzymać
0
Lewy machnął ręką i Kimmicha powalił. No nieźle
0
@MesQueUnClub96 to rozumiesz, czy nie rozumiesz? :P
0
@eckov brązowe gacie troszkę, ale chyba się budzimy
0
@karci0 27 ma...
0
@Odcinkowy co? XD
0
@visca_josef leciutko
1
Lekko obsrani jesteśmy
0
@Crashynski przynajmniej Haalanda nie ma
0
Tragedia... Musimy się ogarnąć
0
Dajmy szansę Peni, z wyzywaniem warto poczekać na koniec meczu
0
@Hosh ja ostatnio takie złe przeczucia miałem przed pierwszym meczem z PSG
3
@ViscaBarca123 mam wrażenie, że co tydzień respi się jakiś nowy najbardziej utalentowany zawodnik La Masii. Nie żebym narzekał