0

@karolszymek wszyscy przed nami rozkładają nogi

0

Mam pytanie, pierwszy lepszy mocny rywal nas już wyjaśnił czy jeszcze nie?

0

@ArcziArtt całkiem fajny był

0

Neuer nic nie broni dzisiaj

0

Raphinha usiądź mi na mordzie. Już czekam

0

@MesQueUnClub96 no ciekawe czemu. Dobrze wykonuje swoją robotę, dlaczego mają go nie wybierać

1

@JoeSatriani jest też szansa, że stracimy 3-4 bramki

0

I teraz byle bez kontuzji

0

@ali3gator ale wciąż zdążały się głupie błędy. Generalnie nie gramy jakoś dobrze ale wynik cieszy

0

@ali3gator a my mimo wyniku gramy przeciętnie

1

@NeroTFP1 akurat trochę obsrania było

0

@visca_josef a BVB wczoraj zagrało z nimi mecz życia.

0

@D10SLEO miał rację :)

0

@Roobo aż tak to nie

0

Hahahaha ale fart XD

0

@Veysel raczej nie miał okazji się wykazać

0

@Coutinho007 kim jest ten pomocnik za 60 mln na ławkę?

1

Tylko to utrzymać

0

Lewy machnął ręką i Kimmicha powalił. No nieźle

0

@MesQueUnClub96 to rozumiesz, czy nie rozumiesz? :P

0

@eckov brązowe gacie troszkę, ale chyba się budzimy

0

@karci0 27 ma...

0

@Odcinkowy co? XD

0

@visca_josef leciutko

1

Lekko obsrani jesteśmy

0

@Crashynski przynajmniej Haalanda nie ma

0

Tragedia... Musimy się ogarnąć

0

Dajmy szansę Peni, z wyzywaniem warto poczekać na koniec meczu

0

@Hosh ja ostatnio takie złe przeczucia miałem przed pierwszym meczem z PSG

3

@ViscaBarca123 mam wrażenie, że co tydzień respi się jakiś nowy najbardziej utalentowany zawodnik La Masii. Nie żebym narzekał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?