Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Korsain i karny dla Realu Madryt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Roobo widziałeś np. jego zachowania przy dośrodkowaniach?
0
@Lucyfffer jeśli Pena jakoś porządnie nie odwali z Sevillą i Bayernem to Wojtek raczej nie ma co liczyć na klasyk
6
Pena na Bayern i Real... Jeden punkt w tych dwóch meczach będzie ok
1
@vangoor hahah XD
2
@RoberDzik myślę, że Gavi w ogóle nie zagra i wróci dopiero po klasyku
2
@okiemtypera_lucaxx95 dzięki za info. Martwiłem się o ciebie
1
@PizzerMan lato, ale bez upałów 30+
0
@Criss18Barca forma Polaków jak na razie nie powala, ale jeszcze miesiąc na poprawę
0
@wojopancer ty właśnie wpadłeś na taki pomysł. Na tym poprzestańmy
0
@Criss18Barca chyba koniec kariery :/
0
@La Pulgaa Flick zostanie zwolniony a jego następcą będzie Xavi. Wszystko zależy od tego jak te spotkania będą wyglądać. Jeśli oba będą wyrównane to nie widzę powodu aby zaufanie miało jakoś znacząco spaść. Co innego, jeśli przegralibyśmy z 3-4 do 0
0
@Danny Gaucho ale na mecz z Danią nie było nikogo
2
@MessiTheBesst idź, opowiedz wszystko dokładnie i może cię oszczędzą
3
@Fido66 idź do fizjo
1
@Messibestplayerintheworld Gavi wróci pewnie dopiero po klasyku
1
@barteq tak, bo gdyby uraz się pogłębił to wcale nie dostałby wpindolu w mediach. Poza tym nawet nie wiemy co to za uraz
1
@Criss18Barca Ferrana z kimkolwiek bo on w statystykach jest szybki a w meczu nie pokazuje tego
0
@barteq ale skoro zagrał to znaczy, że nie było to nic na tyle poważnego, żeby nie mógł grać
0
@sewciu50 Ferran ci nie wystarcza?
5
@barteq zamiast grać 90 minut zagrał ponad 30. Faktycznie dziwne
13
Miłego dnia dla wszystkich kibiców Leo Messiego
16
@Encore ambasada w formie
0
@DonAndrzejos zasługuje na dożywocie
3
To chyba jakiś cud. Ze zgrupowań wszyscy wracają zdrowi (tylko ten drobny uraz Yamala), a w dodatku wracają Fermin, Olmo i Gavi
0
@Ogorinho1974 jeszcze Dawidowicz
2
@M3ssWithTheBest najgorszy to nie
1
Hamulcowy się rozgrzewa
1
@VegetaPolska dawidowicz