Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cvzx na Sevillę musi być
1
@Gacek5 no ale w tym artykule jest napisane, że to zbyt duże pieniądze, i są inne, ważniejsze potrzeby. Wtedy mieliśmy jeszcze Gundogana, który mógł zagrać na tej pozycji. Czy kupiliśmy go głównie przez dobre Euro? Pewnie tak. Przed kontuzją wyglądał świetnie, ale nie wiemy jak będzie po kontuzji.
0
@BorzyKrzys uciekam
1
@wojopancer dostałby ten na kogo media zrobiłyby większy szum, czyli pewnie Yamal, choć ja z tej dwójki zdecydowanie wolałbym Roberta
3
@gaucho104 bo kilka lat temu był słaby?
2
@DiSBlaDE nikt się nie odważy do niego słowa powiedzieć, a co dopiero zatrzymać
0
@PatrykBarca nie, ogólnie pytam
2
Fermin wraca, a wiadomo co z Olmo?
1
@DonCarletto jego zmiennikiem miał być Roque, ale coś nie wyszło
0
@svensonFCB jaka to liga?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@dzefrej234 tak samo
0
@MrKozamm no i fajnie
0
@wawrzyn1 nie wiadomo
1
@FcPortoFan1999 nie no, wątpię. Zmieniając trenera co rok to my nic nie osiągniemy. Wywalimy Probierza i nawet nie ma kogo zatrudnić. W końcu musimy komuś zaufać. Naszym celem i tak jest utrzymanie się w 1 dywizji, z taką Portugalią to my jesteśmy bez szans
0
@Krzysztof1987 @MrKozamm mówił, że opowie kiedyś
0
@AnsuLamine tak, to prawda
1
@ali3gator byłby spalony, ale tak poza tym, to po prostu pech
0
@A4ron gdyby oni mieli szczęście byłoby luźne 2:0 dla Portugalii w 10 minucie
0
Czuję, że Lią dzisiaj ukąsi
0
@betleyoneDEjong faktycznie, bo to wyjazdowy. No to na stronie BVB chyba powinny być za jakiś czas
0
@betleyoneDEjong jak kupujesz bilety to tylko z oficjalnej strony
15
@FCB_dimiC ma tak dużo, że nie mieści się na tej liście
1
@Bajson dobra, źle zrozumiałem twój komentarz. Myślałem, że ty chcesz, żeby wrócił na Seville, bo z Espanyolem gramy tylko dwa tygodnie pózniej i te dwa tygodnie nic nie zmienią, więc to i tak bez różnicy czy wróci na Sevillę, czy na Espanyol. W tym wypadku zgadzam się w 100%
0
@Bajson a właśnie może zbawi?
0
@Stinger_ ja byłem Messim, więc też wiem
1
@Herato tak jak mówisz, pominąłeś Legię, a w 2012 rozegrał 2 mecze w Polsce, bo ćwierćfinał euro z Czechami był w Warszawie, czyli wychodzi na to, że chyba dziś będzie szósty
0
@Joe_Barbaro powrót pewnie nie będzie łatwy, ale za jakieś 3 miesiące powinien być lepszy niż przed kontuzją
2
@KacperVEB czyli za niewinność. Jak zwykle
0
@KacperVEB może wcisną coś