0

@michalm21 ręcznik w obronie

2

@JimMorrisonFCB złamanie sęka

1

@Derean według mnie od obecnych czasów do Nawałki właśnie Sousa był najlepszy. Może nie przez wyniki, ale wolę oglądać jak przegrywamy grając ładną piłkę niż jak gramy totalny paździerz jak za większości selekcjonerów

2

@Outlook za to z jednym Aubameyangiem byłoby gładkie 3:0 do przerwy

0

@tbas pamiętam jeden dobry przerzut bo się Borek podniecił

1

@DragonxNF tak, właśnie się zastanawiałem czy u mnie się coś zepsuło

0

@takisobiektos a jak 11 to co?

1

@PJ777 @Maoao racja

0

@19Macio93 obudzi się po golu na 6-3 w 91 minucie
Edit: ej bo prawie trafił z golem na 2-3 XD

1

@PJ777 z minusów - cała reszta (oprócz Zielińskiego)

1

Ale co się podjaralismy dobrymi 15 minutami to nasze

0

@JordiAlbion no cóż

4

Praktycznie pewne jest, że z taką obroną coś dzisiaj stracimy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PaPo oczywiście, że daje

0

@kanver_ jakaś lekka kontuzja

0

Początek dla nas, reszta meczu dominacja przez przeciwnika klasyk

1

@Pawel13sz zapomniał

4

Ciekawe czy to im pomoże

0

Robercik lekka kontuzja...

0

@bodzio10 niestety...

3

@Who_you_mam Bednarek-Dawidowicz-Kiwior co może pójść nie tak?

4

Kochamy cię Probierz

5

De La Fuente się zlitował nad nami

1

@Rust_Cohle Kamil Stoch

1

@Zoker z Carvajalem może skończyć się podobnie

1

@Matheu12 nie ma sensu się męczyć i marnować życia

3

@sidi12843 jeżeli ogarniemy sytuację z kontraktami i będzie nas na niego stać to oczywiście, że tak

4

@MesQueUnClub96 po prostu ktoś zaczął ich zauważać, bo w klubie była bieda. Wystarczy zobaczyć kim musiał grać Koeman

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?