Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KacperVEB czym sobie zasłużyłeś na taki odpoczynek?
0
@Marian_Pazdzioch oczywiście, że nie. Bez dyskusji
0
@FcPortoFan1999 pojedynek Haaland vs nasi obrońcy nie wróżyłby niczego dobrego
0
@Marcin91fcb faktycznie XDDD, nie wiem co ja zrobiłem wszeldem na Flashscore i chciałem popatrzyć na ostatni jakiś mecz z mocniejszym rywalem i najwidoczniej pomyliłem reprezentacje
0
@FcPortoFan1999 oczywiście, ale spora część z nich to rezerwowi. Mimo wszystko porównując pozycja po pozycji to oni mają sporo więcej jakości
1
@MesQueUnClub96 zapomniałeś napisać, że Dodi go zjada
0
@FcPortoFan1999 nie no, nie ma szans. Norwegia ma Odegarda, Christensena, Hojberga, Sorlotha i sporo solidnych piłkarzu z klubów top 5 lig. Kadra na tym zgrupowaniu nie wygląda rewelacyjnie, ale ogólnie to na większości pozycji mają kogoś lepszego od nas. Możliwe, że lekko przesadziłem z tym "dużo" ale na pewno mają więcej piłkarzy z potencjałem od nas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 tylko, że on ma dużo lepszą reprezentację niż Lewy
0
@tristan87 w B klasie takie boisko to zbawienie
1
@MesQueUnClub96 bo Lewandowski nie był Niemcem
5
@fc20barca weź rozbieg i pobiegnij w kierunku ściany
2
@MesQueUnClub96 Belgia ma strasznie mierną kadrę
3
@Stinger_ wolę iść spać niż oglądać piłkę reprezentacyjną
11
@Popitek12 najgorsze jest to, jak twój Goat odpada na mundialu z Marokiem, w momencie gdy Messi ciągnie Argentynę do zwycięstwa, a ty musisz szukać argumentów, żeby bronić Ronaldo
0
@xVENUMx skilla nie kupisz
2
@Kapitan hawk notatnik też! Jeden zły komentarz i odsiadka na 25 lat
2
@Popitek12 jeszcze tego nie zrobiłeś?
3
@Popitek12 też będę kibicował Peru
0
@mr Barca każdy ma swój urok
0
Będzie comeback G2?
0
Ale G2 jest tragiczne na tym turnieju. Niko inny człowiek
1
@13th chyba nie zrozumiałeś
1
@J4no Celta po zwycięstwo!
0
@Hajny zapalenie spojówek? Ja tak mam przy alergii, ale zakładam, że to nie to
0
@Herbert on startuje z 4
0
@Misugi14 na 90% tak
8
Polscy dziennikarze to dno
5
@okiemtypera_lucaxx95 ta... Latami gry na najwyższym poziomie Modric do Realu przyszedł w wieku 27 lat. Modric później zaczął i później skończy. W rozegranych spotkaniach wyglądają podobnie
0
@HypeR chyba Inigo