0

@KacperVEB czym sobie zasłużyłeś na taki odpoczynek?

0

@Marian_Pazdzioch oczywiście, że nie. Bez dyskusji

0

@FcPortoFan1999 pojedynek Haaland vs nasi obrońcy nie wróżyłby niczego dobrego

0

@Marcin91fcb faktycznie XDDD, nie wiem co ja zrobiłem wszeldem na Flashscore i chciałem popatrzyć na ostatni jakiś mecz z mocniejszym rywalem i najwidoczniej pomyliłem reprezentacje

0

@FcPortoFan1999 oczywiście, ale spora część z nich to rezerwowi. Mimo wszystko porównując pozycja po pozycji to oni mają sporo więcej jakości

1

@MesQueUnClub96 zapomniałeś napisać, że Dodi go zjada

0

@FcPortoFan1999 nie no, nie ma szans. Norwegia ma Odegarda, Christensena, Hojberga, Sorlotha i sporo solidnych piłkarzu z klubów top 5 lig. Kadra na tym zgrupowaniu nie wygląda rewelacyjnie, ale ogólnie to na większości pozycji mają kogoś lepszego od nas. Możliwe, że lekko przesadziłem z tym "dużo" ale na pewno mają więcej piłkarzy z potencjałem od nas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 tylko, że on ma dużo lepszą reprezentację niż Lewy

0

@tristan87 w B klasie takie boisko to zbawienie

1

@MesQueUnClub96 bo Lewandowski nie był Niemcem

5

@fc20barca weź rozbieg i pobiegnij w kierunku ściany

2

@MesQueUnClub96 Belgia ma strasznie mierną kadrę

3

@Stinger_ wolę iść spać niż oglądać piłkę reprezentacyjną

11

@Popitek12 najgorsze jest to, jak twój Goat odpada na mundialu z Marokiem, w momencie gdy Messi ciągnie Argentynę do zwycięstwa, a ty musisz szukać argumentów, żeby bronić Ronaldo

0

@xVENUMx skilla nie kupisz

2

@Kapitan hawk notatnik też! Jeden zły komentarz i odsiadka na 25 lat

2

@Popitek12 jeszcze tego nie zrobiłeś?

3

@Popitek12 też będę kibicował Peru

0

@mr Barca każdy ma swój urok

0

Będzie comeback G2?

0

Ale G2 jest tragiczne na tym turnieju. Niko inny człowiek

1

@13th chyba nie zrozumiałeś

1

@J4no Celta po zwycięstwo!

0

@Hajny zapalenie spojówek? Ja tak mam przy alergii, ale zakładam, że to nie to

0

@Herbert on startuje z 4

0

@Misugi14 na 90% tak

8

Polscy dziennikarze to dno

5

@okiemtypera_lucaxx95 ta... Latami gry na najwyższym poziomie Modric do Realu przyszedł w wieku 27 lat. Modric później zaczął i później skończy. W rozegranych spotkaniach wyglądają podobnie

0

@HypeR chyba Inigo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?