2

@clyde @Comentateiro widział już wszystko na tym świecie

1

@emeu numer 26....

0

Alisson coś poważnego?

0

@Almighty dla niego głęboka woda to mecz ligowy z jakimś Rayo

39

Jest i on

2

Szkoda, że będzie rzucony od razu na głęboką wodę. Debiut pewnie z Sevillą, potem Bayern i Real, czyli kluczowe mecze

9

@KrychaFCB ale nikt o tym nie mówi, bo przecież to wielki, nieomylny Perez. Gdyby coś takiego odwalił Laporta to śmiechom nie byłoby końca

0

@Danny Gaucho ale Lewandowski się skończył, co on tu robi?

0

@AnsuLamine na to wygląda

0

@AnsuLamine nie ma odkąd pamiętam

0

@maciekofcb raczej nie, bo nigdy nie było

0

@Stinger_ no to napisałem, że jesli utrzymają formę

0

@Stinger_ po prostu Jagiellonia według mnie w LK ma mniejsze szanse od Legii, po 1 doświadczenie, po 2 Jagiellonia miewa problemy z defensywą

0

@A4ron w tym sezonie Lech jest mocny, więc jeśli to utrzymają, mogą zrobić dużo punktów w kolejnym sezonie

0

Legia wczoraj zrobiła duży krok do top 8 fazy ligowej. Jagiellonia ma spore szanse na Play Offy

0

@Szpenser wezmę za darmo

0

Jaga to dowiezie?

0

@Stinger_ od Śląska uważam, że tak. Oni ledwo wygrali z Łotewskim klubem przegrywając jednen mecz (strata pkt do rankingu) co prawda, w kolejnej rundzie wygrali w tym kuriozalnym rewanżu. Uważam, że Pogoń na 99% nie zrobiłaby mniej niż Śląsk.

Przegrany finał pucharu Polski przez Pogoń to była jedna wielka kompromitacja. Wisła na prawdę grała świetnie w eliminacjach i za to ogromne brawa, bo zrobili wynik ponad stan, ale nie zmienia to faktu, że dostali się tam trochę z przypadku i pewnie nie powtórzą tego przez co najmniej najbliższe 5 lat.

Mnie na prawdę średnio interesuje kto będzie grał w tych eliminacjach, bo będę kibicował każdemu, ale chce tylko, żeby co roku były to podobne drużyny, które zbudują sobie stabilny budżet i solidne kadry, które pozwolą im rywalizować w przynajmniej LK o wyjście z fazy ligowej itp.

0

@takisobiektos w takim razie, gdzie jest ten problem, skoro 90% klubów w La Liga ma problemy z FFP właśnie, mimo że nie robią jakiś spektakularnych transferów?

0

@Stinger_ dobrze, przepraszam, nie taki był zamiar. Właśnie to mnie boli, że do europejskich pucharów zakwalifikowały się takie zespoły, bo Lech, Raków, Pogoń się sfrajerzyły. W taki sposób, jeśli co rok będzie praktycznie całkowicie nowe grono pucharowiczów, nie zbudujemy mocnej ligi

0

@Stinger_ ja po nikim nie chciałem jechać, napisałem nawet, że nie chce nikogo obrażać. po prostu tak mi do głowy przyszli jako słabsza drużyna, która dostała się do pucharów. Fakt, trochę nietrafione, ale generalnie chodziło mi o to, że te bardziej doświadczone ekipy potrafią zrobić wynik, więc najlepiej dla naszej ligii, żeby właśnie oni kwalifikowali się do pucharów

@FCB_dimiC no i właśnie tu jest problem, bo jeśli kwalifikują się do pucharów to skupiają się na nich i w większości przypadków potem kończą bez miejsca w top 3 ekstraklasy. I z tąd biorą się takie kwiatki jak 7 różnych drużyn (z 4 miejsc) w kwalifikacjach do europejskich pucharów w 2 sezony. Po prostu, żeby mieć mocną ligę to potrzeba kilku stałych pucharowiczów, którzy będą dostarczać punkty co sezon, a u nas z tym jest największy problem

2

I to jest właśnie powód dlaczego potrzebujemy Legii, Lecha w pucharach, a nie jakiejś Wisły, Śląska itp. (oczywiście nie chce nikogo obrażać) oni mają to doświadczenie i nawet w gorszej formie potrafią się zmobilizować na spotkania w europejskich pucharach i robić wynik

0

@Kapitan hawk i kto ratuje honor?

0

Oj oby się te niewykorzystane sytuacje Legii nie zemścili

7

Oyedele to ogromny talent, bardzo dobrze, że dostał powołanie, bo trzeba sobie go zabezpieczyć

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie żeby coś, ale jest tu człowiek, który ma ponad 100 dziennie i to przez 2 lata

19

Nigdy nie zrozumiem tego, że ludzie w pucharach nie kibicują każdej polskiej drużynie niezależnie od tego czy to Legia, Lech, Raków, Wisła czy inny klub. W sytuacji, w jakiej jest nasza liga każdy punkcik w rankingu daje sporo każdemu

3

@kuz a mi się podoba

1

@KibicOd1898 nie unikaj go, to był taki żart. Dobry człowiek z niego

0

@Azazel_Pazuzu Xavi też jest bez klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?