Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hunter, jeśli nie musi rzucać granatów, coś tam potrafi postrzelać
1
@Encore prawidłowo
0
@Pedri16Future na 99% Sevilla jeżeli chcemy go mieć na Bayern i klasyk
1
@MesQueUnClub96 nie przejmuj się hejterami. W głębi duszy każdy przeżywa ten wyścig
2
Brawo G2! Już się bałem przy 10-9 że Navi wróci
1
@Masnymichael nie przypominaj mi nawet o takich piłkarzach w naszym klubie
0
@Encore a Snax największy adr w G2
0
Niko to się musi obudzić
0
@Masnymichael zgłoszone
0
@emeu któreś wcielenie Endricka
1
@ranger3120 Oby!
1
Dzisiaj w derbach Madrytu Real jest pewniaczkiem
0
@Kamiloza91 styczeń
1
@takisobiektos a czemu miał nie mieć? Bo chciał się wyleczyć na drugi najważniejszy turniej reprezentacyjny w piłce?
6
Dzisiaj wszyscy jesteśmy materacami
0
@kanver_ tutaj to jest akurat bardziej wina varu niż sędziego
0
@tbas oczywiście, ale oni mieli przynajmniej czego bronić. My mieliśmy 0-0 i cały mecz do grania w 10. I żeby nie było, nie mówię, że to było nie do wygrania, nasi piłkarze też mogli zagrać lepiej
0
@Lisek oj będą ciężary
1
Byle teraz zrobić 2 zwycięstwa i po przerwie na reprezentacje mamy sporo powrotów po kontuzjach
0
@Lukas90 w LM idiotyczna czerwona kartka zabiła nam ten mecz, wczoraj za duże rotacje
0
@FcPortoFan1999 ja tam wolę CS'a
2
Niestety Hansi przekombinował. Najważniejsze, żeby wyciągnął wnioski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Maoao będę się wypowiadał bo od tego jest ta strona
1
Aha musimy atakować a on wpuszcza śpd za napastnika
1
Jakie elektryki w tej obronie
0
Aj szkoda wreszcie rekin coś zrobił
0
@Ziemny żałosny jesteś. Nie obronił główki przy słupku z 4 metrów i sam na sam, ale przecież to wina bramkarza
0
Co oni do uja robią
0
Ferran został XDDD