0

Hunter, jeśli nie musi rzucać granatów, coś tam potrafi postrzelać

1

@Encore prawidłowo

0

@Pedri16Future na 99% Sevilla jeżeli chcemy go mieć na Bayern i klasyk

1

@MesQueUnClub96 nie przejmuj się hejterami. W głębi duszy każdy przeżywa ten wyścig

2

Brawo G2! Już się bałem przy 10-9 że Navi wróci

1

@Masnymichael nie przypominaj mi nawet o takich piłkarzach w naszym klubie

0

@Encore a Snax największy adr w G2

0

Niko to się musi obudzić

0

@Masnymichael zgłoszone

0

@emeu któreś wcielenie Endricka

1

1

Dzisiaj w derbach Madrytu Real jest pewniaczkiem

0

@Kamiloza91 styczeń

1

@takisobiektos a czemu miał nie mieć? Bo chciał się wyleczyć na drugi najważniejszy turniej reprezentacyjny w piłce?

6

Dzisiaj wszyscy jesteśmy materacami

0

@kanver_ tutaj to jest akurat bardziej wina varu niż sędziego

0

@tbas oczywiście, ale oni mieli przynajmniej czego bronić. My mieliśmy 0-0 i cały mecz do grania w 10. I żeby nie było, nie mówię, że to było nie do wygrania, nasi piłkarze też mogli zagrać lepiej

0

@Lisek oj będą ciężary

1

Byle teraz zrobić 2 zwycięstwa i po przerwie na reprezentacje mamy sporo powrotów po kontuzjach

0

@Lukas90 w LM idiotyczna czerwona kartka zabiła nam ten mecz, wczoraj za duże rotacje

0

@FcPortoFan1999 ja tam wolę CS'a

2

Niestety Hansi przekombinował. Najważniejsze, żeby wyciągnął wnioski

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Maoao będę się wypowiadał bo od tego jest ta strona

1

Aha musimy atakować a on wpuszcza śpd za napastnika

1

Jakie elektryki w tej obronie

0

Aj szkoda wreszcie rekin coś zrobił

0

@Ziemny żałosny jesteś. Nie obronił główki przy słupku z 4 metrów i sam na sam, ale przecież to wina bramkarza

0

Co oni do uja robią

0

Ferran został XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?