Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co z tym Porto? @FcPortoFan1999
2
@Luciano99 ty też jesteś piękny
0
Nawet fajny składzik. Szkoda tylko Yamala, mam nadzieję, że dzisiaj odpocznie
1
@capoN będzie ale później
0
@HypeR obecnie to Pena jest dwie klasy nad nimi. Mają potencjał ale to nie jest ten poziom jeszcze
0
@MiloszFCB1899 raczej może
0
@Azazel_Pazuzu gorzej jak przegrywamy
0
@HypeR a kto ma zagrać
0
Dzisiaj będzie Laboga
0
A madryciaki jeszcze po tym meczu jeszcze plączą, że sędzia ich przekręcił xD
1
@sebo939 to jest ten słynny mental
0
Jestem ciekawy jak wyglądałby Vinicius w innym klubie niż Real. Czy zacząłby skupiać się na piłce, czy dalej byłby takim samym błaznem, tylko dostawałby kartki za swoje odklejki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Jak to było?
Z nimi grają mecze życia
Z nami rozkładają nogi
0
@ViscaelBarca2007 no i o to mi chodzi. Samymi statystykami nie można się kierować
2
@PatrychoO ja to słyszałem. Będę świadkiem. Tak właśnie powiedział
0
@ViscaelBarca2007 wiem, ale statystyki typu interwencje, obronione strzały itp. też są zakłamane. Tak na prawdę jedyne miarodajne jeśli chodzi o bronienie to "goals prevented"
4
@michaelson8 "jeden dzień krócej odpoczynku miał, gdyby było inaczej, wszystko by wygrał"
0
@ViscaelBarca2007 według sofascore Ter Stegen był mvp z Monako
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Luciano99 ty to masz mądre teksty
1
Szybko poszło XD
2
@Rust_Cohle on najpierw obczaja czy fajne chłopaki
1
@Hosh kamień z serca
@Who_you_mam to jeszcze mi ogarnij do Barcelony kolegę, który będzie ze szlugami stał
13
Mam tylko jedną prośbę. Here we go! Proszę
0
@Lanosss Wojtek raczej nie ma zamiaru być rezerwowym, a Lewy nie wiadomo. Tak na prawdę dużo będzie zależało od obecnego sezonu
1
@JordiAlbion gdyby nie my to dalej trenerem byłby Xavi, a w pomocy latałby Oriol z Sergim Roberto i Puigem
0
@FcPortoFan1999 nie no, już taki szum w mediach, że to chyba kwestia czasu
0
@Who_you_mam szkoda tylko, że za rok pewnie odejdą obojętni tyle będzie z polskiej Barcelony. Mimo wszystko piękne rzeczy.
@Luciano99 no bez kitu. Nasi specjaliści to by wynegocjowali tak, że to my mu płacimy jak znajdzie klub, a nie jakieś głupie klauzule
3
@Marian_Pazdzioch oczywiście. Każdy z zarządu też. Myślisz, że skąd wzięli pomysł na Szczęsnego? Tutaj było pisane od razu o Wojtku.