0

Co z tym Porto? @FcPortoFan1999

2

@Luciano99 ty też jesteś piękny

0

Nawet fajny składzik. Szkoda tylko Yamala, mam nadzieję, że dzisiaj odpocznie

1

@capoN będzie ale później

0

@HypeR obecnie to Pena jest dwie klasy nad nimi. Mają potencjał ale to nie jest ten poziom jeszcze

0

@MiloszFCB1899 raczej może

0

@Azazel_Pazuzu gorzej jak przegrywamy

0

@HypeR a kto ma zagrać

0

Dzisiaj będzie Laboga

0

A madryciaki jeszcze po tym meczu jeszcze plączą, że sędzia ich przekręcił xD

1

@sebo939 to jest ten słynny mental

0

Jestem ciekawy jak wyglądałby Vinicius w innym klubie niż Real. Czy zacząłby skupiać się na piłce, czy dalej byłby takim samym błaznem, tylko dostawałby kartki za swoje odklejki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Jak to było?
Z nimi grają mecze życia
Z nami rozkładają nogi

0

@ViscaelBarca2007 no i o to mi chodzi. Samymi statystykami nie można się kierować

2

@PatrychoO ja to słyszałem. Będę świadkiem. Tak właśnie powiedział

0

@ViscaelBarca2007 wiem, ale statystyki typu interwencje, obronione strzały itp. też są zakłamane. Tak na prawdę jedyne miarodajne jeśli chodzi o bronienie to "goals prevented"

4

@michaelson8 "jeden dzień krócej odpoczynku miał, gdyby było inaczej, wszystko by wygrał"

0

@ViscaelBarca2007 według sofascore Ter Stegen był mvp z Monako

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Luciano99 ty to masz mądre teksty

1

Szybko poszło XD

2

@Rust_Cohle on najpierw obczaja czy fajne chłopaki

1

@Hosh kamień z serca
@Who_you_mam to jeszcze mi ogarnij do Barcelony kolegę, który będzie ze szlugami stał

13

Mam tylko jedną prośbę. Here we go! Proszę

0

@Lanosss Wojtek raczej nie ma zamiaru być rezerwowym, a Lewy nie wiadomo. Tak na prawdę dużo będzie zależało od obecnego sezonu

1

@JordiAlbion gdyby nie my to dalej trenerem byłby Xavi, a w pomocy latałby Oriol z Sergim Roberto i Puigem

0

@FcPortoFan1999 nie no, już taki szum w mediach, że to chyba kwestia czasu

0

@Who_you_mam szkoda tylko, że za rok pewnie odejdą obojętni tyle będzie z polskiej Barcelony. Mimo wszystko piękne rzeczy.

@Luciano99 no bez kitu. Nasi specjaliści to by wynegocjowali tak, że to my mu płacimy jak znajdzie klub, a nie jakieś głupie klauzule

3

@Marian_Pazdzioch oczywiście. Każdy z zarządu też. Myślisz, że skąd wzięli pomysł na Szczęsnego? Tutaj było pisane od razu o Wojtku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?