Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 fajny, wyrównany meczyk. Ratował nas właśnie Ter Stegen, więc z Peną może być różnie. Spore dziury w obronie, ale to było do przewidzenia
1
@TheNekro94 to będzie szansa dla ludzi z La Rambli
0
Może Pena będzie naszym Luninem?
1
@KaammiilM1206 no to po ch... Grał?
0
@Kuchar na pewno sprawdzili
0
@kanver_ jak za to winić Ter Stegena?
0
@FCB_dimiC z przewrotki się nie liczy
1
Z sam na sam i z przewrotki się nie liczy
2
To przecież karny
0
Odbite od sęka się nie liczy
1
Ter Stegen chyba chce wrócić do naszych łask
0
Jaki on jest piękny. Gdybym był @MesQueUnClub96 to bym się w nim kochał
0
Ale nam Laminka skasował
10
Czuję trochę vibe Xavinety
0
@LukaszFan dlaczego przekręcili? Przecież to jest faul na żółtą. Nawet jeśli nie, to odkopnięcie piłki
3
Ale głupota
0
@michal199500hehe jak Real bez "sprawiedliwych" sędziów
0
No to Real autostrada do wygrania lm. Można im już wręczyć puchar, czy jeszcze nie?
1
@BulaKG schodził z lekarzami. O ile pamiętam Gavi też "normalnie" schodził
0
Więzadła jak nic... Strasznie szkoda
2
Haaland strzela tylko ogórkom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Rotacje
0
@BulaKG tego się właśnie obawiam
@Sulimo jak dla mnie to mecz z Getafe byłby lepszą okazją. Wiemy jak oni grają, więc nie warto ryzykować jakimiś kontuzjami a Villareal to zdecydowanie trudniejszy przeciwnik. Co prawda na ich stadionie gra nam się świetnie, ale nadal
7
Flick gotuje
2
@Sulimo ała....
0
@Stinger_ oczywiście, że tak
0
@Stinger_ strasznie słaba obsada. Tak naprawdę, jedyni groźni rywale to Nikaido i Insam
0
Tylko nie Gerard Martin
0
Nie rozumiem po co Kiwior został w Arsenalu