1

@macio_944 fajny, wyrównany meczyk. Ratował nas właśnie Ter Stegen, więc z Peną może być różnie. Spore dziury w obronie, ale to było do przewidzenia

1

@TheNekro94 to będzie szansa dla ludzi z La Rambli

0

Może Pena będzie naszym Luninem?

1

@KaammiilM1206 no to po ch... Grał?

0

@Kuchar na pewno sprawdzili

0

@kanver_ jak za to winić Ter Stegena?

0

@FCB_dimiC z przewrotki się nie liczy

1

Z sam na sam i z przewrotki się nie liczy

2

To przecież karny

0

Odbite od sęka się nie liczy

1

Ter Stegen chyba chce wrócić do naszych łask

0

Jaki on jest piękny. Gdybym był @MesQueUnClub96 to bym się w nim kochał

0

Ale nam Laminka skasował

10

Czuję trochę vibe Xavinety

0

@LukaszFan dlaczego przekręcili? Przecież to jest faul na żółtą. Nawet jeśli nie, to odkopnięcie piłki

3

Ale głupota

0

@michal199500hehe jak Real bez "sprawiedliwych" sędziów

0

No to Real autostrada do wygrania lm. Można im już wręczyć puchar, czy jeszcze nie?

1

@BulaKG schodził z lekarzami. O ile pamiętam Gavi też "normalnie" schodził

0

Więzadła jak nic... Strasznie szkoda

2

Haaland strzela tylko ogórkom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Rotacje

0

@BulaKG tego się właśnie obawiam
@Sulimo jak dla mnie to mecz z Getafe byłby lepszą okazją. Wiemy jak oni grają, więc nie warto ryzykować jakimiś kontuzjami a Villareal to zdecydowanie trudniejszy przeciwnik. Co prawda na ich stadionie gra nam się świetnie, ale nadal

7

Flick gotuje

2

@Sulimo ała....

0

@Stinger_ oczywiście, że tak

0

@Stinger_ strasznie słaba obsada. Tak naprawdę, jedyni groźni rywale to Nikaido i Insam

0

Tylko nie Gerard Martin

0

Nie rozumiem po co Kiwior został w Arsenalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?