1

@Derean tak jak cały początek sezonu. Muł z mułem i mułem

2

Niby człowiek powinien być już przyzwyczajony, ale nadal każda poprzeczka i słupek na bramkę białych denerwuje tak samo, a może nawet bardziej niż kiedyś

3

Dobra, odpalam Real. Ale tylko do 1 gola dla białych

0

@Transu96 i Vazquez na po

2

@Kapitan hawk żebyś miał się czym zająć

1

@blakkudium ale mierne to psv

1

@misterio znudziło się

1

5

@fart mam nadzieję, że nie tylko dla Królewskiego, ale też dla Królewskich

1

Wisła przegrywa 2:0 XDD

0

@Krzysztof1987 to jest plan! Ale znając życie skończyłoby się na uwadze jedynce i rodzice do dyrektora :}

0

@MesQueUnClub96 w takim razie w czwartek też nie ma 4 meczów

0

@MesQueUnClub96 dzisiaj faktycznie średnio bo tylko Liverpool, ale jutro jest City Inter i PSG Girona, więc tragedii nie ma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 Stuttgart też

2

@D10SLEO Vinicjusz sam sobie na to zapracował, ale to wystarczy nie być zaślepionym fanem białych, żeby to zauważyć

0

@ForcaMilosz też mi się tak wydawało. Nie śmiania to faktu, że mimo wszystko oglądając jakieś highlighty Messiego masz wrażenie, że on robi to jakoś dużo szybciej i ładniej niż obecne gwiazdy. Genialny piłkarz

0

@normasubiektywna ty nie wiesz zapewne co to ironia i żart...

0

@Gaz ten film to w przyspieszonym tempie? Bo trochę tak wygląda. Teraz piłkarze ruszają się ze 3 razy wolniej. Takie mam wrażenie

0

@ViscaelBarca2007 takie rzeczy to trzeba zostawić na klasyk, ale wtedy nie Torre, a Bellingham

0

@Stinger_ za to w drugim dniu powinno grać kilku

2

@SawneyBean jeśli chciałby dostać 1 i mieć do końca roku problemy z nią (i tak już trochę ma) to z pewnością będzie ok
@Yoshi94 @ProMILs dzięki chłopaki, nie pomyślałem o tym, nie wiem co bym bez was zrobił

1

@Danny Gaucho weeź 100 to za dużo. Przynajmniej na mojego

1

@tristan87 27 jeśli dobrze pamiętam

0

W sumie dość ciekawa sytuacja. Przyjechałem do mojego kuzyna (jest w 8 klasie), no to pytam jak w szkole itp. a on mi mówi, że musi zadanie zrobić. Ja trochę zdziwiony bo podobno dzieci mają nie mieć zadań. On do mnie, że nauczycielka powiedziała: "musicie w zeszycie opisać członka swojej rodziny na co najmniej 100 słów, ja wam na następnej lekcji zabiorę zeszyty i sprawdzę, jeśli ktoś nie zrobi to będzie miał 5 minut na lekcji, żeby to napisać" jako, że jest to nauczycielka raczej starszej daty (pamiętam, że mnie uczyła i raczej nie była zbytnio lubiana) zastanawiam się czy tak można. Fakt, nie jest to jakieś trudne zadania, ale wciąż

0

@VeB 1899 i w dodatku tymi sprzedażami wydostanie nas z tak tragicznej sytuacji finansowej

2

Chelsea wie co robi kupując tylu piłkarzy. Przynajmniej nie będą mieli takich problemów kadrowych jak my. Specjalnie podpisują kontrakty do 2033 roku, bo za kilka lat meczów będzie więcej (czyli więcej kontuzji) i wszyscy będą musieli poszerzać kadry, a oni będą na nas patrzyli i cisnęli bekę

3

@Lola120 gdybyśmy nie oddali Gundo to nie byłoby Olmo już połamanego :)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czyli winny jednak nie był sztab Xaviego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?