Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 czego nie rozumiesz? :P
1
Sadiq schodzi. Już się nie będzie dobijać od sęka więc można grać
0
@Kapitan hawk no ale ma trochę racji. Karny na 100%
0
@szymonekk teraz akurat był 100%
0
@Rupert_Haubica nie
0
@Kapitan hawk tak. Real, Madryt
2
Wszyscy wiemy jak to się skończy, ale i tak oglądamy i się wkurzamy... Piękno futbolu
2
Co ta Jagiellonia? Oni w laysach tego mistrza wygrali czy jak
5
Czy może być bardziej typowy mecz, który na koniec Real wygra 2:0 po jakiś farfoclach?
1
@Croocers jak co mecz
3
@jedrek7000 i będzie 0:2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Real to wygra 2:0 po obu golach w drugiej połowie. Strzeli Vini i jakiś Valverde
0
@FCB_dimiC Negreira. Mówi ci to coś?
0
@zygzakmaklini czyli jak zawsze
0
Jak wygląda Real?
0
@RoberDzik drugie
0
@FcPortoFan1999 albo 75 lat więzienia
1
@wawrzyn1 ale on już jest połamany. Nie wiem skąd ten pomysł ale my na tym tylko stracimy. Korzyści sportowej z tego nie będzie. Idąc tym tokiem myślenia on mógłby sobie usiąść na boisku
1
@Danny Gaucho kolejny dowód na to, że Ernest Wilmowski zjada Roberta Lewandowskiego
0
Piątek 13-tego i takie powodzie zapowiadają. Co może pójść nie tak
0
@AFA 132 bramki w reprezentacji, w tym aż 0 w fazie pucharowej MŚ
0
@abram3k nie pamiętam ile było ostatnio. W komentarzach na Twitterze napisał, że o połowę wiecej, to napisałem to samo. Mój błąd, nie zweryfikowałem
5
O połowę wiecej
6
Ale by siadła teraz taka Xavineta
5
@Popitek12 wtedy Ronaldo to już na pewno wygrałby mundial
0
@FcPortoFan1999 uważaj tam
1
@MesQueUnClub_87 mimo wszystko liczę na to, że ktoś go weźmie w promocji za rok. Jeśli nie, nadal jest to świetny zawodnik. Nadal, będziemy mieć Gaviego, Pedriego, De Jonga na 2 pozycje, więc nie jest to taka tragedia. Będą grali ci w lepszej formie
1
@MateS Real Madryt
2
@MesQueUnClub_87 już pomijając fakt, że Fermin mnie totalnie nie przekonuje to za rok może w końcu odejdzie De Jong. Będą chcieli go sprzedać, przedłużenie raczej nie wchodzi w grę bo z pieniędzy raczej nie zejdzie. Zostaje nam Gavi, Pedri, Olmo, Raphinha + Fermin, Bernal(?) Torre(?) Casado(?) jedynym poszkodowanym może być Fermin, ale ktoś do rotacji zawsze się przyda. Ciekawie się zrobi jak Frankie przedłuży (tu musiałby stać się cud), wtedy faktycznie będzie spora walka o skład w środku pola, ale według mnie to dobrze.