0

@okiemtypera_lucaxx95 czego nie rozumiesz? :P

1

Sadiq schodzi. Już się nie będzie dobijać od sęka więc można grać

0

@Kapitan hawk no ale ma trochę racji. Karny na 100%

0

@szymonekk teraz akurat był 100%

0

0

@Kapitan hawk tak. Real, Madryt

2

Wszyscy wiemy jak to się skończy, ale i tak oglądamy i się wkurzamy... Piękno futbolu

2

Co ta Jagiellonia? Oni w laysach tego mistrza wygrali czy jak

5

Czy może być bardziej typowy mecz, który na koniec Real wygra 2:0 po jakiś farfoclach?

1

@Croocers jak co mecz

3

@jedrek7000 i będzie 0:2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Real to wygra 2:0 po obu golach w drugiej połowie. Strzeli Vini i jakiś Valverde

0

@FCB_dimiC Negreira. Mówi ci to coś?

0

@zygzakmaklini czyli jak zawsze

0

Jak wygląda Real?

0

@RoberDzik drugie

0

@FcPortoFan1999 albo 75 lat więzienia

1

@wawrzyn1 ale on już jest połamany. Nie wiem skąd ten pomysł ale my na tym tylko stracimy. Korzyści sportowej z tego nie będzie. Idąc tym tokiem myślenia on mógłby sobie usiąść na boisku

1

@Danny Gaucho kolejny dowód na to, że Ernest Wilmowski zjada Roberta Lewandowskiego

0

Piątek 13-tego i takie powodzie zapowiadają. Co może pójść nie tak

0

@AFA 132 bramki w reprezentacji, w tym aż 0 w fazie pucharowej MŚ

0

@abram3k nie pamiętam ile było ostatnio. W komentarzach na Twitterze napisał, że o połowę wiecej, to napisałem to samo. Mój błąd, nie zweryfikowałem

5

O połowę wiecej

6

Ale by siadła teraz taka Xavineta

5

@Popitek12 wtedy Ronaldo to już na pewno wygrałby mundial

0

@FcPortoFan1999 uważaj tam

1

@MesQueUnClub_87 mimo wszystko liczę na to, że ktoś go weźmie w promocji za rok. Jeśli nie, nadal jest to świetny zawodnik. Nadal, będziemy mieć Gaviego, Pedriego, De Jonga na 2 pozycje, więc nie jest to taka tragedia. Będą grali ci w lepszej formie

1

@MateS Real Madryt

2

@MesQueUnClub_87 już pomijając fakt, że Fermin mnie totalnie nie przekonuje to za rok może w końcu odejdzie De Jong. Będą chcieli go sprzedać, przedłużenie raczej nie wchodzi w grę bo z pieniędzy raczej nie zejdzie. Zostaje nam Gavi, Pedri, Olmo, Raphinha + Fermin, Bernal(?) Torre(?) Casado(?) jedynym poszkodowanym może być Fermin, ale ktoś do rotacji zawsze się przyda. Ciekawie się zrobi jak Frankie przedłuży (tu musiałby stać się cud), wtedy faktycznie będzie spora walka o skład w środku pola, ale według mnie to dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?