1

@FCBparasiempre pożyczony

1

@Xxxbarca4ever dlatego tak bardzo szanuję ludzi takich jak Grbic

2

@FcPortoFan1999 trochę czasu spędził w naszym kraju. Ja szanuje każdego takiego człowieka

1

@Marian_Pazdzioch mam tak samo

1

@Popitek12 pan od wf-u, ale uczył mnie tylko rok

0

@Kazragore ale do grudnia są jeszcze 2 miesiące

43

Szkoda, że Flick do grudnia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomek54321 chodziło mi o to, że po eliminacjach będzie rok do mundialu więc nie skończy raczej

1

Lewy to chce grać w repce do mundialu, czy jak? Już pomijając te kłótnie czy coś daje czy nie, to po eliminacjach raczej nie skończy bo za rok mundial i pewnie będzie chciał dociągnąć. Trochę szkoda bo przydałoby mu się w klubowej piłce trochę odpoczynku

2

@wojopancer jedno mś a tak boli?

0

Podoba mi sięb ten Matanovic, czy jak mu tam

0

Robią nas bez mydła niestety

0

Łysy to dzisiaj chyba jakiś wczorajszy, że naszych tak oszczędzą

5

"jasny gwint" to chyba wolny

0

@clyde mam nadzieję

0

@Patrykl145 a co mają zrobić jak nikt im nie potrafi zagrać prostego podania

2

@Bocheno1 z przebiegu meczu o 0.01 za dużo

1

@Faro a Nico nie chce z Yamalem bo wolał zostać w Bilbao. Nieodwzajemniona miłość. Biedny Yamal

1

@clyde ja dałem przed meczem 2 dyszki po 5.25
Średnio to widzę

1

@misterio biorę w ciemno

0

@Ogorinho1974 ciekawe za co to 0.01

6

@Popitek12 to wszystko dlatego, że Ronaldo na ławce

0

@Deviler kontuzje miał

0

@Ziemny nie, to przez czerwo Le Normanda

0

@Rewolucja123 właśnie o naszego gola mi chodziło

0

@FcPortoFan1999 niskie masz oczekiwania

1

@Rewolucja123 ciężary

0

@kanver_ a kto dzisiaj dobrze?

0

@FcPortoFan1999 taka to znaczy jaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?