Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre pożyczony
1
@Xxxbarca4ever dlatego tak bardzo szanuję ludzi takich jak Grbic
2
@FcPortoFan1999 trochę czasu spędził w naszym kraju. Ja szanuje każdego takiego człowieka
1
@Marian_Pazdzioch mam tak samo
1
@Popitek12 pan od wf-u, ale uczył mnie tylko rok
0
@Kazragore ale do grudnia są jeszcze 2 miesiące
43
Szkoda, że Flick do grudnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomek54321 chodziło mi o to, że po eliminacjach będzie rok do mundialu więc nie skończy raczej
1
Lewy to chce grać w repce do mundialu, czy jak? Już pomijając te kłótnie czy coś daje czy nie, to po eliminacjach raczej nie skończy bo za rok mundial i pewnie będzie chciał dociągnąć. Trochę szkoda bo przydałoby mu się w klubowej piłce trochę odpoczynku
2
@wojopancer jedno mś a tak boli?
0
Podoba mi sięb ten Matanovic, czy jak mu tam
0
Robią nas bez mydła niestety
0
Łysy to dzisiaj chyba jakiś wczorajszy, że naszych tak oszczędzą
5
"jasny gwint" to chyba wolny
0
@clyde mam nadzieję
0
@Patrykl145 a co mają zrobić jak nikt im nie potrafi zagrać prostego podania
2
@Bocheno1 z przebiegu meczu o 0.01 za dużo
1
@Faro a Nico nie chce z Yamalem bo wolał zostać w Bilbao. Nieodwzajemniona miłość. Biedny Yamal
1
@clyde ja dałem przed meczem 2 dyszki po 5.25
Średnio to widzę
1
@misterio biorę w ciemno
0
@Ogorinho1974 ciekawe za co to 0.01
6
@Popitek12 to wszystko dlatego, że Ronaldo na ławce
0
@Deviler kontuzje miał
0
@Ziemny nie, to przez czerwo Le Normanda
0
@Rewolucja123 właśnie o naszego gola mi chodziło
0
@FcPortoFan1999 niskie masz oczekiwania
1
@Rewolucja123 ciężary
0
@kanver_ a kto dzisiaj dobrze?
0
@FcPortoFan1999 taka to znaczy jaka