0

@dzbanke no to może warto wytrzymać do przerwy chociaż. Przecież każdy czasem ma gorszy mecz. Teraz go ściągniemy, spali się w repce, w klubie się rozwinie, a w reprezentacji będzie wyglądał jak Vini w Brazylii

0

@Debfc może jakaś laga przypadkowo w bramkę leciała

0

@draxidox Bogusz

2

@Kapitan hawk wyebić jak najdalić

0

@dzbanke ale on tyle czekał na szanse, to nie jest taki Krychowiak sprzed 2 lat, gdzie każdy mecz grał fatalny, tylko dość młody, niedoświadczony chłopak. Przecież to go kompletnie spali, a to nie jest żaden kluczowy mecz

0

@KrwawiaceoczyVEB ale tu nawet nie ma aż takiej różnicy klas zawodników. Przynajmniej na papierze

1

@dzbanke ma go zmienić w 25 minucie w jakiejś śmiesznej lidze narodów?

6

@Roobo w dodatku Pedriego oszczędził. Masterclass

0

@damian16161212 żeby to było tylko kilka

0

@KrzysekFCB a kogo ma powołać? Kogoś z ekstraklasy?

20

Pedri schodzi!! Łysy kocham cię

2

@pikass14 skąd ja to pamiętam... Był w poprzednim sezonie taki fajny mecz z PSG

0

@Rust_Cohle odpalaj! Ale polecam bez obrazu. Z samym komentarzem pozytywniej sobie ten mecz wyobrazisz

0

1

To wygląda jakbyśmy prowadzili 1:0 w 83 minucie ćwierćfinału Mistrzostw Europy z Francją, a nie jak losowy mecz ligi narodów

0

@MesQueUnClub_87 a to ja nie pamiętam

0

@CyPeK Zalewski i Zieliński. Obaj nie grali w ekstraklasie

0

@FanBarcy22 długie podanie, podanie za plecy, na wolne pole, na uwolnienie. Po prostu laga

0

1

2:0 może jest szansa dla naszych chłopaków na odpoczynek

0

@MesQueUnClub_87 to się nazywa laga. Już tak nie koloryzuj

0

@Azazel_Pazuzu ale musi być 3:0, a nie 1

3

Gol Joselu, asysta Yamala. Ładnie go zawinął

3

Kocham w Polskiej piłce to, że jak już utrzymujemy się chwilę przy piłce to nagle ktoś musi dać tą zupełnie niepotrzebną lage...

1

@Rewolucja123 szybko poszło
Edit: jednak jeszcze nie

1

@regatta52 beka z nas, że oddaliśmy Gundo

3

Yamalek już z asystą

0

@adamek20151 3:2 dla Polski bo wtedy hajs wpadnie

0

@mekston w takim razie trenerem Argentyny będzie Ronaldo

1

@Rewolucja123 trzymam kciuki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?