Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dzbanke no to może warto wytrzymać do przerwy chociaż. Przecież każdy czasem ma gorszy mecz. Teraz go ściągniemy, spali się w repce, w klubie się rozwinie, a w reprezentacji będzie wyglądał jak Vini w Brazylii
0
@Debfc może jakaś laga przypadkowo w bramkę leciała
0
@draxidox Bogusz
2
@Kapitan hawk wyebić jak najdalić
0
@dzbanke ale on tyle czekał na szanse, to nie jest taki Krychowiak sprzed 2 lat, gdzie każdy mecz grał fatalny, tylko dość młody, niedoświadczony chłopak. Przecież to go kompletnie spali, a to nie jest żaden kluczowy mecz
0
@KrwawiaceoczyVEB ale tu nawet nie ma aż takiej różnicy klas zawodników. Przynajmniej na papierze
1
@dzbanke ma go zmienić w 25 minucie w jakiejś śmiesznej lidze narodów?
6
@Roobo w dodatku Pedriego oszczędził. Masterclass
0
@damian16161212 żeby to było tylko kilka
0
@KrzysekFCB a kogo ma powołać? Kogoś z ekstraklasy?
20
Pedri schodzi!! Łysy kocham cię
2
@pikass14 skąd ja to pamiętam... Był w poprzednim sezonie taki fajny mecz z PSG
0
@Rust_Cohle odpalaj! Ale polecam bez obrazu. Z samym komentarzem pozytywniej sobie ten mecz wyobrazisz
0
Czerwo Le Normanda
https://x.com/8631eager3142/status/1832858230906609829
1
To wygląda jakbyśmy prowadzili 1:0 w 83 minucie ćwierćfinału Mistrzostw Europy z Francją, a nie jak losowy mecz ligi narodów
0
@MesQueUnClub_87 a to ja nie pamiętam
0
@CyPeK Zalewski i Zieliński. Obaj nie grali w ekstraklasie
0
@FanBarcy22 długie podanie, podanie za plecy, na wolne pole, na uwolnienie. Po prostu laga
0
Gol na 2:0
https://x.com/8631eager3142/status/1832856395936354383
1
2:0 może jest szansa dla naszych chłopaków na odpoczynek
0
@MesQueUnClub_87 to się nazywa laga. Już tak nie koloryzuj
0
@Azazel_Pazuzu ale musi być 3:0, a nie 1
3
Gol Joselu, asysta Yamala. Ładnie go zawinął
3
Kocham w Polskiej piłce to, że jak już utrzymujemy się chwilę przy piłce to nagle ktoś musi dać tą zupełnie niepotrzebną lage...
1
@Rewolucja123 szybko poszło
Edit: jednak jeszcze nie
1
@regatta52 beka z nas, że oddaliśmy Gundo
3
Yamalek już z asystą
0
@adamek20151 3:2 dla Polski bo wtedy hajs wpadnie
0
@mekston w takim razie trenerem Argentyny będzie Ronaldo
1
@Rewolucja123 trzymam kciuki