Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Argentyna z Messim w kadrze wygrywa mundial 2026, ale Portugalia się na niego nie kwalifikuje. Tak czy nie?
0
@Rewolucja123 Hiszpania to bierze 3:0 hat trick Yamala
0
Co może pójść nie tak?
0
@FanKFC pewnie Zieliński będzie grał jako śpd. Tak jak ze Szkocją
@TankerHunter oczywiście, że nie tylko ty
0
@FcPortoFan1999 no i o to chodzi
@escarabajo fajnie, że chcemy grać ofensywnie, a nie męczenie buły jak za Santosa. Ja lubiłem Sousę. Szkoda, że odszedł w taki sposób
5
Probierz lubi eksperymenty, ale kiedy jak nie teraz
0
@Faro a kto to ogląda
0
@tristan87 to ci niespodzianka! W następnym meczu to już na pewno odpocznie
0
@FcPortoFan1999 ty to potrafisz ciągnąć dyskusję jak nikt inny
0
@BorzyKrzys Roque vs Endrick
3
Tylko bez kontuzji...
0
@FcPortoFan1999 jak ci się nie chce to masz rację. Przekonałeś mnie. Od dzisiaj 4-4-2
0
@FcPortoFan1999 jeśli nie liczymy na Casha to w Reprezentacji nie ma żadnego prawego obrońcy na chociaż solidnym poziomie. To już jest chyba wystarczający powód aby nie grać 4 obrońcami
0
@FcPortoFan1999 no ale właśnie my nie mamy jak wzmocnić obrony, bo nie mamy prawego obrońcy. Szczególnie bez Casha
2
@Lionel_Messi10 Real też nie gra. I co on ma ze sobą zrobić?
0
@FcPortoFan1999 na LO jest Kiwior, ale co z PO? Jeśli prawym obrońcą ma być Frankowski, to kto będzie prawym pomocnikiem? 4-4-2 ogranicza nas do dwóch śp, a mamy tam kilku niezłych, jak na naszą reprezentację piłkarzy, więc będą się marnować. To 3-5-2 nie jest takie głupie
1
@Matheu12 ja jestem że wsi i miałem kolegę, który poszedł do fajnego klubu w małym mieście, grał w lidze małopolskiej, poszedł do szkoły do tego samego miasta. Wszystko spoko. Dostał powołanie na testy do Cracovii, ale rodzice powiedzieli, że to za daleko (około 70 km), potem też dostał, nie pamiętam skąd i historia się powtórzyła. Mało którzy rodzice są w stanie aż tyle poświęcić dla kariery swojego syna. Nic w tym dziwnego bo szansa, że 13 letni chłopak stanie się piłkarzem przynajmniej na ekstraklasę nie są duże. nie wiem na ile to prawda, ale według mnie najwięcej talentu jest właśnie w tych wioskach. Bo to są skromne dzieci, które potrafią docenić wszystko co dostaną. Niestety tak jak napisałeś większość dzieci, które mają okazję korzystać z tych świetnych centrum treningowych to nie są największe talenty w Polsce, a po prostu te, które mieszkają stosunkowo blisko
1
@FcPortoFan1999 a czy to źle? Nie mamy boków obrony, bo Cash paloamany, więc 4 z tyłu odpada. Robert potrzebuje kogoś obok siebie. Ta formacja nie jest taka zła
6
@Kapitan hawk nic dziwnego, wszyscy tutaj siedzą
0
@MesQueUnClub96 to jest silniejsze ode mnie
0
@FcPortoFan1999 przy takim kursie to aż żal nie spróbować
0
@MesQueUnClub96 zapomnieć, że widziałem to co piszesz na wykopie
0
@JordiAlbion i o to chodzi
@FcPortoFan1999 jakieś spokojne 20. Fajny kurs, więc zarobek i tak niezły
4
@D10SLEO bo do takich akademii idą tylko dzieci z bogatymi rodzicami. Biedne rodziny ze wsi nie są w stanie zawozić takiego 12 letniego dzieciaka na treningi do takiego Krakowa
0
@FcPortoFan1999 intuicja
0
Ale kusi postawić coś na Polskę
0
@kubix05 jak coś to polecam usunąć oznaczenie pewnego pana z Afryki bo jest na urlopie
4
Trzymajcie się chłopaki
3
@fcbarcafan19 Polacy po meczu z Czechami
https://zapodaj.net/plik-OTQ7aXAWV2
1
Za każdym razem jak leży to mam zawał