1

@MesQueUnClub_87 lepiej mieć kłopot bogactwa niż biedy, szczególnie gdy spotkań coraz więcej, a nasi piłkarze lubią się łamać

0

@Szklaner ja nie pamiętam

2

@MesQueUnClub96 i to jest jedyna słuszna odpowiedź

1

@Faro a na koniec po tym wszystkim wygrywają lm i kręcą z nas bekę

2

@Kessie widzimy się za tydzień

7

Ciekawe czy mamy miejsce w ffp na zarejestrowanie robotników, którzy będą pracować 24h na dobę

6

@dafik85 nie ma szans. On ma problemy z grą w Romie

0

@Technik nie stać nas na rozwiązanie kontraktu. Jak to ma być lepsze rozwiązanie od trzymania go, skoro za rozwiązanie musimy zapłacić teraz luźno 50 baniek, a tak mamy to rozłożone w czasie przynajmniej. Jak się wyleczy to przecież dalej będzie co najmniej solidnym piłkarzem

0

@Culer9002 no to teraz mamy problem

3

Nie zajeżdżać mi Cubarsiego

0

@Kidd jak zarabia tyle to się nie dziwię, że nie chce odejść

0

@TheNekro94 szybko...

0

Z jednej strony to się nie dziwię, no ale jak nie ma zaufania to chyba mógłby se ogarnąć kogoś innego komu ufa?

0

@Mezocyklon87 gdybyśmy grali w nocy to Amerykanie byliby zadowoleni

0

@Czajka90 w czwartek o 21 z Atalantą

2

Szkoda, że mają mecze drugiego wyboru ale lepsze to niż nic

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld są na to spore szanse

10

No i pięknie

1

@TheNekro94 to jest prawda, ale jak widzę, że ludzie mają do niego problemy o to ile zarabia... Ja mu się trochę nie dziwię. Dostał taki kontrakt, to go podpisał, teraz nie chce obniżyć zarobków, ale to wcale nie jest jego obowiązek. Jest co okienko wypychany, mi też by się nie chciało

3

@Aureczek co odwala? Dostał taki kontrakt to przecież nie zrezygnuje z pięknego miasta do życia i wielkich pieniędzy. Jedyne co można mu zarzucić to tą aktualną kontuzję, ale też nie wiemy jak jest dokładnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 pisałem po golu na 2:1 dla Litwy... teraz to już musi siąść

1

@Kgorecki2500 chyba nie siądzie. A był "pewniaczek"

1

@MesQueUnClub96 przekonałeś, poleciała dycha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 weź, a z nami się nie podzielisz

0

@FCB24 zależy co jest dla ciebie ważne. W takiej cenie każdy ma swoje wady, mniejsze lub większe

1

@Faro Rumunia - Litwa, faktycznie ciekawy mecz się zapowiada. Malutki błąd bo Litwa nie grała na euro, ale to nieistotne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?