0

Fermin... Ja cię proszę

0

@Mitch_Atleta ale ty wiesz, że na procenty w fazie grupowej mają wpływ wylosowani przeciwnicy?

6

@Destroyer_of_Worlds Fermin to nie jest 8.

5

@Jakchcesz niewiarygodnie to wsadził. Nie wiem czy jakiś inny piłkarz na ziemii strzelił by w tej sytuacji w lewą stronę. Oczywisty wydawał się strzał w prawo, albo chociaż w lewo przy słupku, a ten geniusz strzelił lekko w lewo, lekko w środek. To był strzał nie do obrony. Piłkarska poezja

2

@Matheu12 no to wszystko zależy od indywidualnej sytuacji. Jeśli masz całą rodzinę i cały dobytek rodziców w takich okolicach, to raczej nie myślisz o wyprowadzeniu się bo co 20 lat (teraz może częściej) może być jakaś ulewa. Jeśli ktoś ma możliwość (finansową i rodzinną) a także chęci to może się przeprowadzić

0

@Matheu12 nie każdy ma możliwość porzucenia wszystkiego i przeprowadzenia się gdzieś

0

@barteq Torre to też nie jest pewny zawodnik. Już bardziej prawdopodobny wydaje mi się Pau Victor, on przynajmniej cokolwiek grał. Pedri gra cofnięty bo nie ma kto tam grać, a śpo mamy/mieliśmy dobrze obsadzone. Eric z Casado to bardziej defensywna opcja, która może nam zabezpieczyć środek

0

@barteq ja bym dał Erica z Casado i Pedri śpo

0

@Messiasz2 no ale wtedy było 2:0

0

@Salchent "gdyby nie kontuzje to byśmy mieli mega dobra kadrę" co roku to słyszę

0

@kanver_ niby tak, ale może chce się przypodobać, żeby więcej grac

0

@heniusss genetyki nie oszukasz, niestety

1

@abram3k są dwie opcje. Pierwsza taka jak napisałeś i druga Raphinha na ls Pedri śpo Casado na 8 i Eric śpd

1

@Mitch_Atleta ja zdecydowanie bardziej wolę FM'a, ale na niego trzeba poświęcić zdecydowanie więcej czasu

1

@norbi77 bo w tamtym formacie miałeś co kolejkę mecze takie jak City - Inter. Mi nawet nie chodziło o jakieś hity na miarę finału, a po prostu ciekawe mecze, z dwoma niezłymi drużynami, właśnie takie jak np. Barcelona - Monaco. i to w każdej kolejce, w poprzednich latach miałeś jakąś jedna grupę śmierci, gdzie faktycznie były przyzwoite mecze ale oprócz tego nie było nic ciekawego

0

@norbi77 akurat jest dużo więcej ciekawych spotkań
Z 1 kolejki to jeszcze np
PSG - Girona
My - Monaco
Arsenal - Atalanta
Atletico - Lipsk
W poprzednim formacie mogliśmy o czymś takim pomarzyć

0

@Carbon oczywiście

0

@Damiain proszę mi się od niego odczepić

1

@AmigoBlancos o gole Mbappe i Haalanda może być ciężko

0

Mówiłem, że Olmo wyleci na co najmniej miesiąc. Ja to jednak jestem ekspertem

1

@Recha_0684 nie było karnego. Fakt, że trochę dziwne bo już gość z Girony miał strzelać, a nagle sędzia biegnie do monitira, ale lepiej tak, niż podyktować niesłusznego karnego

0

@Marusek z Xavim nie było ani wyników, ani stylu

1

@Eto'o9 R10 dzisiaj przeciążył, a za miesiąc zerwie. On ma straszne skłonności do łamania się, oby w tym sezonie jakoś go omijały

1

@krefi10 ja ale najlepiej byłoby mieć obu

0

@dzbanke tylko nie optymizm

2

@Danny Gaucho odbite od sęka i z karnego

A nie, czekaj... To nie on

0

@Gacek5 no a ściąga?

1

@Kgorecki2500 trzymam kciuki

1

@Kgorecki2500 w Niemczech, razem z Tuskiem

5

@Kgorecki2500 no widzisz, a czy Lidl coś wysłał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?