Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 a ja dziewięć
0
Jak wygląda Roque?
0
@Faro widzę, że oglądasz. Jak gra Roque na razie?
0
@Keson no proste
0
@ProMILs z tap ina
0
@Keson ja pokonałem Guardiolę w fifie
0
@Popitek12 jak wizjoner to Xavi
0
@Faro stare, znałem
0
@Stinger_ a tam. Kogo obchodzą jakieś gole w lm
0
@Azazel_Pazuzu może to lepiej. Potracą pkt z jakimiś słabiakami, a jak będą w formie to same ciężkie spotkania
0
@13th po prostu w La Liga i lm są obrońcy. Tego nie przewidział
0
Jako, że jest przerwa to przypomnę, że po 1 golu dla białych najlepiej przełączyć na cokolwiek innego np. Liverpool - Milan. Oszczędzicie sobie nerwy
0
@Kamiloos ja z nim grałem, ale tylko na treningu. Wydzierał mordę na każdego, a sam 2 karne zmarnował pajac jeden
7
@El Plutoninho bo oni mogą
0
@Faro to było wiadome. Pytanie, czy wujek Carlo jakoś ich ogarnie, bo jak na razie wszyscy z otoczenia Psg mówią jak to źle grać z Kylianem
6
@norbi77 tylko 4?? Ja tam 10 widzę
0
@mekston oczywiście, ale tutaj może być ciasno i gdyby nie skończyli w top 8 to te 2 mecze na pewno korzystne dla nich nie będą. Poza tym, to dalej Real. Nie ważne czy to lm czy mecz towarzyski, zawsze lepiej jak przegrywają
0
@kuz kopiuj wklej Sociedad. W drugiej połowie Real klasyczne 2 gole wsadzi
0
Na Real to się wystarczy potrafić murować i się nie wylać. Z dystansu to tam może tylko Valverde umie uderzyć. Może Tchouameni i Bellingham, ale im to raczej jedna na 10 siądzie
0
Stuttgart ja was proszę. Kolejne Sociedad
8
Biali co zdziwieni, że w lm sędziowie nie gwiżdżą im wszystkiego
0
@adamLeo66 jaki ewidentny kontakt? XD chyba chodziło mu i nogę Rudigera z powietrzem
1
Bardzo dobra decyzja
0
Nie no szanujmy się
0
@visca_josef a jakże
0
Przecież on sam już wie że nurkował XD
1
Gdzie tu karny?
0
@MesQueUnClub96 może jestem ślepy ale na moje oko to tak średnio
0
@Vampir707 bo Tchou gra w pomocy a Militao ma chyba jakaś lekką kontuzje
1
Jestem lekko zaniepokojony tym, że biali z meczu na mecz wyglądają odrobinę lepiej, dzisiaj to i tak jest słabo, ale przynajmniej tworzą sobie sytuacje. Wykończenie muszą poprawić i będą groźni