0

@Kgorecki2500 a ja dziewięć

0

Jak wygląda Roque?

0

@Faro widzę, że oglądasz. Jak gra Roque na razie?

0

@Keson no proste

0

@ProMILs z tap ina

0

@Keson ja pokonałem Guardiolę w fifie

0

@Popitek12 jak wizjoner to Xavi

0

@Faro stare, znałem

0

@Stinger_ a tam. Kogo obchodzą jakieś gole w lm

0

@Azazel_Pazuzu może to lepiej. Potracą pkt z jakimiś słabiakami, a jak będą w formie to same ciężkie spotkania

0

@13th po prostu w La Liga i lm są obrońcy. Tego nie przewidział

0

Jako, że jest przerwa to przypomnę, że po 1 golu dla białych najlepiej przełączyć na cokolwiek innego np. Liverpool - Milan. Oszczędzicie sobie nerwy

0

@Kamiloos ja z nim grałem, ale tylko na treningu. Wydzierał mordę na każdego, a sam 2 karne zmarnował pajac jeden

7

@El Plutoninho bo oni mogą

0

@Faro to było wiadome. Pytanie, czy wujek Carlo jakoś ich ogarnie, bo jak na razie wszyscy z otoczenia Psg mówią jak to źle grać z Kylianem

6

@norbi77 tylko 4?? Ja tam 10 widzę

0

@mekston oczywiście, ale tutaj może być ciasno i gdyby nie skończyli w top 8 to te 2 mecze na pewno korzystne dla nich nie będą. Poza tym, to dalej Real. Nie ważne czy to lm czy mecz towarzyski, zawsze lepiej jak przegrywają

0

@kuz kopiuj wklej Sociedad. W drugiej połowie Real klasyczne 2 gole wsadzi

0

Na Real to się wystarczy potrafić murować i się nie wylać. Z dystansu to tam może tylko Valverde umie uderzyć. Może Tchouameni i Bellingham, ale im to raczej jedna na 10 siądzie

0

Stuttgart ja was proszę. Kolejne Sociedad

8

Biali co zdziwieni, że w lm sędziowie nie gwiżdżą im wszystkiego

0

@adamLeo66 jaki ewidentny kontakt? XD chyba chodziło mu i nogę Rudigera z powietrzem

1

Bardzo dobra decyzja

0

Nie no szanujmy się

0

@visca_josef a jakże

0

Przecież on sam już wie że nurkował XD

1

Gdzie tu karny?

0

@MesQueUnClub96 może jestem ślepy ale na moje oko to tak średnio

0

@Vampir707 bo Tchou gra w pomocy a Militao ma chyba jakaś lekką kontuzje

1

Jestem lekko zaniepokojony tym, że biali z meczu na mecz wyglądają odrobinę lepiej, dzisiaj to i tak jest słabo, ale przynajmniej tworzą sobie sytuacje. Wykończenie muszą poprawić i będą groźni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?