0

@Sulimo nie ma sensu go "opieprzać" bo wiadomo, że on biegać nie potrafi. Jak już to zmiana

1

@13th ale to prawda

0

@Pedri16Future to jedno, ale jak można w tamtej sytuacji podać do Erica, którego kryło 2 przeciwników?

0

@okiemtypera_lucaxx95 dobrze, że w półfinale będzie już na nich czekał Celtic, więc Monaco w finale się nie znajdzie

1

@13th to chyba ja

0

@BulaKG Kapitan. Tyle ci powiem

0

@Faro Pena nie lepszy

1

@Cvzx to było 9 lat temu...

0

Ter Stegen to w lm jest jakiś parodysta.
W lidze czasami ma przebłyski, ale nie pamiętam kiedy ostatnio w lidze mistrzów zagrał faktycznie dobry mecz

0

Ja cię proszę...

0

@ViscaelBarca2007 masz trochę racji, ale my nawet nie mamy ławki, żeby zmiany robić. Tutaj tylko jakieś przebłyski mogą nas uratować

1

@galix22 no właśnie o to mi chodzi. Zdecydowanie wina Ter Stegena, ale Eric też trochę odleciał.

@antoine22 miał na sobie 2 przeciwników. Nie miał prawa zakładać, że dostanie podanie

2

@ViscaelBarca2007 co ma wymyślić? Gramy cały mecz w 10

7

Generalnie to czerwo to przez Ter Stegena, ale Eric też mógł go puścić sam na sam. Sytuacja podobna do tej z Araujo z PSG

2

@Gacek5 przynajmniej byłyby jakieś emocje, a nie nudne 4:0 w 60 minucie

0

@dafik85 my to już doświadczeni w graniu bez ławki

0

@Barcaa12 na śpd

2

Hamulcowy Nico zszedł i od razu gra Bilbao ruszyła. Kolejny masterclass naszego zarządu

1

@Transu96 Ter Stegen

0

@Airfishu Garcia śpd

3

Mamy w kadrze na ten mecz 23 zawodników. Tylko 4 z nich to nie Hiszpanie

0

@esem91 aha... Eric nie grał jeszcze w pierwszym składzie z Casado, więc zamiast niego lepiej dać Torre, który w ogóle nie grał w lidze

0

Dzisiaj Robercik ukąsi

0

@partymaker mi normalnie działa

1

@Kgorecki2500 byle tak do końca

0

Czy jest jakaś pozytywną rzecz, w której Xavi był lepszy niż Flick? Według mnie jedyne co można zarzucić Niemcowi to tyle minut Yamala, ale z drugiej strony Xavi też go zbytnio nie oszczędzał

1

@regatta52 tak, na 100%

1

City tragiczne, ale ten Zieliński to coś zrobi dzisiaj?

1

@Zieliniak bardzo fajnie

0

@Matt_i1992 według mnie Ferran

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?