Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo nie ma sensu go "opieprzać" bo wiadomo, że on biegać nie potrafi. Jak już to zmiana
1
@13th ale to prawda
0
@Pedri16Future to jedno, ale jak można w tamtej sytuacji podać do Erica, którego kryło 2 przeciwników?
0
@okiemtypera_lucaxx95 dobrze, że w półfinale będzie już na nich czekał Celtic, więc Monaco w finale się nie znajdzie
1
@13th to chyba ja
0
@BulaKG Kapitan. Tyle ci powiem
0
@Faro Pena nie lepszy
1
@Cvzx to było 9 lat temu...
0
Ter Stegen to w lm jest jakiś parodysta.
W lidze czasami ma przebłyski, ale nie pamiętam kiedy ostatnio w lidze mistrzów zagrał faktycznie dobry mecz
0
Ja cię proszę...
0
@ViscaelBarca2007 masz trochę racji, ale my nawet nie mamy ławki, żeby zmiany robić. Tutaj tylko jakieś przebłyski mogą nas uratować
1
@galix22 no właśnie o to mi chodzi. Zdecydowanie wina Ter Stegena, ale Eric też trochę odleciał.
@antoine22 miał na sobie 2 przeciwników. Nie miał prawa zakładać, że dostanie podanie
2
@ViscaelBarca2007 co ma wymyślić? Gramy cały mecz w 10
7
Generalnie to czerwo to przez Ter Stegena, ale Eric też mógł go puścić sam na sam. Sytuacja podobna do tej z Araujo z PSG
2
@Gacek5 przynajmniej byłyby jakieś emocje, a nie nudne 4:0 w 60 minucie
0
@dafik85 my to już doświadczeni w graniu bez ławki
0
@Barcaa12 na śpd
2
Hamulcowy Nico zszedł i od razu gra Bilbao ruszyła. Kolejny masterclass naszego zarządu
1
@Transu96 Ter Stegen
0
@Airfishu Garcia śpd
3
Mamy w kadrze na ten mecz 23 zawodników. Tylko 4 z nich to nie Hiszpanie
0
@esem91 aha... Eric nie grał jeszcze w pierwszym składzie z Casado, więc zamiast niego lepiej dać Torre, który w ogóle nie grał w lidze
0
Dzisiaj Robercik ukąsi
0
@partymaker mi normalnie działa
1
@Kgorecki2500 byle tak do końca
0
Czy jest jakaś pozytywną rzecz, w której Xavi był lepszy niż Flick? Według mnie jedyne co można zarzucić Niemcowi to tyle minut Yamala, ale z drugiej strony Xavi też go zbytnio nie oszczędzał
1
@regatta52 tak, na 100%
1
City tragiczne, ale ten Zieliński to coś zrobi dzisiaj?
1
@Zieliniak bardzo fajnie
0
@Matt_i1992 według mnie Ferran