6

Proszę Wojtuś

1

@Miszak ja bym dał Robercikowi

0

W klubie panuje optymizm?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro akurat tu raczej nie ma dyskusji, że sportowo Szczęsny>>>Navas i każdy inny dostępny obecnie bramkarz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PizzerMan generalnie sport. Lubię sporo innych dyscyplin oprócz piłki nożnej

0

@Barceloniarz987 niestety nie ma innych realnych kandydatów, bo nie wierzę, że Carvajal ją dostanie. Chciałbym Rodriego, ale bez szans

0

@sergio5 XDDDDDDDDDDDDDDDD

2

@zodiak_10 jak przeczytałem "Rodrigo zerwał więzadła", jeszcze pod skrótem Kyliana w Realu to myślalem, że o Rodrygo chodzi, a nie Rodri

0

@Rifek też prawda, ale teraz tym bardziej nikogo ciekawego nie ma za bardzo

0

@LukaszFan Mats ma wpadki bo nie podaje na kilka metrów, tylko czego robi przerzuty na 30-40 idealnie do nogi, albo zaczyna akcje 40 metrowym podaniem przecinającym dwie linie. Logiczne, że nie za każdym razem mu wyjdzie

0

@ViscaelBarca2007 i właśnie z tego powodu nie chciałem Mamardashvili i zastanawiam się czy jest sens próbować iść po Szczęsnego (wątpię, że się zgodzi), bo on też z grą nogami mi się nie kojarzy. Zawsze można przeczekać z Peną do zimy i kogoś fajnego kupić, ale potrzeba umowy z Nike

0

@konrad1661 Fermin to raczej po reprezentacjach wróci

1

@joloskyy dokładnie o to mi chodzi, jednak faktem jest to, że ma 3/3 i to też się nie wzięło z nikąd

0

@ViscaelBarca2007 to jest oczywiste, ale zaraz ci tu wyskoczy chłop i powie, że ta "mityczna gra nogami" nie ma znaczenia, bo bramkarz jest od bronienia

0

@MesQueUnClub_87 na prawdę?

0

@DonCarletto no to są takie karne, gdzie jak bramkarz wyczuje stronę to po prostu je broni. Inna sprawa, że w żadnej z tych 3 sytuacji bramkarz nie wybrał dobrze. to na plus dla Kyliana, jednak faktem jest, że powinien je lepiej uderzać. Nie mam zamiaru umniejszać Kylianowi za to, że nie strzela petardy przy słupku, bo liczy się przede wszystkim to co w siatce

0

@Barceloniarz987 niestety na 99% tak

0

@GeneralXavi no np. taki Mamardashvili, którego Rambla chciała, grać nogami kompletnie nie potrafi. Przecież jest wiele klubów, szczególnie tych średniaków, gdzie bramkarz ma tylko bronić. Tacy do nas się po prostu nie nadają

1

@JanneAhonen zawsze można przemęczyć się z Peną do stycznia i kupić kogoś ciekawego o ile nas stać, bo lekka obsuwa z tym Nike

0

Jakoś nie widzę Szczęsnego u nas. Oczywiście fajnie by było bo Polak, ale on mi tu nie pasuje. Juve za bardzo nie oglądałem, a z tego co widziałem w reprezentacji to gra nogami raczej nie jest jego atutem. Inna sprawa, że nasza reprezentacja to średni wyznacznik, bo my od tyłu raczej nie graliśmy

0

@Zip nie powiedzieli, w którą zimę

0

Powiedziałbym, że fajnie, ale szwagry to są zdolni wynaleźć jakiegoś Kariusa

0

@ranger3120 wygraliście?

0

@LeoMessiiBarcaPepa a ja nie rozumiem uzależnienia od alkoholu albo innej pornografii. Łatwo jest tak mówić dopóki sam się w to nie wciągniesz

0

@Sinirsey wszystko wskazuje na więzadła

0

@kamiVeB on ma ogromne problemy z grą na przedpolu i dośrodkowaniami

5

@ObiwanKenobi z Realem w obronie nie będziemy mieć Martina i Domingueza (oby)

0

@th@les no to po co grał jak go bolało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?