1

@tbas tyle, że Flick widzi wszystkich na treningach, a nie my. Jak on nie ceni Forta to musi mieć do tego jakiś powód

0

@MesQueUnClub96 o ile u nas nie będzie bronił Pena

2

Barcelona kobiet prowadzi 8-1. Kolejne gole Ewy Pajor (hat trick) i jeszcze ponad 20 minut na zrobienie dwucyfrówki

2

Oj dzisiaj będą ciężary. Fajnie, że są rotacje ale aż tak dużych zmian to chyba nikt się nie spodziewał

0

@Encore nie mam pojęcia jak on tego nie trafił

4

To niezły Ślask hahahahha

0

@rayan_7 trzymaj

2

Brawo G2. Mamy finał!

0

@JordiAlbion pięknie to zrobił, ale dalej szkoda mi tego 1 vs 5

0

@Encore Snax też dobrze

1

@ranger3120 i o to chodzi

0

@Gronek oczywiście, że tak

4

Weryfikacja Bayernu

0

Snax trochę zgłodniał

0

@MesQueUnClub96 miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny (Haalanda oczywiście, obecnie najlepszego napastnika na świecie)

1

@ranger3120 też prawda, ciekawa mapa się zapowiada i oby zwycięska dla g2, bo fajnie jakby Snax trochę posiedział jeszcze w topowym teamie

@Encore Niko dzisiaj top

1

@zodiak_10 bramki w Premier League w tym sezonie:
-Cole Palmer 6
-Kylian Mbappe 0
-Cristiano Ronaldo 0
-Real Madryt 0

1

Ładnie g2 ale Vitality na Mirage'u będzie bardzo mocne

1

Guiu odszedł do Chelsea, żeby grać więcej. Tak tylko mówie

4

Wojtuś nadchodzi

0

@Arcybiskup tutaj

1

@AFA na to wygląda

1

@AFA 22 minuty w lidze, 20 w superpucharze Portugalii. Rezerwowy Sportingu

0

@Destroyer_of_Worlds tyle, że właśnie nie musimy go upychać na pozycje, na której traci wszystkie swoje zalety

0

@Destroyer_of_Worlds ale Fermin to nie jest 8

1

@ZeroArtiforce Koeman też grał młodymi

0

@bart_azz raczej będą wszyscy oprócz Araujo, Christensena i Ter Stegena. O ile ktoś się nie połamie po dordze

1

Flick out bo wygrał tylko 1:0

1

Czuję w powietrzu jakaś stratę punktów dzisiaj. Jakoś tak za dobrze nam idzie

1

@Comentateiro zagra cały mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?