Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas tyle, że Flick widzi wszystkich na treningach, a nie my. Jak on nie ceni Forta to musi mieć do tego jakiś powód
0
@MesQueUnClub96 o ile u nas nie będzie bronił Pena
2
Barcelona kobiet prowadzi 8-1. Kolejne gole Ewy Pajor (hat trick) i jeszcze ponad 20 minut na zrobienie dwucyfrówki
2
Oj dzisiaj będą ciężary. Fajnie, że są rotacje ale aż tak dużych zmian to chyba nikt się nie spodziewał
0
@Encore nie mam pojęcia jak on tego nie trafił
4
To niezły Ślask hahahahha
0
@rayan_7 trzymaj
2
Brawo G2. Mamy finał!
0
@JordiAlbion pięknie to zrobił, ale dalej szkoda mi tego 1 vs 5
0
@Encore Snax też dobrze
1
@ranger3120 i o to chodzi
0
@Gronek oczywiście, że tak
4
Weryfikacja Bayernu
0
Snax trochę zgłodniał
0
@MesQueUnClub96 miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny (Haalanda oczywiście, obecnie najlepszego napastnika na świecie)
1
@ranger3120 też prawda, ciekawa mapa się zapowiada i oby zwycięska dla g2, bo fajnie jakby Snax trochę posiedział jeszcze w topowym teamie
@Encore Niko dzisiaj top
1
@zodiak_10 bramki w Premier League w tym sezonie:
-Cole Palmer 6
-Kylian Mbappe 0
-Cristiano Ronaldo 0
-Real Madryt 0
1
Ładnie g2 ale Vitality na Mirage'u będzie bardzo mocne
1
Guiu odszedł do Chelsea, żeby grać więcej. Tak tylko mówie
4
Wojtuś nadchodzi
0
@Arcybiskup tutaj
1
@AFA na to wygląda
1
@AFA 22 minuty w lidze, 20 w superpucharze Portugalii. Rezerwowy Sportingu
0
@Destroyer_of_Worlds tyle, że właśnie nie musimy go upychać na pozycje, na której traci wszystkie swoje zalety
0
@Destroyer_of_Worlds ale Fermin to nie jest 8
1
@ZeroArtiforce Koeman też grał młodymi
0
@bart_azz raczej będą wszyscy oprócz Araujo, Christensena i Ter Stegena. O ile ktoś się nie połamie po dordze
1
Flick out bo wygrał tylko 1:0
1
Czuję w powietrzu jakaś stratę punktów dzisiaj. Jakoś tak za dobrze nam idzie
1
@Comentateiro zagra cały mecz