Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Fati w podstawie raczej nie zagra
0
@4drian0 Ferrana nie będzie w składzie
3
Dzisiaj pewne 3 pkt i przynajmniej 3 gole strzelone
1
@barcelonaLM wszyscy chcą zobaczyć Ronaldo w akcji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mcsarna on chyba nie chciał jeździć na zgrupowania, żeby być rezerwowym bramkarzem czy coś takiego
2
@Kondziubarca co tu robi jakiś Ameyaw czy inny Oyedele. Ja się pytam gdzie jest Matty Cash!? Dobrze, że przynajmniej nasz polski talent Zalewski dostał powołanie
0
@HypeR Cash ma dalej kontuzje, ale on raczej Probierzowi się nie podoba
0
@kuz nie wiem jak gra, ale słyszałem, że całkiem nieźle mówi po Polsku, w przeciwieństwie do Mateusza Gotówki, z którym raczej nikt nie ma problemów
0
@Linnox dobrze, że nie berło
1
@Sysia11 może z nimi zaczniemy coś wygrywać
1
Powołania Probierza. Ameyaw i Oyedele jest też Skrzypczak i Mrozek.
1
@Miszak jaki klub tacy kibice
0
@Proxi na co przeznaczysz to 80 zł?
4
Ten Sorloth to jakaś kompletna kłoda. Jak Lewemu się podobno odbija od sęka to ciekawe od czego odbija się Norwegowi
1
Sorloth do zmiany
0
Strasznie smierdzi jakimś 1:0
0
Brzydki faul Sorlotha, ale przypadkowy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sorloth na razie mocno przeciętny
3
Ale go wyczyścił pięknie Molina
0
@Pedri16Future za rękę jednego z zawodników :P
0
Sorloth w stylu Ferrana
0
Dlaczego Real Madryt nie dostał jeszcze rzutu karnego?
2
@Rust_Cohle przysiad i rączka w górę
0
@Encore świetny jest
0
@PatrykBarca Vini weźmie 2 bo gala zp się zbliża, więc trzeba jakoś gole sobie nabić
1
@KluivertFCB no i przekierowuje cię do artykułu o kontuzji, w którym pisze wszystko, choć teraz patrzę, że to tak średnio aktualizowane jest i przy takim De Jongu jest powrót na pre sezon, a Christensen 1-2 miesiące, gdzie wiemy, że on przed styczniem nie może wrócić
0
@KluivertFCB jest wyrejestrowany, tak jak Christensen
0
@KluivertFCB ja normalnie mam na telefonie. Pod artykułami