Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker z Hiszpanów to tam jest tylko Vazquez , Ceballos i ten Vallejo
0
@FanBarcy22 jak nie będzie grał pół roku to nikt za niego nie da więcej niż 8 mln. Jak gra to jest szansa, że mu się przyfarci, zagra dobry mecz, złapie jakąkolwiek formę i pójdzie za 15
0
@FanBarcy22 chyba chcą podbić cenę
4
Hector Fort dostał szansę. Ferran w składzie...
1
Dużo zdrowia...!
1
@FcPortoFan1999 generalnie w sporcie jest coraz większa intensywność, i tu nie chodzi tylko o mecze, ale też treningi. Jeśli chcesz być najlepszy musisz ciężko trenować, jeśli ciężko trenujesz i grasz ponad 50-60 meczów w sezonie, to kontuzja ACL jest kwestią czasu. Oczywiście też dużo zależy od genetyki, ale z pewnością im więcej meczów, tym większe ryzyko
0
@FcPortoFan1999 oczywiście, że jest związana
0
@joloskyy nieważne czy menda, czy nie. Ja takiej kontuzji będę współczuć każdemu, nawet Viniciusowi
0
Szkoda mi Carvajala
0
@Culers Rudiger to już kilka razy zasłużył na kartkę. Chyba mój 2 najbardziej znienawidzony piłkarz Realu obecnie
6
Nie no, tu akurat powinna być druga żółta dla piłkarza Villarealu
9
@Adran360 no ewidentny akurat
0
Aj szkoda, że spalony
1
@misterio raczej klasyczne 2:0 będzie
3
@Pinek5 akurat Rudiger robi coś takiego kilka razy w meczu i nigdy nikt tego nie gwizdnie, a jak jego ktoś złapie za rączkę to od razu się kładzie
1
@Pedri16Future on jest na 3 miejscu
2
Rudiger oczywiście czyściutko :)
0
@Kamiloza91 dzisiaj sędzia na to nie pozwoli
3
@VegetaPolska niby tak, ale taki Shaqiri ma dwa razy większą nogę, a gra bez dziur
0
@Kitek1640 bo sobie wymyślił, że mu zwykłe przeszkadzają
1
W Realu nie wiem czy jest obecnie ktoś kto mnie bardziej wkurza niż Rudiger (oprócz Viniciusa oczywiście)
0
@Stinger_ a Real wygrał potrójną koronę
1
@kanver_ z drugiej strony, my mamy za sobą wyjazdy z Ossasuną, Valencią, Gironą i Villarealem, a także Bilbao u siebie
0
@Consigliere ja w 9 minucie. Już wyłączyłem
0
No to chyba dzisiaj obejdzie się bez penalty a favor del Real Madrid
0
@kondzix2115 kto gra kobietami, ten się (...) z facetami
1
@FcPortoFan1999 no i spalony
2
@Stinger_ bo jest z Realu
0
@Azi tak, pauzuje się mecz, a kolejny grają z Realem, więc będą mieć zawieszenie
2
@Rust_Cohle przynajmniej kiedyś coś umiał