Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KluivertFCB Na stronie głównej masz.
Gavi - październik/listopad
Araujo, Christensen - styczeń
Mats, Bernal - kolejny sezon
De Jong - YB/Alaves
Reszta po reprezentacjach
Chyba nikogo nie pominąłem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@TheCule jak zobaczy Viniciusa to dopiero zacznie śmierdzieć
2
@Stinger_ już dwa karne dostali, nie widziałeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Od dłuższego czasu mecze Realu oglądam do momentu, w którym nie będą prowadzić i szczerze polecam
4
@Kapitan hawk Messi > Ronaldo
2
Monesy co za szef
2
Monesy jesteś piękny
0
@Encore malbsmd też potrafi ładnie postrzelać
2
Niko co rozdał z deagle'a teraz i G2 wygrywa bardzo ważnego force'a
1
@Pawlak1992 zwyzywać Emiliano Martineza
1
@NeroTFP1
Manchester United na Old Trafford - 1
Liverpool na Old Trafford - 3
Tottenham na Old Trafford - 3
Prawdziwa twierdza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@juarez przynajmniej tego Yoro białym zabrali
2
@David_Beckham tak, w następnym sezonie w top 10 championship
0
@Rust_Cohle skubany jakie mięśnie ma ten @Luciano99
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Midast on to 37 zarabia razem z odroczonymi z czasów pandemii
1
@emeu w żadnym :P
0
Diabły w formie
1
@budel17 też postawilem 30 zł XD
0
To jest takie frajerstwo jak my z PSG w lidze mistrzów. 2-0 i 9-1. Praktycznie wygrane pistole przy 9-3 to Hunter zapomniał, że ma bombę i idzie się wywalić do kuchni. G2 popełnia za dużo głupich błędów
0
Monesy ale wykerował teraz i jest 11-11
0
G2 z 2-0 i 9-1 przegra to 3-2
0
@Eto'o9 R10 wraca w styczniu
0
@Encore nie mam pojęcia co on odwalił
0
Oho, G2 już ma mokro. Jak oni przegrali te pistole?
0
@Encore Snax nie będzie miał łatwo, o ile zostanie
1
@macio_944 gdzie ta lista? Brakuje między innymi obsługi drukarki