1

@KluivertFCB Na stronie głównej masz.
Gavi - październik/listopad
Araujo, Christensen - styczeń
Mats, Bernal - kolejny sezon
De Jong - YB/Alaves
Reszta po reprezentacjach
Chyba nikogo nie pominąłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TheCule jak zobaczy Viniciusa to dopiero zacznie śmierdzieć

2

@Stinger_ już dwa karne dostali, nie widziałeś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Od dłuższego czasu mecze Realu oglądam do momentu, w którym nie będą prowadzić i szczerze polecam

4

@Kapitan hawk Messi > Ronaldo

2

Monesy co za szef

2

Monesy jesteś piękny

0

@Encore malbsmd też potrafi ładnie postrzelać

2

Niko co rozdał z deagle'a teraz i G2 wygrywa bardzo ważnego force'a

1

@Pawlak1992 zwyzywać Emiliano Martineza

1

@NeroTFP1
Manchester United na Old Trafford - 1
Liverpool na Old Trafford - 3
Tottenham na Old Trafford - 3
Prawdziwa twierdza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@juarez przynajmniej tego Yoro białym zabrali

2

@David_Beckham tak, w następnym sezonie w top 10 championship

0

@Rust_Cohle skubany jakie mięśnie ma ten @Luciano99

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Midast on to 37 zarabia razem z odroczonymi z czasów pandemii

1

@emeu w żadnym :P

0

Diabły w formie

1

@budel17 też postawilem 30 zł XD

0

To jest takie frajerstwo jak my z PSG w lidze mistrzów. 2-0 i 9-1. Praktycznie wygrane pistole przy 9-3 to Hunter zapomniał, że ma bombę i idzie się wywalić do kuchni. G2 popełnia za dużo głupich błędów

0

Monesy ale wykerował teraz i jest 11-11

0

G2 z 2-0 i 9-1 przegra to 3-2

0

@Eto'o9 R10 wraca w styczniu

0

@Encore nie mam pojęcia co on odwalił

0

Oho, G2 już ma mokro. Jak oni przegrali te pistole?

0

@Encore Snax nie będzie miał łatwo, o ile zostanie

1

@macio_944 gdzie ta lista? Brakuje między innymi obsługi drukarki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?