16

To się dzieje

0

@Nazio_87 jakie? Piękne

1

@Popitek12 nikt, oprócz wszystkich

0

@bart_azz Wojtek robił czasem, Pena robi co mecz. To są te detale

0

@Popitek12 ten moment kiedy w ćwierćfinale mś jedzie z tobą nawet Maroko

3

Panuje optymizm!!11!1!1!1!1!

0

Czyli tak jak mówiłem. Wojtuś na rok i tyle, nie będzie szans na dłuższy kontrakt

0

@JohnnySilverhand chyba jednak jakaś różnica jest sporo kończy karierę w wieku 34 lat będąc bramkarzem. Jemu się pewnie po prostu nie chce już grać, szczególnie jak ma być rezerwowym

1

@Aragorn33 nie ma szans, że zgodzi się na 2 lata

0

@Popitek12 remis

1

@misterio nie sądzę, aby to były wyssane z tyłka plotki

1

@Destroyer_of_Worlds jakoś nikomu nigdy nie przeszkadzało to, że Wojtek pali. Koniec końców najważniejsza jest jego forma. On nie potrzebuje kondycji. Jeśli 16 latek ze szkółki Barcelony zacznie palić bo jakiś gość, który wrócił z emerytury, aby zagrać sezon w Barcy też pali to mi go nawet szkoda nie będzie.

0

@ObiwanKenobi nie tylko u nas. Nawet Romano wrzucił, choć on akurat się na Włodara powołał XD. Mimo wszystko on raczej nie wrzuca byle czego

1

@misterio a ja się cieszę, bo możemy mieć 2 Polaków w Barcelonie

0

@kanver_ on jest świetny na linii, sam na sam ciężko stwierdzić, ale może chociaż oczu nie zamyka. Ta gra nogami to największy problem

0

@PaPo ja też, ale nie ma lepszego rozwiązania, a w dodatku jest Polakiem

1

@Laporta @Deco dawać mi tego Szczęsnego. @wojtek chodź do nas!

0

@Kgorecki2500 dlaczego? Zawsze lepiej spróbować napisać do takiego Wojtka niż wybierać między Kariusem, a 37 letnim Navasem

0

@Destroyer_of_Worlds ale, tak jak ktoś już tu napisał, on mieszka w Hiszpanii. Skończył karierę w wieku 34 lat. Oznacza to, że mu się już po prostu za bardzo nie chciało, wolał poświęcić się rodzinie zamiast iść do jakiejś Arabii. Jeśli już ma wracać to na pewno nie będą to 3 lata

7

@Destroyer_of_Worlds dlaczego? On już chciał emeryturę, więc raczej umowa do końca tego sezonu i tyle w temacie

0

Ligowy klasyk odbędzie się w sobotę 26 października o 21:00

0

@Kgorecki2500 wiemy, że się kontaktowaliśmy, ale to od początku było raczej pewne. Tak na prawdę cały czas największą niewiadomą jest decyzja Wojtka

5

@Arcybiskup ja wysłałem Flickowi 1000 euro na samolot bo napisał, że zapomniał portfela, a musi ogarnąć ważną sprawę

0

@JordiAlbion @MOLESTA ja nigdy w życiu nie będę miał Wojtkowi nic za źle jeśli tu przyjdzie i nie będzie w topowej formie. On pewnie od kilku miesięcy planował koniec kariery po tym sezonie i w życiu nie spodziewał się powrotu

0

@MOLESTA ale Szczęsny samym przyjściem do nas ratuje nam tyłek i będzie trzeba o tym pamiętać

7

Spotify premium + 5 paczek fajek tygodniowo. Cokolwiek

3

@Rust_Cohle szef byłby dumny z takiej oszczędności

0

@D10SLEO po co się spinać o wpisy tego... człowieka(?)

2

@BORO_12 w życiu bym nie pomyślał, że dwóch Polaków może być podstawowymi piłkarzami Barcelony

3

@wojopancer najpierw to musimy przestać się frajerzyć w lm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?