Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro anulowali
2
3 gole im zabrali przez spalone
0
Spalony XDD Znowu
0
Nie to się nie dzieje
1
Ale się tu ktoś odpali zaraz
0
Łobełt Czo ty łobisz
0
@abram3k nie no hat tricka może strzelić
0
Będzie karny! Robert po hat tricka
0
Jak to nie karny?
0
@AlexDark00 też może być
0
@Solcio kto go tu trzyma? xD
2
Dawać Fatiego za Roberta albo Yamala
4
"Torre nic nie daje. Ani w ataku, ani w obronie"
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Baena dzisiaj jest świetny
2
@abram3k Dominguez, Martin, Garcia
1
Zmiany w obronie halo
0
Nie pierd... Olcie do mnie nawet takich rzeczy kur... de
Dobra Rapha żyje. Jest git
0
Brawo Pena. Ale co tu się odwala XD
0
@Patrykl145 bo Ter Stegen by to obronił. Takie coś jest kompletnie nie do obrony
0
Uff. Ale zmiany w obronie to na wczoraj
0
@kuz tak, o ile go kupimy
0
@Marcelinho99 ale wtedy zamiast Marca można zarejestrować
2
@doc jak De Geę?
1
@PatrychoO talent niewątpliwie ma, ale raczej nie ten poziom jeszcze
0
@hasan 7 tragedia
0
@ViscaelBarca2007 jazda po Szczęsnego
1
Arsenal to się musi wywalić metr przed kiblem
0
@daniel32778 jest jakiś Yaakobishvili (pewnie źle napisałem) ale wątpię, aby to był ten poziom, choć potencjał niewątpliwie ma
2
@DonCarletto Lunin też był wypychany bo ręcznik. Courtois zerwał więzadła i nagle Lunin ich ratuje
@LukaszFan no naprawdę. Nie wiem czy to fart czy chodzą do jakiegoś szamana, ale to jest chore. Wystawią se na cały sezon ręcznik Lunina na bramkę i chłop jest niesamowity, nagle muszą wystawić Vazqueza na klasyk to chłop nas objeżdża kilka razy i jeszcze zyskuje karnego