0

@cules100pro anulowali

2

3 gole im zabrali przez spalone

0

Spalony XDD Znowu

0

Nie to się nie dzieje

1

Ale się tu ktoś odpali zaraz

0

Łobełt Czo ty łobisz

0

@abram3k nie no hat tricka może strzelić

0

Będzie karny! Robert po hat tricka

0

Jak to nie karny?

0

@AlexDark00 też może być

0

@Solcio kto go tu trzyma? xD

2

Dawać Fatiego za Roberta albo Yamala

4

"Torre nic nie daje. Ani w ataku, ani w obronie"

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Baena dzisiaj jest świetny

2

@abram3k Dominguez, Martin, Garcia

1

Zmiany w obronie halo

0

Nie pierd... Olcie do mnie nawet takich rzeczy kur... de
Dobra Rapha żyje. Jest git

0

Brawo Pena. Ale co tu się odwala XD

0

@Patrykl145 bo Ter Stegen by to obronił. Takie coś jest kompletnie nie do obrony

0

Uff. Ale zmiany w obronie to na wczoraj

0

@kuz tak, o ile go kupimy

0

@Marcelinho99 ale wtedy zamiast Marca można zarejestrować

2

@doc jak De Geę?

1

@PatrychoO talent niewątpliwie ma, ale raczej nie ten poziom jeszcze

0

@hasan 7 tragedia

0

@ViscaelBarca2007 jazda po Szczęsnego

1

Arsenal to się musi wywalić metr przed kiblem

0

@daniel32778 jest jakiś Yaakobishvili (pewnie źle napisałem) ale wątpię, aby to był ten poziom, choć potencjał niewątpliwie ma

2

@DonCarletto Lunin też był wypychany bo ręcznik. Courtois zerwał więzadła i nagle Lunin ich ratuje

@LukaszFan no naprawdę. Nie wiem czy to fart czy chodzą do jakiegoś szamana, ale to jest chore. Wystawią se na cały sezon ręcznik Lunina na bramkę i chłop jest niesamowity, nagle muszą wystawić Vazqueza na klasyk to chłop nas objeżdża kilka razy i jeszcze zyskuje karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?