0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato a na mundialu w 2012 ile goli padło? Kolejny dowód na to, że euro>>mundial

1

@Sulimo a ty od wczoraj piłkę oglądasz?
Nie liczy się z tapina, z karnego, odbite od sęka i przeciwko ogórkom

3

Mbappe ostatnie 4 mecze w Realu to 5 goli. Prawdziwy Goat

1

@PizzerMan a podobno gry niczego nie uczą

3

Getafe w świetnej formie. Oby tak do końca sezonu, a przynajmniej do środy

0

@Herato to było w 2 kolejce

1

@PizzerMan ja głównie z kolegami. Samemu to mi się nie chce kłócić z jakimiś Rosjanami itp.

0

@D10SLEO jaki kraj taki Musiala

0

@AmigoBlancos spokojnie, Leganes jeszcze jedna i będzie 3-3

0

@bart_azz my też w 38 minucie mieliśmy 1-1, też pierwsi straciliśmy. W dodatku graliśmy w 10

0

@FcPortoFan1999 Raków to generalnie mógłby zacząć strzelać

0

@Sulimo niech będzie najlepiej do wiosny

4

@Luciano99 jak możesz?

4

@zadafcb powodzenia!

2

@ranger3120 jaka liga i drużyna?

36

@ranger3120 są rzeczy ważne i ważniejsze. Graj

0

@Popitek12
Ten Hag? 0
Xavi? 0
Flick? 10 najlepszy trener na świecie, kochamy go
Guardiola? To już przeszłość. Teraz mamy Flicka

0

@MesQueUnClub96 to samo jest z sędziami. Jak przekręci nas to wyzywamy Real, a oni się z nas śmieją. Jak przekręci ich to odwrotnie. Czymś takim nigdy nic w sędziowaniu się nie zmieni

1

Nie słyszał albo nie chciał słyszeć

1

@PizzerMan chyba CS

0

@takisobiektos szkoda, nie te lata

1

Gdyby naszym trenerem nadal był Xavi, byłbym pewien, że po takim meczu z Monako dzisiaj stracimy punkty. Całe szczęście, że Xaviego tutaj nie ma

0

@Xxxbarca4ever a jak u nich z grą nogami? Nie oglądam Porto. Borussię i Brighton bardzo rzadko, a u nas liczy się przede wszystkim gra nogami

@Dzieniu chodziło mi bardziej o zastępce Matsa, a on na 1 bramkarza to raczej nie ten poziom

0

Jest na rynku jakikolwiek ciekawy bramkarz dla nas?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato ale dla niego jedna asysta była ważna tak jak 3, więc ma 9

3

@Gibbon_FCB nie odniesie się

0

@Kubix93 przecież remis na wyjeździe grając cały mecz w 10 to dobry wynik. Dlaczego mamy atakować i ryzykować?

0

@Aureczek oczywiście, że błąd Ter Stegena, ale Eric też się nie popisał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?