Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato a na mundialu w 2012 ile goli padło? Kolejny dowód na to, że euro>>mundial
1
@Sulimo a ty od wczoraj piłkę oglądasz?
Nie liczy się z tapina, z karnego, odbite od sęka i przeciwko ogórkom
3
Mbappe ostatnie 4 mecze w Realu to 5 goli. Prawdziwy Goat
1
@PizzerMan a podobno gry niczego nie uczą
3
Getafe w świetnej formie. Oby tak do końca sezonu, a przynajmniej do środy
0
@Herato to było w 2 kolejce
1
@PizzerMan ja głównie z kolegami. Samemu to mi się nie chce kłócić z jakimiś Rosjanami itp.
0
@D10SLEO jaki kraj taki Musiala
0
@AmigoBlancos spokojnie, Leganes jeszcze jedna i będzie 3-3
0
@bart_azz my też w 38 minucie mieliśmy 1-1, też pierwsi straciliśmy. W dodatku graliśmy w 10
0
@FcPortoFan1999 Raków to generalnie mógłby zacząć strzelać
0
@Sulimo niech będzie najlepiej do wiosny
4
@Luciano99 jak możesz?
4
@zadafcb powodzenia!
2
@ranger3120 jaka liga i drużyna?
36
@ranger3120 są rzeczy ważne i ważniejsze. Graj
0
@Popitek12
Ten Hag? 0
Xavi? 0
Flick? 10 najlepszy trener na świecie, kochamy go
Guardiola? To już przeszłość. Teraz mamy Flicka
0
@MesQueUnClub96 to samo jest z sędziami. Jak przekręci nas to wyzywamy Real, a oni się z nas śmieją. Jak przekręci ich to odwrotnie. Czymś takim nigdy nic w sędziowaniu się nie zmieni
1
Nie słyszał albo nie chciał słyszeć
1
@PizzerMan chyba CS
0
@takisobiektos szkoda, nie te lata
1
Gdyby naszym trenerem nadal był Xavi, byłbym pewien, że po takim meczu z Monako dzisiaj stracimy punkty. Całe szczęście, że Xaviego tutaj nie ma
0
@Xxxbarca4ever a jak u nich z grą nogami? Nie oglądam Porto. Borussię i Brighton bardzo rzadko, a u nas liczy się przede wszystkim gra nogami
@Dzieniu chodziło mi bardziej o zastępce Matsa, a on na 1 bramkarza to raczej nie ten poziom
0
Jest na rynku jakikolwiek ciekawy bramkarz dla nas?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato ale dla niego jedna asysta była ważna tak jak 3, więc ma 9
3
@Gibbon_FCB nie odniesie się
0
@Kubix93 przecież remis na wyjeździe grając cały mecz w 10 to dobry wynik. Dlaczego mamy atakować i ryzykować?
0
@Aureczek oczywiście, że błąd Ter Stegena, ale Eric też się nie popisał