2

Z Xavim po 1:0 cofnęli byśmy się i zaczęli grać na stojąco. Z Flickiem jest 4:0 i ciśniemy dalej

2

Ściągaj mi tego Yamala

0

@Barca-Messi10 nie wiadomo, bez kontaktu z rywalem, więc raczej nic dobrego z tego nie będzie

1

Ale podanie... Wow

0

@Turio bez kontaktu z rywalem, więc raczej nic dobrego z tego nie będzie, ale zobaczymy

1

Fajnie, że schodzi Cubarsi. Teraz tylko Yamal

0

Szkoda, że nie weszło

2

@ViscaelBarca2007 gdzie wady?

2

Ale Kounde dał piłkę, nie wiem jak Olmo to zmieścił. Teraz ściągać Yamala, niech odpoczywa

0

Ale pograli chlopaki

1

@macio_944 on to już mógłby nic nie mówić

0

@Linnox musi tylko wykończenie poprawić i będzie top

14

@PaPo Mbappe? To już przeszłość

10

Jeszcze niech Robercik coś dołoży

0

Jedyna moja prośba to odpoczynek dla Yamala, teraz gramy ciągle ci 3 dni

0

Teraz Var? xD hit

0

Haha nie widziałem, ale pewnie drukują

0

@NeroTFP1 też prawda
@MesQueUnClub96 z pewnością byłby jednym z głównych kandydatów

1

Szkoda, że Xavineta się tak sfrajerzyła w poprzednim sezonie. Gdyby dowieźli mecz z PSG byłyby realne szanse na finał lm, wtedy z finałem/wygraną lm Yamal mógłby zająć jakieś fajnie miejsce w zp

0

@abram3k jest wiele, ale to nadal młody chłopak, ma sporo czasu. Ja w życiu nie napiszę, że jakiś piłkarz Barcelony, szczególnie jakiś 20 latek, jest żałosny

0

Oho, znowu wszyscy rozkładają przed nami nogi

1

Co to było? Brawo Yamal, w końcu skończył sam na sam

1

@Kessie w grudniu to my już nie będziemy w walce o żadne trofeum

0

@Ziemny jedynym zmiennikiem jest Gerard Martin, który ostatnio już udowodnił, że nie jest lepszy

0

@abram3k nie powiedziałbym, że żałosny, ale podejmowanie decyzji to on musi poprawić na wczoraj

0

Co ten Balde? xD

0

Ale Cubarsi go wyczyścił XD

0

@Ziemny a kto ma grać?

0

Ile tam PSG dawało za niego? 250? Oferta aktualna?

0

Po co on mu zabrał ta piłkę??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?