Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z Xavim po 1:0 cofnęli byśmy się i zaczęli grać na stojąco. Z Flickiem jest 4:0 i ciśniemy dalej
2
Ściągaj mi tego Yamala
0
@Barca-Messi10 nie wiadomo, bez kontaktu z rywalem, więc raczej nic dobrego z tego nie będzie
1
Ale podanie... Wow
0
@Turio bez kontaktu z rywalem, więc raczej nic dobrego z tego nie będzie, ale zobaczymy
1
Fajnie, że schodzi Cubarsi. Teraz tylko Yamal
0
Szkoda, że nie weszło
2
@ViscaelBarca2007 gdzie wady?
2
Ale Kounde dał piłkę, nie wiem jak Olmo to zmieścił. Teraz ściągać Yamala, niech odpoczywa
0
Ale pograli chlopaki
1
@macio_944 on to już mógłby nic nie mówić
0
@Linnox musi tylko wykończenie poprawić i będzie top
14
@PaPo Mbappe? To już przeszłość
10
Jeszcze niech Robercik coś dołoży
0
Jedyna moja prośba to odpoczynek dla Yamala, teraz gramy ciągle ci 3 dni
0
Teraz Var? xD hit
0
Haha nie widziałem, ale pewnie drukują
0
@NeroTFP1 też prawda
@MesQueUnClub96 z pewnością byłby jednym z głównych kandydatów
1
Szkoda, że Xavineta się tak sfrajerzyła w poprzednim sezonie. Gdyby dowieźli mecz z PSG byłyby realne szanse na finał lm, wtedy z finałem/wygraną lm Yamal mógłby zająć jakieś fajnie miejsce w zp
0
@abram3k jest wiele, ale to nadal młody chłopak, ma sporo czasu. Ja w życiu nie napiszę, że jakiś piłkarz Barcelony, szczególnie jakiś 20 latek, jest żałosny
0
Oho, znowu wszyscy rozkładają przed nami nogi
1
Co to było? Brawo Yamal, w końcu skończył sam na sam
1
@Kessie w grudniu to my już nie będziemy w walce o żadne trofeum
0
@Ziemny jedynym zmiennikiem jest Gerard Martin, który ostatnio już udowodnił, że nie jest lepszy
0
@abram3k nie powiedziałbym, że żałosny, ale podejmowanie decyzji to on musi poprawić na wczoraj
0
Co ten Balde? xD
0
Ale Cubarsi go wyczyścił XD
0
@Ziemny a kto ma grać?
0
Ile tam PSG dawało za niego? 250? Oferta aktualna?
0
Po co on mu zabrał ta piłkę??