Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
@ObiwanKenobi gdyby to był mecz z nami to z tych akcji miałby 2 gole i 2 asysty
1
@Kgorecki2500 ciekawy kupon
0
@mkord no a jak
4
Wszyscy się sypią
3
@sevs wytnij to ptaki do sąsiada polecą
6
@MesQueUnClub96 napisz na wykopie to się dowiesz
1
@Herato może katar?
3
@matirix20 nie dostał powołania. Nie wiem czemu, ale dla nas dobrze
0
@Szmulek gdzie napisałem, że Barcelona to większy klub od Realu?
2
@Szmulek jak można porównywać Real do Barcelony nie ta skala i poziom. Real ma 15 lm, a Barcelona 5 dosyć wymowny koniec debaty. ??
0
@RafaPL i bardzo dobrze. Raczej nikt normalny nie będzie no to narzekał bo ta zmiana jest korzystna dla reprezentacji, piłkarzy i klubów, kibiców trochę też bo nie będzie tego zamieszania, gdzie 2 tygodnie była piłka klubowa, kolejne 2 reprezentacyjna itd.
4
@Pitinho przy losowaniu zespołów, z którymi gramy wylosowane zostało czy są to mecze u siebie, czy na wyjeździe. Gramy po 2 spotkania z drużynami z każdego koszyka. Jedno u siebie, jedno na wyjeździe
1
@RafaPL masz rację, ale wszystkich to denerwuje bo zawsze z reprezentacji wraca ktoś połamany. Jak dla mnie to mogliby połączyć dwie przerwy w jedną. Np te z września i października. Zawsze to mniej podróży
5
@Pitinho dokładnie
0
@AlexDark00 każdy ma swoje mocne strony :P
0
@Greenalley to podaj nazwisko tego DMa, który jest warty swojej ceny
18
Suarez > Deco
0
@Bykunn właśnie widzę xD
@Stasiu84 masz rację, ale w piłce najbardziej liczą się puchary, a nie styl
@Hasszz obiektywnie jest
2
My, jako fani Barcelony możemy zgodzić się, że Real to najlepszy klub w historii.
Więc dlaczego fani Realu nie mogą zaakceptować tego, że Messi > Ronaldo
0
@PIWOSZ89 szkoda telefonu
1
@icon3520 graj w gry ale nie kilka godzin dziennie. Ja np lubię sobie zagrać 1 rundę w jakiegoś csa zagrać
0
2:0 to niebezpieczny wynik...
0
Ładnie to strzelił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Skład fajny, ciekawi mnie forma Zielińskiego
0
W sumie strasznie "tanie" transfery w tym oknie
0
@jacob345 oby nie, bo przy jakimś 3:0 może da odpocząć Yamalowi
1
Yamal dzisiaj oczywiście będzie potrzebny przez 85 minut. I tak cud, że Pedri odpoczywa
1
@Szklaner to, że duże nie oznacza, że ładne
3
@LambiPL gdzie wady?