44

@ObiwanKenobi gdyby to był mecz z nami to z tych akcji miałby 2 gole i 2 asysty

1

@Kgorecki2500 ciekawy kupon

0

@mkord no a jak

4

Wszyscy się sypią

3

@sevs wytnij to ptaki do sąsiada polecą

6

@MesQueUnClub96 napisz na wykopie to się dowiesz

1

@Herato może katar?

3

@matirix20 nie dostał powołania. Nie wiem czemu, ale dla nas dobrze

0

@Szmulek gdzie napisałem, że Barcelona to większy klub od Realu?

2

@Szmulek jak można porównywać Real do Barcelony nie ta skala i poziom. Real ma 15 lm, a Barcelona 5 dosyć wymowny koniec debaty. ??

0

@RafaPL i bardzo dobrze. Raczej nikt normalny nie będzie no to narzekał bo ta zmiana jest korzystna dla reprezentacji, piłkarzy i klubów, kibiców trochę też bo nie będzie tego zamieszania, gdzie 2 tygodnie była piłka klubowa, kolejne 2 reprezentacyjna itd.

4

@Pitinho przy losowaniu zespołów, z którymi gramy wylosowane zostało czy są to mecze u siebie, czy na wyjeździe. Gramy po 2 spotkania z drużynami z każdego koszyka. Jedno u siebie, jedno na wyjeździe

1

@RafaPL masz rację, ale wszystkich to denerwuje bo zawsze z reprezentacji wraca ktoś połamany. Jak dla mnie to mogliby połączyć dwie przerwy w jedną. Np te z września i października. Zawsze to mniej podróży

5

@Pitinho dokładnie

0

@AlexDark00 każdy ma swoje mocne strony :P

0

@Greenalley to podaj nazwisko tego DMa, który jest warty swojej ceny

18

Suarez > Deco

0

@Bykunn właśnie widzę xD

@Stasiu84 masz rację, ale w piłce najbardziej liczą się puchary, a nie styl

@Hasszz obiektywnie jest

2

My, jako fani Barcelony możemy zgodzić się, że Real to najlepszy klub w historii.
Więc dlaczego fani Realu nie mogą zaakceptować tego, że Messi > Ronaldo

0

@PIWOSZ89 szkoda telefonu

1

@icon3520 graj w gry ale nie kilka godzin dziennie. Ja np lubię sobie zagrać 1 rundę w jakiegoś csa zagrać

0

2:0 to niebezpieczny wynik...

0

Ładnie to strzelił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Skład fajny, ciekawi mnie forma Zielińskiego

0

W sumie strasznie "tanie" transfery w tym oknie

0

@jacob345 oby nie, bo przy jakimś 3:0 może da odpocząć Yamalowi

1

Yamal dzisiaj oczywiście będzie potrzebny przez 85 minut. I tak cud, że Pedri odpoczywa

1

@Szklaner to, że duże nie oznacza, że ładne

3

@LambiPL gdzie wady?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?