Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PizzerMan a te wszystkie fame MMA itp. to jeden wielki syf
2
@PizzerMan Messi>>>>>Ronaldo
0
@FcPortoFan1999 Zieliński miał kontuzję, dlatego nie grał. Mam nadzieję, że teraz będzie zbierał coraz więcej minut
1
@Arden dzisiaj wolę Ferrana na prawym niż Yamala
@Kgorecki2500 też fajna opcja
2
Nie rozumiem dlaczego Kiwior siedzi w tym Arsenalu. On będzie grał jakieś ochłapy. Szkoda, bo jest najlepszym obrońcą w reprezentacji, a bez gry raczej w formie nie będzie
0
@Faro aaa dobra, teraz to ma sens. Myślałem, że dostał czerwo za tą akcję na filmie XD
0
Komentarz usunięty
0
@Krzysztof1987 a pod spodem koszulka Nico z Barcelony
1
@Lucho_Juchacho coś poważnego?
7
Roque gol w debiucie przeciwko Realowi.
0
Swoją drogą, dlaczego w LK jest 6 koszyków i gra się 6 spotkań, a w LE i LM 4 koszyki, a co za tym idzie 8 spotkań? Według mnie to co jest w LK ma więcej sensu bo liczba spotkań nie zmienia się, więc dla piłkarzy i klubów chyba lepiej.
1
@Jorginho no patrz, a my jeszcze z Monaco rewanż za puchar Gampera :P
0
@Roobo ja wiem co trzeba zrobić, ale nie wiem jak to zrobić
4
@Lucyfffer dopóki zachowują się jak ludzie to ja nie widzę problemu
0
@AmigoBlancos domyślam się
1
@Kgorecki2500 wtedy nie będzie nas stać na rejestrację
2
@AmigoBlancos skąd wiesz, że 20 cm? Tobie też wysłał?
0
@AlphaNumeric brzmi jak plan. @Laporta
0
Ciekawie... U nas mógłby grać, ale musiałby rozwiązać kontrakt i zgodzić się na 1 euro miesięcznie
0
@Lucho_Juchacho bał się, że będzie rezerwowym :P
0
Czyli gość nie odszedł i teraz będzie do zimy poza kadrą?
0
@Maker0 oczywiście, ale popatrz na to co robią kluby z Anglii. U nich jakiś losowy beniaminek może wydać luźne 100 mln na transfery. W Hiszpanii średniaki pokroju betisu/Sevilli itp. muszą się martwić o to czy będą mogli kupić gościa za 20 mln i go zarejestrować
0
@Szklaner Juventus też ma problemy, ale mają inne ffp, więc im łatwiej. Generalnie większość hiszpańskich klubów ma większe lub mniejsze problemy finansowe. W innych krajach jest inne ffp, więc logiczne, że są w lepszych sytuacjach
0
@Kubusek^^ jak komuś się będzie chciało to poukładać
0
@vangoor https://zapodaj.net/plik-4R3VHZo1jq
3
Komentarz usunięty
0
@Lucho_Juchacho ja niestety nie śledziłem tej ligi
2
@PatrykBarca to Hiszpania. Tam w repce mają wywalone w to ile gra. Pedri w 2020 pojechał na euro i wzięli go jeszcze potem na igrzyska, po czym zaczął się łamać. Oni już wielokrotnie udowadniali, że mają wywalone na to ile grają młodzi, i że jeśli nie chcemy ich zajeżdżać to my się musimy o to martwić, a nie reprezentacja
6
Ciekawie wygląda, ale to są jakieś pastwiska
0
Yamal dzisiaj ława. Szanujmy się. Z Serbią będzie musiał zagrać oczywiście 80 minut. Ze Szwajcarią z resztą też