Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"grupa" śmierci:
City
Bayern
Leverkusen
Juve/Atalanta
Sporting
Psv/Feyenoord
Monaco
Aston Villa
"Grupa" marzeń
Bvb
Leipzig
Club Brugge
Szachtar
Young Boys
Crvena Zvezda
Sturm Graz
Slovan
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 było blisko
4
@Oskar00 jeśli dobrze rozumiem to losujemy 8 drużyn (po 2 z każdego koszyka) i z każdą gramy po 1 mecz łącznie 4 u siebie 4 na wyjeździe
0
@Bartas7VeB są rzeczy ważne i ważniejsze :P
9
Losowanie jutro o 18... Ciekawe co nam się trafi
4
Mamy z nimi coś wspólnego... Różnica jest taka, że oni mimo tego wszystkiego mają hajs, a my nie
3
@GeneralXavi to trochę indywidualna sprawa. Ja grałem i z mniejszymi, i z klasycznymi. Tak naprawdę nie robi mi to większej różnicy, więc że względów bezpieczeństwa noszę większe
0
@messi33 po co płacić, jak można mieć za darmo :P
2
@jacobFCB chciałem, żeby był nim Chiesa. Teraz to już wywalone. Byle nie wywalili hajsu w błoto
2
@Eto'o9 R10 Araujo, Fati, Eric, Gavi, Christensen, Bernal, De Jong. Nie ma za co
4
@Pawel13sz za drogi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Eto'o9 R10 ja pisałem, i będę dalej pisał, że De Jong to nigdy nie była samotna 6. On może być jednym z dwóch pod warunkiem, że ten drugi ma więcej zadań defensywnych, bo w tym właśnie De Jong ma problemy. W Ajaxie grał jako ten jeden w dwójce i to działało, a tu chcieliśmy z niego zrobić po prostu śpd. To tak jakbyś dał Yamala na lewe skrzydło. Straci większość atutów.
@Hindus bo on potrzebuje prawdziwego śpd obok siebie
25
@FcPortoFan1999 a to ty z niej wychodzisz kiedyś?
2
@Luciano99 zaufam
1
@PizzerMan już są gorące :D
4
@sen zwykle jakieś gry
1
@Lionel_Messi10 masz rację
1
@barcelonaLM aż tak to nie. Gironia i Ossasuna są przeciętne, Sociedad też nie zachwyca, ale fakt dość ciężki terminarz
2
@PizzerMan Klasa efektywności paliwowej opon zmienia się w zależności od oporu toczenia pomiędzy następującymi klasami: "A" to opony najbardziej wydajne i oszczędzające paliwo, "E" to opony najmniej wydajne, a tym samym samochody zużywają najwięcej paliwa. @Luciano99 opinia?
4
@Luciano99 Szersze opony w samochodzie dobrze wpływają na przyczepność i prowadzenie na suchej nawierzchni, a zarazem zwiększają zużycie paliwa. Jednocześnie dużo szersze ogumienie może pogorszyć osiągi pojazdu oraz doprowadzić do przeciążenia zawieszenia, nieprzystosowanego do opon o nadmiernym rozmiarze.
5
@sidi12843 Haaland i Rodri ok, ale najlepiej za darmo
0
@bartekvisca ruszyła maszyna jedziemy po ligę mistrzów
0
@adamek20151 ale to już nie pasuje do narracji
1
@PizzerMan podbijam
0
@kamilop równie dobrze może nam się połamać Ter Stegen i Pena, zawsze jest jakieś ryzyko. Ja jestem absolutnie za wypożyczeniem Bajcetica bo za nieduży hajs możemy mieć rezerwowego. Zawsze to ktoś do rotacji. Mnie bawi to wasze patrzenie na De Jonga. On NIE JEST samotnym śpd. Po prostu ma braki w obronie. Kupiliśmy go przez świetne występy w Ajaxie. A on w Ajaxie miał obok siebie prawdziwego defensywnego pomocnika. Mam pomysł. Rzućmy Yamala na lewe skrzydło. Przecież też skrzydło, podobna pozycja. Straci tam większość swoich atutów. To samo jest, gdy wystawiasz De Jonga jako samotnego śpd.
0
@PizzerMan Podbijam
0
@Luciano99 od biedy da radę. On się nie nadaje do bycia samotnym śpd, ale w dwójce (tak jak w Ajaxie) ogarnie tylko potrzebuje obok siebie kogoś bardziej defensywnego. W poprzednim sezonie jak miał obok siebie Oriola wyglądało to nieźle, ale potem Oriol się posypał, a De Jong połamał... Docelowo i tak będziemy grać De Jong + Gavi, więc ten Bajcetic to po prostu głęboka rezerwa, a nie podstawowy piłkarz, bo wątpię, że Flick będzie na niego stawiać kosztem np. Erica, szczególnie w 2 części sezonu, nam się to nie będzie opłacać i chłopak dostanie podobną lodówkę jak Fati w Brighton
1
@kamilop po przerwie reprezentacyjnej wraca De Jong. Wiem, że to nie typowy śpd, ale jako jeden z dwóch powinien być ok,potem będzie Gavi, wróci Eric, który od biedy też ogarnie. W zimowym okienku Christensen, więc na drugą połowę sezonu (oczywiście o ile nie będzie 10 kontuzji) mamy już dobrze obsadzoną pozycję.
@Luciano99 no właśnie, ja nie wiem czego ludzie oczekują. Jesteśmy w totalnej dupie, koniec okienka i brak hajsu, a oni chcą jakiegoś deala, na którym my dobrze wyjdziemy XDD. Takie rzeczy można robić na początku okna, a nie 2 dni przed końcem, tyle, że nikt nie mógł zakładać tej kontuzji Bernala