Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean wyżej, na śpo
0
@KacperVEB najpierw był w Madrycie, a teraz podobno jest w Porto
@FcPortoFan1999 w Porto jest jakaś ciekawą 6? Bo Nico to już chyba 10?
0
Szwagry coś gotują @FcPortoFan1999
1
@ACMaldini3 nigdy nie pytaj Deco i Laporty za ile i dlaczego kupili Roque...
0
@cules100pro Fati to raczej teraz będzie N/śpo, już w Brighton grał często w centrum. Te operacje zabrały mu całkowicie dynamikę
0
Nie ogarniam co wam w nim nie pasuje. Promocja za 13 mln, niska pensja, a ogarnie oba skrzydła ( grałby pewnie na ls, ale zmiennik za Yamala też by się przydał, bo Ferran wiadomo, a Rapha, chyba lepiej sobie radzi na śpo/ls w systemie Flicka)
0
@cules100pro ja nie rozumiem. Kupujemy Olmo za 55 to źle bo drogi i to śpo, a mamy dziury na skrzydłach i śpd. Jest na rynku Chiesa (ls/ps) w promocji za 13 to źle bo to odpad (XD) i szklanka (XD) (raz zerwał więzadła i jest szklanką)
2
@Derean był Chiesa za 13 na rynku, ale my wolimy wydawać 30 na Roque, bo Real też sobie kupił dzieciaka z Barzylii
2
@mientusek1407 wysoką pensję?XDDD
On raz zerwał więzadła i już jest szklanką w waszych oczach XDD
0
@cules100pro ja chciałem i jestem zły na Laporte i Deco.
0
@barejant napisałeś: "skoro nie było faulu na Bernalu, to jak mógł faulować Kounde"
Jeśli chodzi ci o sytuację, gdzie Marc zerwał więzadła to przecież to są dwie zupełnie inne akcje. Kounde zrobił stempel, a Bernal chciał odebrać piłkę i pechowo mu się kolano wygięło. Ten "faul" Kounde trochę pechowy, ale jednak może się bronić, na Bernalu żadnego faulu nie mogło być
3
@ProMILs lepiej ściągać Roque za 30, żeby mieć swojego Endricka
0
@barejant ale gdzie miał być faul na Bernalu?
4
Brawo szwagry!
0
@Derean tragicznie to wyglądało. Kolano mu się powyginało na wszystkie strony
3
Poszła łąkotka... Najgorsze co mogło być. Masakra. Straszny pech
0
@Herato pewnie chcą obniżyć pensję
@Nazio_87 ma kontrakt do 2026, trochę głupio oddać za darmo. Pewnie też będą chcieli jakieś zejście z pensji, albo kolejne rozłożenie
0
@kejdzi jeszcze nie. Przeszedł badania 2h temu, więc kwestia czasu, ale w klubie nie ma optymizmu
0
Jadymy! Deco już planuje urlop
0
@JimMorrisonFCB skubany dobry jest... Do nas by się przydał jako lekarz
1
@FcPortoFan1999 a jak będzie remis?
2
@ACMaldini3 zagra w podstawie i znisczy białych
4
Ten to pół serie a zwiedził
1
@KrisVEB81 obyś miał rację, ale z drugiej strony agent i rodzice Bernala byli w ośrodku, badania były 2h temu, trzeba je przeanalizować. Mogą też ustalać np. termin operacji czy coś. Naderwanie to od 2 miesięcy do nawet 7-8. Wszystko zależy od tego jak mocno naderwałeś, a co za tym idzie czy potrzebna jest operacja
2
@kanver_ nie ma sensu marnować takich mocnych dział na Valladolid u siebie. Dadzą kogoś "normalnego"
0
@tbas uśmiechnięty Holender musi wrócić jak najszybciej
0
@KrisVEB81 może jutro zagra
1
Deco leci walczyć o Chiesę :P
0
@F3DO zależy jak bardzo naderwie
2
@PW27 musimy w końcu zrobić sobie białe koszulki