0

@joloskyy
Lewandowski 3
Aubameyang 0
I kto jest prawdziwym goatem? @AlexDark00

0

@Popitek12 to, że lepsza od Mls'u nie oznacza, że jest mocna

0

@Gall tylko, że Nico kosztowałby 60, a oni za Olmo zapłacili pewnie z 10 aktualnie

0

@juarez Olmo jest kupiony na raty

1

Przypomni mi ktoś jak to było? Możemy w tym oknie zrobić transfer pokroju Nico? Kupiliśmy Olmo za teoretycznie podobny hajs, ale on jest na raty, więc zapłaciliśmy pewnie malutką część z tych 55, pozbyliśmy się kilku graczy i nawet nie możemy go zarejestrować XDDD

0

@ShawnC no to w takim razie jedno wielkie XD

0

@barteq on to podpisał z firmą "krzak" czyli tak, żeby było wpisane, że ktoś kupił bo wtedy ffp się zgadza, ale tak naprawdę to nikt tego nie chce za tyle hajsu

2

@Popitek12 przypomnij w jakiej lidze bo zapomniałem nazwy

0

@ViscaelBarca2007 każdy wykwalifikowany pracownik spier... w podskokach z tego klubu jak Alemany. Zostają tylko tacy jak Deco, ewentualnie Lapcio ogrania jakiegoś byłego tatę swojej siostry

1

@Marian_Pazdzioch jak 86? To on downgread'u nie dostał XD

0

@19Macio93 bo nie mamy 1:1

2

Czyli Christensen dostaje darmowe 2-3 miesiące urlopu, a my zostajemy z 2 stoperami i Kounde. A to wszystko po to, żeby zarejestrować Olmo

1

@Majczel97 a kto nie jest?

0

@ViscaelBarca2007 no to Deco do środy

0

@KrwawiaceoczyVEB ukradli od nas

0

@lntrowertyk to możesz już teraz usuwać :P

0

@lntrowertyk już masz po koncie. Nie ma na co liczyć

0

Czyli teraz Christensen nie gra do stycznia, żeby Olmo mógł grać? I pół sezonu mamy na śo Cubarsiego z Inigo, a na rezerwie jakieś dzieciaki? Przecież to jest kryminał. Przesuwanie Kounde na śo to marnowanie go. Co ciekawe, w styczniu też mogą być akcje z rejestracją, bo Christensen i Araujo będą do zarejestrowania

0

@Popitek12. Tak czy nie?

0

@messi33 nie będzie. Za wolny, ogólnie średnie statystyki.
@Transu96 jak chłopaki future starsy dostaną to będą chodzić, aż miło

2

@jedrek7000 nawet go wypożyczyć nie możemy, bo najpierw musi być zarejestrowany XDDD

2

0

@VeB 1899 ale, żeby go wypożyczyć trzeba najpierw zarejestrować XDD

1

@Zoker ciekawe czy stać ich na rejestrację

0

@tbas no i to w zupełności wystarczy

0

@tbas po ch... nam lewe wachadło?

0

@Rastafarnianin no to będzie na Nico za rok

1

@Faro wtedy to już w ogóle zrobilibyśmy z siebie pośmiewisko na cały świat. Oni tego Olmo zarejestrują bo nie brakuje już dużo. Może w końcu ten deal z nike albo coś innego , ale jestem pewny, że dadzą radę. Jak już to chyba można go zarejestrować do zimy za Araujo, ale nie jestem pewny czy nie zarejestrowali już w jego miejsce kogoś

14

@tristan87 trochę cię ominęło. Opowiadaj. Gdzie byłeś? Co robiłeś przez te 3 lata?

0

@Faro bo wtedy FDJ nie będzie mógł grać do zimowego okna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?