Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy
Lewandowski 3
Aubameyang 0
I kto jest prawdziwym goatem? @AlexDark00
0
@Popitek12 to, że lepsza od Mls'u nie oznacza, że jest mocna
0
@Gall tylko, że Nico kosztowałby 60, a oni za Olmo zapłacili pewnie z 10 aktualnie
0
@juarez Olmo jest kupiony na raty
1
Przypomni mi ktoś jak to było? Możemy w tym oknie zrobić transfer pokroju Nico? Kupiliśmy Olmo za teoretycznie podobny hajs, ale on jest na raty, więc zapłaciliśmy pewnie malutką część z tych 55, pozbyliśmy się kilku graczy i nawet nie możemy go zarejestrować XDDD
0
@ShawnC no to w takim razie jedno wielkie XD
0
@barteq on to podpisał z firmą "krzak" czyli tak, żeby było wpisane, że ktoś kupił bo wtedy ffp się zgadza, ale tak naprawdę to nikt tego nie chce za tyle hajsu
2
@Popitek12 przypomnij w jakiej lidze bo zapomniałem nazwy
0
@ViscaelBarca2007 każdy wykwalifikowany pracownik spier... w podskokach z tego klubu jak Alemany. Zostają tylko tacy jak Deco, ewentualnie Lapcio ogrania jakiegoś byłego tatę swojej siostry
1
@Marian_Pazdzioch jak 86? To on downgread'u nie dostał XD
0
@19Macio93 bo nie mamy 1:1
2
Czyli Christensen dostaje darmowe 2-3 miesiące urlopu, a my zostajemy z 2 stoperami i Kounde. A to wszystko po to, żeby zarejestrować Olmo
1
@Majczel97 a kto nie jest?
0
@ViscaelBarca2007 no to Deco do środy
0
@KrwawiaceoczyVEB ukradli od nas
0
@lntrowertyk to możesz już teraz usuwać :P
0
@lntrowertyk już masz po koncie. Nie ma na co liczyć
0
Czyli teraz Christensen nie gra do stycznia, żeby Olmo mógł grać? I pół sezonu mamy na śo Cubarsiego z Inigo, a na rezerwie jakieś dzieciaki? Przecież to jest kryminał. Przesuwanie Kounde na śo to marnowanie go. Co ciekawe, w styczniu też mogą być akcje z rejestracją, bo Christensen i Araujo będą do zarejestrowania
0
@Popitek12. Tak czy nie?
0
@messi33 nie będzie. Za wolny, ogólnie średnie statystyki.
@Transu96 jak chłopaki future starsy dostaną to będą chodzić, aż miło
2
@jedrek7000 nawet go wypożyczyć nie możemy, bo najpierw musi być zarejestrowany XDDD
2
@lntrowertyk ok
0
@VeB 1899 ale, żeby go wypożyczyć trzeba najpierw zarejestrować XDD
1
@Zoker ciekawe czy stać ich na rejestrację
0
@tbas no i to w zupełności wystarczy
0
@tbas po ch... nam lewe wachadło?
0
@Rastafarnianin no to będzie na Nico za rok
1
@Faro wtedy to już w ogóle zrobilibyśmy z siebie pośmiewisko na cały świat. Oni tego Olmo zarejestrują bo nie brakuje już dużo. Może w końcu ten deal z nike albo coś innego , ale jestem pewny, że dadzą radę. Jak już to chyba można go zarejestrować do zimy za Araujo, ale nie jestem pewny czy nie zarejestrowali już w jego miejsce kogoś
14
@tristan87 trochę cię ominęło. Opowiadaj. Gdzie byłeś? Co robiłeś przez te 3 lata?
0
@Faro bo wtedy FDJ nie będzie mógł grać do zimowego okna