Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo ja bym się zastanawiał co Real musi zrobić, aby nawiązać z nami rywalizację. 2 mecze, a w Madrycie już zima i -5 :P
0
@Arden kiedyś to było, teraz to nie ma. Laporta i Deco out!
1
@Lionel_Messi10 chyba git, ale to 23 defensywy trochę kłuje w oczy. Zasłużył na więcej
1
@KrwawiaceoczyVEB no raczej tak
38
@NeroTFP1 @AlexDark00 Auba to by miał 2 razy więcej, co nie?
2
@Derean za 15mln i z stosunkowo niewielką pensją oczywiście, że tak
0
@LukaszFan sam nie wiem. Z jednej strony tak, ale z drugiej idąc tym tokiem myślenia wszystko powinno być otwarte w niedzielę. Bo dlaczego urzędy są zamknięte? Dlaczego kurierzy nie pracują w niedzielę? W ten sposób odbieramy ludziom prawo do wypoczynku. Pewnie znajdą się ludzie, którzy chcieliby dorobić sobie w niedzielę, ale znajdą się tacy, którzy wolą odpocząć, i przypuszczam, że jest ich znacznie więcej
0
@LukaszFan u mnie tego super wiaterku nie ma
0
@Zieliniak chodzi mi o to, że ludzie pracujący np. w sklepach też mają życie i skoro większość ma wolne w niedzielę to dlaczego oni mają pracować, skoro to nie jest taka praca jak np. lekarz w szpitalu, gdzie oni muszą być dostępni w każdy dzień. Zakupy można zrobić w 6 innych dni tygodnia. to co jest teraz ma w miarę sens, czyli w niedzielę albo stoi właściciel, albo zamknięte.
1
34 stopnie w cieniu. Jest super
0
@SelloutCrowd może i by było, ale będziesz stał na kasie?
1
@maroon hamulcowy, tak jak Gundo u nas :P
10
Nie wiem czy popularna opinia, ale uważam, że odejścia Kroosa jest większym osłabieniem Realu, niż wzmocnieniem przyjście Mbappe
1
@Kuchar to dopiero dzisiaj około 19
0
@BulaKG u mnie 8/9
0
We wtorek Yamal na ławce
1
@Kibicodlat5 jeśli nie będzie tragiczny to raczej podstawa
1
@Kgorecki2500 jednak siadło ci to Sociedad. Nie spodziewałem się :D
0
@AFA oczywiście, że chce, ale dla klubu lepiej, że nie jedzie bo się nie połamie
5
@AFA te powołania to jakiś żart. Jedzie Endrick, a Rapha nie. Dla nas lepiej
1
@KamQiX jakaś kontuzja. Hmmm. Może Pedri? Olmo? Nieee.. teraz czas Yamala
1
@Pasiu96FCB a tam, już we wtorek debiut!
1
Może jestem naiwny, ale ja widzę Olmo w tym składzie. Myślę, że Flick chce, aby Olmo był naszym Musialą i grał blisko środka (na papierze ls). Wtedy Balde ma sporo miejsca przy linii, i tu pojawia się chyba największa wątpliwość, czyli czy Balde będzie Davies'em, jeśli będzie dawał radę w ofensywie to będzie pięknie.
Olmo raczej ma grać miej więcej tak jak Ferran dzisiaj (chodzi mi o pozycję, nie jakość) czyli taki lewy śpo lub cofnięty lewy napastnik? Nie wiem jak to opisać, ale ja go w tym widzę
0
@Kgorecki2500 oby coś strzelili. Sociedad muszę powiedzieć, dość odważny typ bo oni tak od pół roku nie przekonują mnie, a pre sezon też mierny, pierwszy mecz przegramy u siebie z Rayo, teraz Espanyol na wyjedzie może być ciężko, ale z drugiej strony kurs fajny :D
0
@LeonadisPL chodzi mi o pozycję, czyli o takiego śpo albo cofniętego lewego napastnika. Ciężko to opisać, ale na tym Balde może sporo zyskać bo będzie miał miejsce przy linii.
0
@KrychaFCB Araujo nie będzie
0
@LeonadisPL Ferran dzisiaj też nie grał jako klasyczny skrzydłowy
0
@Kgorecki2500 tak z ciekawości, postawiłeś tą kontrę jak ci ktoś pisał czy nie? I ile hajsu do wyciągnięcia masz?
3
@Messibestplayerintheworld Cubarsi chyba najgorszy
1
@kanver_ szkoda , że przyjąć nie potrafił czasem, i ten karny też trochę przez niego