2

@fc20barca polecam nigdzie

0

@PIWOSZ89 oj, nie wiem czy starczy miejsca, żeby zarejestrować ciebie razem ze szlugiem

0

@lntrowertyk no to już ogarniam samolot i na Bilbao ja wychodzę w podstawie :P
Ps: nawet za darmo zagram jak trzeba

1

@Donnie_Darko Chelsea już gotowa wydać 100mln

0

@Kamiloza91 Yamal

8

I dobrze, przynajmniej się nie połamie

2

@lntrowertyk 2026 chyba

0

@PIWOSZ89 nie interesuje się ekstraklasą, ale wydaje mi się, że teraz

0

@PIWOSZ89 jak wygrają to mi przynajmniej na kuponie siądzie, choć wątpię w powodzenie bo trochę odleciałem

0

Oby Celta dowiozła

0

@lntrowertyk co się odwlecze...

2

@mekston ciekawe czy go zarejestrują

1

@Comentateiro 167 lat temu też było inaczej...

2

1

@Prorokk nie było warto

2

@NeroTFP1 miał kontuzję w październiku. Opuścił 3 mecze. Potem wrócił i od razu w pierwszym meczu gol i asysta

0

@Ralph87 spokojnie tutaj z tego co czytałem to Chiesa jest szklany bo raz miał więzadła

1

Olmo wam pozamyka mordy. Kupiłem go w FM i po połowie sezonu jest najlepszym piłkarzem Barcelony. Mam nadzieję, że to wystarczające potwierdzenie

0

@adamek20151 napisałem, że przez 2 miesiące. Frankie wraca w następnym sezonie

1

Mieliśmy taki przesyt na śo, a okazuje się, że przez 2 miesiące zostajemy z Cubarsim, Inigo, Garcią i Lengletem którzy mieli odejść, ale pewnie nie odejdą :D

3

@AlexDark00 to chyba i tak dobry wynik

0

@AlexDark00 myślałem, że najlepszy Polski piłkarz w historii Robert Lewandowski

0

@fil3k generalnie wszystko jest porozkładane po różnych kanałach, tak jak pisałeś. Jeśli chodzi o Betclick to nie wiem jak tam jest. Co do lm, mają to być wybrane mecze, czyli pewnie tak jak kiedyś po 1-2 w tygodniu

1

@fil3k albo jesteś piratem, albo jesteś dmuchany

0

Mam 2 informacje: dobrą i złą.
Dobra jest taka, że Laporcie i Deco powoli kończą się kontrakty.
Zła jest taka, że będą w tym klubie jeszcze 2 lata

0

@Kondziubarca Araujo i Frankie byli kapitanami, więc raczej głupio im zabierać

3

@Matheu12 kto by się spodziewał

7

Szkoda, że nikt nie widzi tego mastermindu Laporty i Deco. "Walczyli" przez ponad miesiąc o Nico, tylko po to, żeby ten nie wiedział jutro, do której bramki ma strzelać, a my zdobędziemy łatwe 3 punkty po samobóju Nico i golu Robercika

0

@KrwawiaceoczyVEB ja wiem, że nie widzimy tego co się dzieje w szatni, ale Raphinha i Frenkie to ciekawe wybory. Rapha imponuje walecznością, więc się może bronić jakoś, natomiast Frenkie mnie zastanawia. Według mnie lepszym wyborem byłby Lewy przez doświadczenie, ale i tak to nie ma większego znaczenia bo przez większość sezonu opaskę będzie miał Mats

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?