Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fc20barca polecam nigdzie
0
@PIWOSZ89 oj, nie wiem czy starczy miejsca, żeby zarejestrować ciebie razem ze szlugiem
0
@lntrowertyk no to już ogarniam samolot i na Bilbao ja wychodzę w podstawie :P
Ps: nawet za darmo zagram jak trzeba
1
@Donnie_Darko Chelsea już gotowa wydać 100mln
0
@Kamiloza91 Yamal
8
I dobrze, przynajmniej się nie połamie
2
@lntrowertyk 2026 chyba
0
@PIWOSZ89 nie interesuje się ekstraklasą, ale wydaje mi się, że teraz
0
@PIWOSZ89 jak wygrają to mi przynajmniej na kuponie siądzie, choć wątpię w powodzenie bo trochę odleciałem
0
Oby Celta dowiozła
0
@lntrowertyk co się odwlecze...
2
@mekston ciekawe czy go zarejestrują
1
@Comentateiro 167 lat temu też było inaczej...
2
@FCB_dimiC @Comentateiro opinia?
1
@Prorokk nie było warto
2
@NeroTFP1 miał kontuzję w październiku. Opuścił 3 mecze. Potem wrócił i od razu w pierwszym meczu gol i asysta
0
@Ralph87 spokojnie tutaj z tego co czytałem to Chiesa jest szklany bo raz miał więzadła
1
Olmo wam pozamyka mordy. Kupiłem go w FM i po połowie sezonu jest najlepszym piłkarzem Barcelony. Mam nadzieję, że to wystarczające potwierdzenie
0
@adamek20151 napisałem, że przez 2 miesiące. Frankie wraca w następnym sezonie
1
Mieliśmy taki przesyt na śo, a okazuje się, że przez 2 miesiące zostajemy z Cubarsim, Inigo, Garcią i Lengletem którzy mieli odejść, ale pewnie nie odejdą :D
3
@AlexDark00 to chyba i tak dobry wynik
0
@AlexDark00 myślałem, że najlepszy Polski piłkarz w historii Robert Lewandowski
0
@fil3k generalnie wszystko jest porozkładane po różnych kanałach, tak jak pisałeś. Jeśli chodzi o Betclick to nie wiem jak tam jest. Co do lm, mają to być wybrane mecze, czyli pewnie tak jak kiedyś po 1-2 w tygodniu
1
@fil3k albo jesteś piratem, albo jesteś dmuchany
0
Mam 2 informacje: dobrą i złą.
Dobra jest taka, że Laporcie i Deco powoli kończą się kontrakty.
Zła jest taka, że będą w tym klubie jeszcze 2 lata
0
@Kondziubarca Araujo i Frankie byli kapitanami, więc raczej głupio im zabierać
3
@Matheu12 kto by się spodziewał
7
Szkoda, że nikt nie widzi tego mastermindu Laporty i Deco. "Walczyli" przez ponad miesiąc o Nico, tylko po to, żeby ten nie wiedział jutro, do której bramki ma strzelać, a my zdobędziemy łatwe 3 punkty po samobóju Nico i golu Robercika
0
@KrwawiaceoczyVEB ja wiem, że nie widzimy tego co się dzieje w szatni, ale Raphinha i Frenkie to ciekawe wybory. Rapha imponuje walecznością, więc się może bronić jakoś, natomiast Frenkie mnie zastanawia. Według mnie lepszym wyborem byłby Lewy przez doświadczenie, ale i tak to nie ma większego znaczenia bo przez większość sezonu opaskę będzie miał Mats
0
Komentarz usunięty przez użytkownika