1

@Messibestplayerintheworld no na logikę nie potrafię sobie tego wytłumaczyć

0

@ShawnC wszystko, tylko nie Kounde na śo

6

Ja już nie rozumiem tej ligi.
Lewy się podrapał po nosie i dostaje 3 mecze, a za takie faule jak ten Mendyego, gdzie miał w dupie zagranie piłki jest 1 mecz

0

@kanver_ potencjał ma, ale wolę Christensena, bo po prostu obecnie jest lepszy. Cubarsi może dostawać sznase z gorszymi zespołami, ale na kluczowe mecze obecnie wybierałbym Christensena

0

@Luciano99 De Jong daje mało, a Fermin nic.
@SkN tak szczerze przy całej sympatii Christensen>Cubarsi

1

@Arden można go porównać do Yamala. Też gra w piłkę

0

@Patolodzi ja też.

0

@karolup mieli kupić i kupili

0

@karolup nie sprzedali nikogo i kupili Olmo :D

0

@VamosRakieta taki sam argument jak to za co wszyscy jedziecie po Araujo, który był według was top 5 śo na świecie a po czerwonej kartce z PSG już jest plackiem. Wiem, że to inna skala błędu, ale nadal

0

@Culer9002 w zasięgu to może być i finał. Wszystko zależy od ułożenia drabinki

1

@LM10GOAT Olmo na ls i lecimy po tryplet

1

@betonito no właśnie nie wiem ile zarabia dokładnie Lenglet. W necie pisze 12, a słyszałem, że 16 i w 2 lata ma zarobić 32. Jeśli 12 to jest jeszcze Militao, Rudiger i Kounde przed nim, a jeśli 16 to jest 2

0

@Katalonbar wygramy ligę mistrzów. Nie zapraszam do dyskusji

0

@betonito Alaba

0

@Bartas7VeB najlepszego stopera? Skąd takie informacje że mają Araujo wywalić

0

@BISHBASHBOSH Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże, to pomoże może las.

2

@Comentateiro tutaj każdy jest do tego przyzwyczajony. Za Koemana, czy Xaviego to była nowość, więc każdy się podniecał. Teraz to już normalność...

0

@Faro więc wypada wywalić jakiegoś Lengleta i powinno być dobrze, choć tu się akurat możemy tylko domyślać bo nie wiemy ile dokładnie brakuje

1

@Faro nie no chyba każda sprzedaż nam daje miejsce w FFP, ale sam już nie wiem jak to jest

0

@Faro no na pewno trochę pomoże

0

@Zoker czyli Laporta out

1

@AlexDark00 co sądzisz o Lewandowskim?

0

@partymaker woda przez ó

2

@KamQiX nie dość, że kupili Olmo to jeszcze Carvajala, i to za 55 mln. Joan Laporta Estruch? Top!

1

@wojopancer Yamal będzie dorabiał po szkole na sprzątaniu

1

@Szklaner ciebie też? Mnie Messi prosił o 1000zl na bilet na samolot bo akurat portfela zapomniał. Dałem oczywiście

1

@szymonekk Legia Warszawa ew. Puszcza Niepołomice

2

@Sawik_10 pierwszy ma klasę, a drugi kasę

0

@MASTURBINHO brzmi jak charakterystyka Laporty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?