Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld no na logikę nie potrafię sobie tego wytłumaczyć
0
@ShawnC wszystko, tylko nie Kounde na śo
6
Ja już nie rozumiem tej ligi.
Lewy się podrapał po nosie i dostaje 3 mecze, a za takie faule jak ten Mendyego, gdzie miał w dupie zagranie piłki jest 1 mecz
0
@kanver_ potencjał ma, ale wolę Christensena, bo po prostu obecnie jest lepszy. Cubarsi może dostawać sznase z gorszymi zespołami, ale na kluczowe mecze obecnie wybierałbym Christensena
0
@Luciano99 De Jong daje mało, a Fermin nic.
@SkN tak szczerze przy całej sympatii Christensen>Cubarsi
1
@Arden można go porównać do Yamala. Też gra w piłkę
0
@Patolodzi ja też.
0
@karolup mieli kupić i kupili
0
@karolup nie sprzedali nikogo i kupili Olmo :D
0
@VamosRakieta taki sam argument jak to za co wszyscy jedziecie po Araujo, który był według was top 5 śo na świecie a po czerwonej kartce z PSG już jest plackiem. Wiem, że to inna skala błędu, ale nadal
0
@Culer9002 w zasięgu to może być i finał. Wszystko zależy od ułożenia drabinki
1
@LM10GOAT Olmo na ls i lecimy po tryplet
1
@betonito no właśnie nie wiem ile zarabia dokładnie Lenglet. W necie pisze 12, a słyszałem, że 16 i w 2 lata ma zarobić 32. Jeśli 12 to jest jeszcze Militao, Rudiger i Kounde przed nim, a jeśli 16 to jest 2
0
@Katalonbar wygramy ligę mistrzów. Nie zapraszam do dyskusji
0
@betonito Alaba
0
@Bartas7VeB najlepszego stopera? Skąd takie informacje że mają Araujo wywalić
0
@BISHBASHBOSH Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże, to pomoże może las.
2
@Comentateiro tutaj każdy jest do tego przyzwyczajony. Za Koemana, czy Xaviego to była nowość, więc każdy się podniecał. Teraz to już normalność...
0
@Faro więc wypada wywalić jakiegoś Lengleta i powinno być dobrze, choć tu się akurat możemy tylko domyślać bo nie wiemy ile dokładnie brakuje
1
@Faro nie no chyba każda sprzedaż nam daje miejsce w FFP, ale sam już nie wiem jak to jest
0
@Faro no na pewno trochę pomoże
0
@Zoker czyli Laporta out
1
@AlexDark00 co sądzisz o Lewandowskim?
0
@partymaker woda przez ó
2
@KamQiX nie dość, że kupili Olmo to jeszcze Carvajala, i to za 55 mln. Joan Laporta Estruch? Top!
1
@wojopancer Yamal będzie dorabiał po szkole na sprzątaniu
1
@Szklaner ciebie też? Mnie Messi prosił o 1000zl na bilet na samolot bo akurat portfela zapomniał. Dałem oczywiście
1
@szymonekk Legia Warszawa ew. Puszcza Niepołomice
2
@Sawik_10 pierwszy ma klasę, a drugi kasę
0
@MASTURBINHO brzmi jak charakterystyka Laporty