0

@LukaszFan nie no sam Real to się nie opłaca

0

@Fraudri w każdym twoim komentarzu?

0

@Faro ten to się chyba uwziął na ciebie :D

0

@Fraudri no tak, ty wiesz i ja wiem, że jesteś zwykłym trollem z Madrytu, więc nie rozumiem po co tu siedzisz, jeśli chcesz się spuszczać nad Realem to idź na stronę do tego przeznaczoną

4

@maroon podobno są rozmowy o transferze

0

@Fraudri nie jestem żadnym kolegą/znajomym @Faro , ale to chyba ty udowadniasz, że nie potrafisz czytać, bo na złej stronie siedzisz

0

@Fraudri ale fatalne liczby. W 12 polskiej lidze juniorów młodszych 16 latkowie strzelają po 20 goli w sezonie

0

@Fraudri szkoda, że cię nawet tam nie przyjęli

0

@Rust_Cohle morata bez prime

1

@Fraudri mam pomysł. Pójdźcie razem. Ty weź notatnik.

0

@maciekofcb cóż, niektórzy wolą zobaczyć męska część ciała niż jakąś jakość

2

@Pedri16Future ale ty wiesz, że Nico i Olmo to nie te same pieniądze do wydania?

1

@Kubsoleon Napoli kupon spier... Więc bier hajs
Edit: mówiłem, już 2:0

3

@Faro a no tak zapomniałem o Garrinchy

0

Mocny jest ten skład Realu przynajmniej na papierze, ale ławkę mają w sumie średnią. Modric już wiekowy, a oprócz niego Guler i Brahim. Są kontuzjowani Camavinga i Alaba ale nawet z nimi ta ławka nie robi wrażenia, chociaż znając życie to im wystarczy

3

@Luciano99 arcydzieło

1

@LeonadisPL miał odejść ale coś się posypało na koniec

0

@adamek20151 oby
@escarabajo serio? Dzięki za info

1

Chelsea dzisiaj bez kontuzjowanego Gallaghera. Ciekawe kim zastąpi go Maresca. To może nie być takie łatwe bo Chelsea nie ma piłkarzy na pozycję środkowego pomocnika. Przydałby się ktoś do rotacji

0

@Nazio_87 zależy od pensji ale raczej tak

0

@Bulbazaur17 szkoda tej Jagiellonii. Ja boje się stawiać serie a bo mam wrażenie, że tam często są niespodzianki. Ekstraklasa to już w ogóle xD Real mógłby nie siąść. Fajnie by było

0

@tbas wydaje mi się, że to Olmo przyszedł na lewe skrzydło, ale będzie grał blisko środka. Wątpię aby chcieli Nico bo wiedzą, że jest dziura na ls, nie udało się to idą po gościa na śpo, gdzie mamy przesyt

0

@Faro ale byłoby pięknie gdyby stracili dzisiaj punkty, jeszcze po jakiejś kontrowersji. Płacz byłby niesamowity

0

@Kubsoleon raczej tak

0

@ObiwanKenobi pierwsza połowa fatalna, druga niezła. Raczej jak wrócą podstawowi zawodnicy to powinno być lepiej. Dużo niedokładnych podań i głupich strat

1

@Faro faktycznie, aż popatrzyłem co tam się dzieje i 70% kom jest o sprzedanej lidze bo Cubarsi powinien dostać czerwo, 15% to, że przepychamy na farcie jak zawsze (xD)
A reszta to jakieś wysrywy i kilka normalnych komentarzy

0

@KrwawiaceoczyVEB przecież on nie zagrał nic specjalnego. To był jego debiut w La Liga, on ma 17 lat. Nie nadaje się do reprezentacji jeszcze

2

@maj_lo ale nie zrobił tego naskoku przy piłce

2

@lntrowertyk to szybki jesteś

1

@matirix20 Ferranik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?