0

@FcPortoFan1999 niesamowite co tu się dzieje XDD

0

Co jest? Po co??

0

@FcPortoFan1999 niestety tak, ale widać, że brakuje sił, a przed nami jeszcze 30 minut. Nie widzę tego niestety

0

@FcPortoFan1999 jeśli Wisła nie awansuje to będą sami sobie winni. Brak wykończenia niestety

0

@FcPortoFan1999 o ile do tej dogrywki dojdzie... Strasznie mi tu śmierdzi jakimś wylewem w obronie Śląska

0

@FcPortoFan1999 słusznie bo bardzo dużo przerw było

1

@Hosh na razie to jest około 40 minut efektywnego czasu gry XD

0

Ale mi tu pachnie jakimś wylewem Śląską w doliczonym

2

@escarabajo no wiem, w sumie to mi się podoba, dobrze chłopaki robią. Na mecze Barcelony też sporo osób narzeka a i tak dalej je oglądamy :D

0

I jeszcze będzie kolejne 30 minut oglądania tego syfu

1

@Majowy_ w obu meczach 3 gole przewagi

0

Co tu się dzieje Śląsk na 2:1 Wisła na 1:0. Nie wiem co oglądać

0

Niezła zasłona dymna z tym Olmo. Przecież nawet bez treningów z ławki dałby dużo. Pewnie nie stać ich na rejestrację i mówią, że nie jest gotowy

0

@Mocher podobno jeszcze co najmniej 5-6 tygodni

3

Jeszcze się okaże, że Gavi zagra szybciej niż De Jong.

0

@Herato pewnie tak

0

@PW27 nie no, klub sam wszedł w takie bagno. Piłkarze to nie są niewolnicy. Podpisali taki kontrakt to teraz muszą go płacić.

1

@Tarins wiem, że chcą się go pozbyć, ale z kontuzją i taką pensją nikt go nie kupi. Po nim widać, że jedyne co go obchodzi to hajs, a nikt mu nie da takich pieniędzy jakie zarabia u nas, bo na nie nie zasługuje swoją grą

4

Brak optymizmu przy kontuzji De Jonga.

Jak to kur** jest, że chłop się połamał 4 miesiące temu miało być 6-8 tygodni, mówiło się nawet o powrocie na Euro, a po 4 miesiącach jest 5-6 tygodni??? To już nawet Pedri wrócił szybciej niż przewidywano. Przecież Frankie ma na nas ewidentnie wywalone. Piłkarze idą sobie dorobić do Arabów, a De Jong ma swoją Arabię w Barcelonie, nawet lepszą bo nie dość, że zarabia chory hajs, to jeszcze mieszka w pięknym mieście.

Nie wiem czy to wina tej chęci powrotu na Euro, pewnie po części tak, ale nikt mi nie wmówi, że gdyby mu się bardziej chciało to nie wróciłby szybciej. Najlepsze jest to, że przez kontuzje nie sprzedamy go w tym okienku, a za rok będzie w ostatnim roku kontraktu i z taką pensją jeśli odejdzie to nie za więcej niż 30mln

1

@Cvzx podnosi liczbę mistrzów Europy w kadrze. Ma to pozytywny wpływ na morale naszego zarządu

1

@jarkszon Gundogan?

1

Brak optymizmu w tej sprawie

1

@Safrani Na Frimponga nas nie stać, więc jedyną alternatywą byłby faktycznie ten Cancelo. Pytanie tylko czy Frankie i Gundo daliby radę w defensywie.

0

@FCB_dimiC zerkałem tu od czasu do czasu przez 2 miesiące

3

Nie lubię meczów o 21:30. Człowiek cały dzień czeka, idzie spać potem o 23 30, a jeszcze jak była tikitaka Xaviego to ledwo co nie zasypiałem przed telewizorem. Mam nadzieję, że w tym sezonie przynajmniej nie będę zasypiał na tych meczach.

0

@FcPortoFan1999 coś tam pewnie ma, ale zawsze lepiej mieć więcej niż mniej. Jeśli zagra te 50% minut to nie będzie szans na transfer do ekstraklasy bo żadnego klubu z Polski nie będzie na niego stać.

0

@FcPortoFan1999 pieniądze

0

@FcPortoFan1999 No, też mi się wydaje, że Atletico wygląda ciekawie

0

@FcPortoFan1999 jak się piłkarze Realu połamią tak jak Polacy to może będzie szansa na w miarę równą walkę w lidze przez 2 miesiące

0

@FcPortoFan1999 Fajnie by było ale pewnie Arabia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?